Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרת ישראל וג'יפי יוקרה.

talroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

היום ראיתי גיפ של אינפיניטי עם מדבקה של משטרת ישראל על החלון הקידמי,

ביום חמישי ראיתי פורד אדג' עם צ'קלקה מוסוות,

מה קורה פה ?

אם התחילו לחלק רכבים שווים במשטרה מחר אני נהיה שוטר .

למישהו יש מידע ?

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי סביר שמדובר במתנדב מורעל שהדביק על הרכב שלו מדבקה \ התקין צ'קלקה לימי שישי שהוא מתנדב

בהרצליה תמיד יש האמר שחור משופצר עם 2 מתנדבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שני רכבים שונים בשני ימים שונים [שעות הבוקר].

אני לא מאמין שמתנדב ידביק על רכב שעלותו מאות אלפי שקלים מדבקה כל כך מכוערת וסרת טעם בעיצובה.

או יסתובב עם צ'קלקה וחלונות כהים במקרה השני.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברעננה יש איזה מורעל עם קאיין, + פנסי ערפל בסגנון שנות ה 70 וכמובן צאקאלקות ומדבקות.

הזוי, אבל קיים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שני רכבים שונים בשני ימים שונים [שעות הבוקר].

אני לא מאמין שמתנדב ידביק על רכב שעלותו מאות אלפי שקלים מדבקה כל כך מכוערת וסרת טעם בעיצובה.

או יסתובב עם צ'קלקה וחלונות כהים במקרה השני.

תתפלא איזה אנשים מושפעים מסתובבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מוכרת, אני גם מתנדב במשמר האזרחי ויצא לי להיתקל בלא מעט בעלי גי'פים יקרים חדשים ומנצנצים שהתקינו ציוד שלא היה מבייש ניידת מן המניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד F350 מוגבה, עם גשר תאורה צ'קלקות בגריל ויאדיאדיאדה, ללא ספק אחד המלחיצים. המתנדבים היום מאוד גאים במה שהם עושים מאיזה שהיא סיבה :twisted:

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף לג'יפ כבר יש להם , אז מה יעשו כדי להפיג את השיעמום ? ילכו להתנדב ..

חיים בסרט. כמו אותם פנסיונרים שהולכים להתנדב בתנועה.

בתור אחד שחטא והיה במשמר האזרחי בעבר (חבר אמר לי לנסות, לקחה לי שנה להתאושש ולעוף משם), לעולם לא אחזור להתנדב שם, מי שרוצה לעזור שילך לעבוד במשטרה הם בחוסרים מטורפים גם ככה (וגם לשם לא אלך).

לא מבין את זה, זה כמו אלו עם הפיאט אונו 89 ששמים מדבקות של גריידי ושל NOS על הרכב עם "סנפיר כריש" מפלסטיק בצבע שונה משל הרכב על הגג כשהם בקושי עם טאסות אחידות על כל הגלגלים, יש דברים שהם כנראה מעבר לבינתי.

הבהרה: אני ממש לא מנסה לפגוע במישהוא מקוראי הפורום אבל יש בי שנאה מטורפת לשוטרי תנועה ומתנדבים שחיים בלפלנד במחשבה שהם שוטרים לכל דבר ועניין, לעומתם, אנשים שתורמים לקהילה (גם במסגרת המשמר האזרחי) בלי כל מיני המצאות וניסיונות לקחת לעצמם סמכויות שאין להם - מבורכים בעיני.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה שאנשים רואים יותר מידי טלויזיה! הם מנסים לחיות אותה ולהיות "גיבורים" - גיבור, מתנדב במשטרת התנועה?

במנטה תוכל לקנות לך סופגניה!

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו עם הפיאט אונו 89 ששמים מדבקות של גריידי ושל NOS על הרכב עם "סנפיר כריש" מפלסטיק בצבע שונה משל הרכב על הגג כשהם בקושי עם טאסות אחידות על כל הגלגלים

קרעת אותי :-D

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מידע ?

לא יודע במרכז, אבל במשא"ז חדרה קיימת יחידת ג'יפים של מתנדבים בעלי ג'יפים.

לגבי חוסרים - למשטרה יותר זול להפעיל מתנדבים (כח עבודה כמעט חינמי) חדורי מוטיבציה (מסיבות לא ברורות), מאשר לשלם משכורת לשוטרים בקבע. לכן, אם תבקש להתגייס לקבע במשטרה, רוב הסיכויים שתקבל תשובה "אין תקנים עכשיו", כי דרגים גבוהים במ"י קיבלו החלטות גאוניות להסתמך על מתנדבים. עכשיו החוסרים המטורפים שSuper_T מספר עליהם הם כנראה תוצאה של הפוליטיקה הזאת, כי מתנדבים לא מגיעים בכמויות שרוצים שיגיעו, ולמרות שכוח עבודה לא חסר (בעיקר בפריפריה), מפקדים במשטרה לא מבינים שאנשים צריכים גם פרנסה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תצפית של רכב משטרה מוזר.

היום בהרצליה פיתוח מאזדה 3 חדשה בצבע לבן ללא כיתוב משטרה עליה אבל ,

עם פס קוז'אקים כחול אדום עשוי כולו מלדים.

בחיים לא ראיתי גשר תאורה כזה [וראיתי די הרבה].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

למישהו יש מידע ?

יחפ"צ, יחידת פינוי הצירים של משטרת ישראל.

מבוססת על מתנדבים אשר מוזמנים ומגיעים לזירת תאונת דרכים על מנת לפנות את הרכבים הפגועים לשול, כדי לזרז ולפתוח את ציר התנועה כדי שאנחנו לא נמתין בפקק התנועה שנוצר עד לבואו של הגרר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...