Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות חניה W5W מסוג לד נמסו

שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול החלפתי את נורות ה H4 שלי חזרה לצבע לבן (אחרי שחיכיתי שבועיים שיגיעו מהונג קונג).

על הדרך הוצאתי את נורות החניה לראות מה שלומן ולהפתעתי כל החלק העליון (ממש סביב קוביות הלד) היה צהוב ונמס קלות (יש לציין שהן מותקנות רק 4 חודשים)

tbn081c.jpg

השאלה אם הם נמסו בגלל נורות ה H4 הלוהטות או שהן פשוט זבל? :p בכל אופן החלפתי אותן בנורות לד יחיד איכותיות (שמאירות פחות חזק לצערי).

אני אשאל עוד שאלה, משום מה הנורות שאני מזמין (הלבנות) עדיין מגיעות עם גוון צהבהב. אני לא רוצה נורות דיימונד וויזן כי הן לא חוקיות, השאלה איזה נורת H4 חוקית תיתן לי אור לבן נקי ולא צהבהב? תודה מראש

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר,

לדים אייכותים עולים 'קצת' יותר מזבל סיני אבל לצערינו חברות בעלות שם כגון: פיליפס, HELLA לא מייצרים מנורות לדים לרכב שהינם מקורים.

כנראה הלדים נמסו משתי סיבות: החום הרכב בפנס וקירור של הלדים מתוכנן גרוע.

הייצרנים הסינים מנסים להפיק מקסימום תאורה ממנורת לד על-ידי דחיפת הלדים בזרם גבוה מהמותר ולכן נוצר חום רב שפוגע בפלסטיק הפשוט וגם אורך חיים של הלדים הסינים קצר.

לדים מקורים שמגיעים עם הרכב בדרך כלל מחזיקים מעמד שנים רבות מאוד.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, אשמח את תכוון אותי לנורות איכותיות. כידוע, הרכב בא במקור עם נורות להט מסוג W5W. (סתם לפרוטוקול, סיני סיני אבל הן ממשיכות להאיר למרות שנמסו lol )

אין לי בעיה להשקיע עוד (גם ככה זה יסתכם ב-5 דולר מקסימום).

אשמח לקבל הצעה לנורות W5W לבנות ונורות H4 שיפיקו גוון לבן (איכותיות עד כמה שאפשר)

תודה :D

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואייל עסוק אשמח לקבל המלצות לנורות W5W איכותיות :) (וכמובן H4 חוקיות ואיכותיות שמאירות לבן ולא לבן צהוב )

תודות

אוסיף עוד שאלה שמטרידה אותי, בעד לחיצה על הצופר שמתי לב שהאורות טיפ-טיפה נחלשים. יש לציין שהמצבר חדש, האם הדבר תקין או מצריך בדיקה?

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי לך בהודעות הפרטיות :

הפתרון הקונבנציונלי הכי קרוב ללבן (ועם זאת מאוד רחוק) שאני מכיר וזמין הוא הפיליפס בלו ויז'ן.

הפתרון השני הוא לד יחיד שהוא יציקה אחת, משהו מהצורה הזו :

http://m2.sourcingmap.com/smap/images/item/n/09b/ux_a09042900ux0047_ux_n.jpg

http://www.laptopkeyboards.org/images/CAR-LED002_a.jpg

השתמשתי במשהו דומה במשך כמעט שנתיים בגולף הקודמת והן לא נשרפו ולא נמסו.

הצעתי לך לקבל סט שלם חדש (באריזות) של נורות לד שנותרו לי מהרכב הקודם במחיר סמלי מאוד אבל אתה רוצה בחינם, אז מה אני יכול לעשות? כשאתפנה לחפש , אוכל אולי לשחזר מאיפה נרכשו (לא דרך EBAY !)

:)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי לך בהודעות הפרטיות :

הצעתי לך לקבל סט שלם חדש (באריזות) של נורות לד שנותרו לי מהרכב הקודם במחיר סמלי מאוד אבל אתה רוצה בחינם, אז מה אני יכול לעשות? כשאתפנה לחפש , אוכל אולי לשחזר מאיפה נרכשו (לא דרך EBAY !)

:)

אפשר גם? מה המחיר שאתה דורש?

Golf 2008 MK5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בלו ויזן ולא דיאמונד ויזן?

עדיין אפשר להשיג אותם אם מתאמצים :)

לא דיברתי על אורות דרך, יש לי בבית 2 סטים של דיימונד ויז'ן וזה לא בעיה להשיג.

דיברתי על אורות חניה מסוג נעץ W5W (או T10)

הפתרון הכי טוב הוא קסנון מקורי, אם זה לא מקורי וזה על רפלקטור - פשוט חבל על הזמן. גם קסנון סוג ז' על פרוג'קטורים הוא לא פתרון חוקי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על אורות דרך, יש לי בבית 2 סטים של דיימונד ויז'ן וזה לא בעיה להשיג.

דיברתי על אורות חניה מסוג נעץ W5W (או T10)

הפתרון הכי טוב הוא קסנון מקורי, אם זה לא מקורי וזה על רפלקטור - פשוט חבל על הזמן. גם קסנון סוג ז' על פרוג'קטורים הוא לא פתרון חוקי.

כל עוד יש לך פרוג'קטור יעודי לקסנון (ממש לא כל פרוג'קטור) אתה מסודר ב-99 אחוז

אגב קל מאוד להבחין בזה, בפרוג'קטור שמיועד לקסנון שאתה עומד מול קיר הקו סיום של האור הוא חד בצורה מדהימה

הוא ממש ON/OFF אין דעיכה הדרגתית

ואז גם קסנון נראה מעולה, גם אם הוא לא מקורי שזה בולשיט, כאילו שאם זה הורכב במפעל יש שם מולקולות אור מזהב :)

אגב דיימונד וויז'ן על אף שהוא באמת יפה, הוא מפחית את עוצמת התאורה, לא יודע עד כמה זה בטיחותי למען האמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שביצעת מדידות מוסמכות?

או שזה על סמך בהיה אין סופית ברכב שלי בכל פעם שאני מתרחק או מתקרב תוך מלמול : "בוא'נה הדיימונד ויז'ן הזה נראה טוב...!" :D

לא מורגשת ירידה בעוצמת התאורה, אם היתה מורגשת הייתי זורק אותם לכל הרוחות.

העוצמה עומדת בתקן ועוברת טסט.

מה שכן, ביצעתי כיוון לרפלקטורים (ברכב הקודם) מול מד LUX נייח לטובת פיזור אור יעיל יותר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.יש ירידה בעוצמה, חד משמעית המנורה מפולטרת, ולכן באופן אוטומטי יש ירידה בעוצמה

ב.אין להן תקן אירופאי ואמריקאי, הדיימונד וויז'ן מותרות לשיווק רשמי רק במזרח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכל פילטר , אפשר לחסום אורכי גל מסויימים ולהעביר אחרים כמעט ללא איבוד עוצמה (או עם איבוד זניח).

אני בטוח שלנורות קסנון NAMELESS שהזמנת מאיביי אין תו תקן :)

או לחילופין שנורות רגילות מאיכות ירודה כמו שרוב עם ישראל מתקין ברכב, מאירות חלש יותר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...