Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפל חדש לטויוטה עוצרים מכירות בארה"ב בגלל ליקוי מסוכן

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חקירה חדשה כנגד טויוטה, הפעם ההגה בקורולה..

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3391317,00.html

שאלוהים ישמור.

דרך אגב על פי CNN מלפני 5 דקות הריקול של טויוטה כבר כולל 8.7 מליון רכבים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חקירה חדשה כנגד טויוטה, הפעם ההגה בקורולה..

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3391317,00.html

שאלוהים ישמור.

דרך אגב על פי CNN מלפני 5 דקות הריקול של טויוטה כבר כולל 8.7 מליון רכבים.

אני נמנע מלהגיב,

אבל זה כבר מתחיל להשמע קצת יותר מידי, קצת מוגזם מידי ואף גובל בחוסר אמינות.

יש גבול. אם כל החלקים בטויוטה פגומים, כאשר טויוטה נחשבו לאחד היצרנים הגדולים והאמינים בענף, אני לא רוצה לחשוב מה הולך בחברות האחרות. שיתחילו לחקור גם קצת שם.

זה כבר מתחיל להראות כמו משהו מכוון נגד טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמנע מלהגיב,

אבל זה כבר מתחיל להשמע קצת יותר מידי, קצת מוגזם מידי ואף גובל בחוסר אמינות.

יש גבול. אם כל החלקים בטויוטה פגומים, כאשר טויוטה נחשבו לאחד היצרנים הגדולים והאמינים בענף, אני לא רוצה לחשוב מה הולך בחברות האחרות. שיתחילו לחקור גם קצת שם.

הייתה כתבה ב CNN על טויוטה, כבר ב 2004 היו תלונות על הדוושה הנתקעת, מה עשתה טויוטה.. יוק.

גם התקלה בהגה החלה להיחקר עקב תלונות של אנשים , ולאחר מספר תאונות דרכים בה הייתה מעורבת הקורולה המדוברת.

מה קורה בחברות אחרות אני לא יודע , אבל אם היה קורה זה כבר היה יוצא , עובדה שלא יוצא דבר אצל אף אחד אחר.

ובהפוך על הפוך , יכול להיות שהמוניטין האמינות של טויוטה נובע מתרבות ההסתרה ?

מדוע היבואן בארץ החליף מנועים , ומחשבי מנוע בשקט מבלי להתווכח עם לקוחות (לפחות בהתחלה) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי כבר מצאת תרופה לסרטן לפי ההתלהבות שלך

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם גרמנים זה לא היה קורה, לפחות לא ברכבי VAG, לחיצה על הבלם עם גז לחוץ נותנת עדיפות לבלם ומנתקת את דוושת הגז. :idea:

פעם נוספת הנדסה גרמנית במיטבה.

מוזר שהפרט החשוב הזה אפילו לא מוזכר בספר הרכב.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע החליטו להיכנס ביצרן מספר 1 גם באמינות וגם במכירות בעולם כולו(זה נאמר בחדשות היום חד משמעית), הרכבים המדוברים הם מדגמים אמריקאים,יש הטוענים שזה במכוון,שהציבור יחזור לרכוש מתוצרת ארה"ב.

אני חושב שעוד חודש חודשיים העניין יישכח בדיוק כמו כל הריקולים של כל מיני חברות שאנשים הספיקו לשכוח:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3391034,00.html

אפשר לראות צד חיובי בעניין, מנכל עולמי של טויוטה אמר בחדשות היום, שיכפיל את הביקורת על המכוניות שמיוצרות,מה שיביא לאמינות מוכפלת,או לפחות גבוהה עוד יותר מהקיימת שהיא גם ככה כבר המובילה בעולם.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, החליטו להיכנס בטויוטה גם ביפן.

אחלה תאורית קשר ללא כל ביסוס עובדתי.

כולם מרמים ומשקרים כדי להפיל את טויוטה , וואלה גם ביפן לא מגינים ככה על טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטויוטות כמעט שנמכרות בארה"ב גם ככה מיוצרות שם, כך שזה לא נראה לי שיקול הגיוני.

יש בעיות במוצרים של טויוטה, מה לא ברור פה?

וזה לא סתם ריקול, ניפחו מזה חתיכת טרגדיה, טויוטה בטח כבר מצטערים שלא טיפלו בתקלות בזמן או לחילופין העסיקו מהנדסים יותר מוצלחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר עם התיאוריות קונספירציה. מבחינת אמריקאים טויוטה מעסיקה עובדים אמריקאים ולא אכפת להם שהחברה מיפן במקורה. אני יודע כי אני עובד איתם ודיברנו לא פעם על הנושא (ספציפית גם הייתי בטויוטה בארה"ב).

משהו רע עובר על החברה כרגע. חוץ מאמינות אין להם להציע ופתאום גם זה לא משהו. היתה לי קורולה 2005 בליסינג, לא הייתי חוזר לזה גם היו נותנים לי אותה חינם, בלי קשר לאמינות בכלל.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהיית קטן, טויוטה דרסה אותך? אני לא מבין למה אתה תמיד כזה אנטי. ראיתי עוד שירשורים שלך וזה תמיד נגד טויוטה

טויוטה לא דרסה אותו כשהיה קטן בגלל שנכנעה לחרם הערבי. רק על זה מגיע להם אנטי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם גרמנים זה לא היה קורה, לפחות לא ברכבי VAG, לחיצה על הבלם עם גז לחוץ נותנת עדיפות לבלם ומנתקת את דוושת הגז. :idea:

פעם נוספת הנדסה גרמנית במיטבה.

מוזר שהפרט החשוב הזה אפילו לא מוזכר בספר הרכב.

מאיפה זה ידוע לך?

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר מתחיל להשמע קצת יותר מידי, קצת מוגזם מידי ואף גובל בחוסר אמינות.

כרגע החליטו להיכנס ביצרן מספר 1 גם באמינות וגם במכירות בעולם כולו.

מנכ"ל טויוטה אמר בעצמו שבשנים האחרונות הם נסחפו לתוך מערבולת ה "לההפך ליצרן מספר אחד" ובדרך על הקרב הזה הם פגעו בנושא הכי חשוב וזאת אמינות הרכבים שלהם.

למי שלא יודע לקרוא בין השורות, אני אעזור לו, מה שמנכ"ל טויוטה בעצם אומר זה "רצינו להיות מספר אחד, בשביל זה היינו חייבים להוזיל עלויותו את זה בחרנו לעשות לא ע"י צמצום הרווחים אלא בקניית חלפים זולים ולא איכותיים מיצרנים סינים".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...