Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מורידים מדבקת "אין חניה" מהחלון?

Krishi
שימו לב! השרשור הזה בן 5235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אב הבית של הבניין בו אני עובד השתגע לגמרי והתחיל להדביק מדבקות "אין חניה" על מכוניות למרות שהמקום שחניתי בו היה כשר למהדרין.

ואיפה אפשר להשיג כאלה מדבקות? נראה כמה הוא יהנה אחרי שהאוטו שלו יהיה מלא במדבקות כאלה... חוצפה כזאת כבר לא ראיתי הרבה זמן.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המדבקות משיגים בהזמנה בבית דפוס, או מייצרים לבד במדפסת ביתית.

איך להוריד? - אני מניח שעכשיו אתה עושה חיפוש בופורום אחר התשובה. מספר פעמים נתנו בפורום דרכים שונות להורדה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, זה בדיוק גם מה שאני חושב... על כל אלה שחונים במקומות לא מסומנים ומפריעים לתנועה שבחניה :x

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא באמת הייתי חונה במקום שאסור היה לחנות בו אז הייתי מבין, אבל מה שקרה פה זה פשוט בזיון.

אצלנו בחברה יש חניה גדולה בצד אחד, והדלת כניסה לאגף שלי הוא בצד השני של הבניין ובצד הזה יש חניון קטן יותר למספר מכוניות בודדות שעד לא מזמן הייתי חונה בו. פתאום החליטו שזה יהיה רק חניון לאורחים ולעובדים אסור לחנות שם, אז סבבה, באותו צד יש מעבר שמגיע עד למאחורי הבניין אז הייתי חונה על המעבר, ואז החליטו שגם שם אסור, סבבה הלכתי לחנות מאחורי הבניין עצמו וחניתי שם הרבה פעמים ביחד עם עוד הרבה מכוניות.

עכשיו מה אב הבית שלנו עושה? הוא לא שם שלטים שאסור לחנות, הוא מעביר הוראה דרך מישהו (בדרך כלל השומר בלובי) ואם השומר אמר לך אז אתה יודע ואם הוא לא אמר לך אז אתה לא יודע שאסור לחנות שם. כאילו מצפה שזה יעבור לבד מפה לאוזן. מה שהתברר לי היום אחרי שגיליתי את המדבקה זה שאב הבית החליט אתמול או היום שגם מאחורי הבניין אסור לחנות רק שהוא לא פירסם את זה ולא שם שום שלט שאוסר חניה שם ולא כלום. ואחרי זה עוד ברוב חוצפתו דפק לי מדבקה על החלון.

באמת שכל כך בא לי לקשט לו את כל האוטו עם המדבקות האלה, אם רק הייתי משיג את ידי על כמה כאלה... רק המחשבה על זה עושה לי אורגזמה.

בכל מקרה, תודה לכולם על העצות, הולך לבלות "זמן איכות" עם האוטו באמצע הלילה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה בדעתך ללכת לדבר עם אב הבית אם זו לא הפעם הראשונה שהוא מעביר ידיעה מ"פה לאוזן".

או לבדוק איתו מה החניות שהוא מתכנן להשאיר לעובדי הבניין?

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול כל יום לחפש אותו ולשאול אותו מה יהיה מחר, אני בקושי רואה אותו בכלל. הוא כל הזמן מסתובב ולי אין זמן לחפש אותו ועוד יותר אני לא מתכוון לבזבז את הזמן עבודה שלי עליו. שיתנהג כמו בן אדם וישים שלט, באיזה עוד מקום משנים כל שני וחמישי את מקומות החניה המותרים? זה נשמע הגיוני? חוץ מזה שעד עכשיו מקסימום אחרי שהייתי חונה כמה פעמים במקום כזה השומר היה אומר לי והייתי מפסיק עם זה, אבל להדביק מדבקות על האוטו?! כאילו אני איזה עבריין ששם זין על כולם ולא קשור בכלל לחברה.

זה הזכיר לי את הסיפור על הבחור שחנה בערב בכחול-לבן, רק שהעירייה החליטה בלילה לצבוע את זה לאדום-לבן ובבוקר כבר היה פקח שעבר באזור ונתן לו דו"ח. סיפור אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את זה:

http://www.articles.co.il/article/21344/

אולי אם תתארגנו כמה חבר'ה ש"זכו" למדבקות כאלה, תוכלו למצות את הדין עם אותו בריון.

אני מסכים עם הקביעה שגם חניה במקום אסור היא בריונות. לא מסכים כלל עם מי שמציע לטפל בבריונות בבריונות נגדית. זה בדיוק מה שמוביל להסלמה ולאלימות פיזית בסופו של דבר.

ולמי שיקפוץ ואמר שבשטח פרטי מותר לבעליו (או נציגו) לעשות ככל העולה על רוחו- היו פסיקות שמפריכות בדיוק את הטענה הזו.

למי שרוצה לחפש-הן היו קשורות ברובן לטכניון, שם זו הטענה הקבועה של הקב"ט. (איך לא נמאס לו לראות את הטענה המופרכת הזו מנופנפת ע"י השופטים פעם אחר פעם, אין לי מושג)

תגרד עם קצת מים חמים והרבה סבון בעזרת סכין גילוח של פעם (גמישה כזו). אם תעבוד בזהירות זה לא ישרוט את השמשה.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש פה חנייה פרטית באיזור של מצוקת חנייה ומחנה לו בה רכב לא מוכר ואני בעל החנייה צריך לחפש עכשיו חנייה מרוחקת ביום גשום, אין יותר מעצבן מזה.

גם לי יוצא לא מעט לראות רכבים שמודבק עליהם "הנך חונה במקום אסור", אולי זה בריונות אבל מה שבטוח האנשים האלה לא יחזרו לחנות במקומות אסורים.

מהנקודת מבט שלי חנייה במקום אסור \פרטי זה קנס של כמה? 200-500 שקל גג? זה בטח עדיף מאשר תופעת השריטות העמוקות שדורשות צביעת חלק ואפילו כמה, וזה בטח עדיף מהקנס. זה מאוד מעצבן המדבקה הזו כי בסופו של דבר זה מבזבז לי מהזמן האישי הרבה זמן יחסית וזה דורש זהירות ועדינות זה לא קנס שזה 2 דקות נסיעה לדואר וסיימתי, אני די מאמין שהתופעה הזו תמנע חנייה במקומות אסורים. אבל זו עדיין ביריונות.

שאין אכיפה של המשטרה ויש לך חנייה פרטית שזרים תופסים לך כל היום והמשטרה מתעלמת ביריונות זה לעיתים הפיתרון היחיד והוא גם עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש פה חנייה פרטית באיזור של מצוקת חנייה ומחנה לו בה רכב לא מוכר ואני בעל החנייה צריך לחפש עכשיו חנייה מרוחקת ביום גשום, אין יותר מעצבן מזה.

גם לי יוצא לא מעט לראות רכבים שמודבק עליהם "הנך חונה במקום אסור", אולי זה בריונות אבל מה שבטוח האנשים האלה לא יחזרו לחנות במקומות אסורים.

מהנקודת מבט שלי חנייה במקום אסור \פרטי זה קנס של כמה? 200-500 שקל גג? זה בטח עדיף מאשר תופעת השריטות העמוקות שדורשות צביעת חלק ואפילו כמה, וזה בטח עדיף מהקנס. זה מאוד מעצבן המדבקה הזו כי בסופו של דבר זה מבזבז לי מהזמן האישי הרבה זמן יחסית וזה דורש זהירות ועדינות זה לא קנס שזה 2 דקות נסיעה לדואר וסיימתי, אני די מאמין שהתופעה הזו תמנע חנייה במקומות אסורים. אבל זו עדיין ביריונות.

שאין אכיפה של המשטרה ויש לך חנייה פרטית שזרים תופסים לך כל היום והמשטרה מתעלמת ביריונות זה לעיתים הפיתרון היחיד והוא גם עובד.

דני, מה שאתה מציע לא רק שלא פותר את הבעיה, אלא גורם לאלימות נוספת בדיוק מהסוג שאתה רוצה למנוע. ואסביר:

1. בוא נניח (תיאורטית בלבד) שאכן אותו דביל לא יחנה לך שוב בחניה. הרי מחר יבוא דביל אחר, ומאגר הדבילים עצום בגודלו. אתה תפרנס לבדך בית דפוס אם תנסה לחנך את כולם.

2. ראה את פותח השרשור ואת הרעיונות העולים במוחו נוכח המדבקה לה זכה. תאר לך מה עלולה להיות תגובתו של אדם מעט חמום מוח יותר ממנו (או אחד שהמקרה לא קרה לו במקום העבודה המפרנס את משפחתו אלא סתם במקום מזדמן).

3. בד"כ במקרה של המדבקות הללו לא מדובר בחניה פרטית של אדם ספציפי אלא ב"עבירה" על הסדרי החניה של ארגון או גוף מסוימים. לא קופחה כאן זכותו של אדם לחניה.

4. מנסיון בחניות פרטיות שהיו לי ונתפסו, פתק מנומס מתחת למגב עזר הרבה יותר ממלחמות שנסתיימו לא פעם בנזקים לשני הרכבים או מחסימת הרכב החוצפן שכמעט הסתיימה פעם בדו"ח משטרתי לי,הרכב ה"חוקי", בעל החניה...

נכון, במקרה של "חוסם סדרתי" נקטתי אמצעים שזה לא המקום לפרטם, אך כמו שכבר אמרתי, במלחמה יש נפגעים בשני הצדדים. גם בזה הצודק.

תתפלא לגלות,למרות הנטייה המיידית להאשים את הישראלי המכוער בחוסר התחשבות, שחלק לא קטן מהחוסמים עשו זאת בתום לב או בחוסר שימת לב ומשהוארה תשומת ליבם הם לא יחזרו שוב על המעשה.

אלו שעושים זאת בכוונה, יודעים על "שיטת המדבקות". אם בכל זאת חנו, הם לקחו בחשבון את האפםשרות שיחזרו לאוטו "מקושט" והתעלמו מכך. לאלו, שיטת המדבקות לא תועיל ממילא.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תייצר מדבקה שאומרת: "אסור להדביק מדבקות על רכבים" ושים לו על הרכב - הוא יבין את הרמז.

מנסיוני- מים חמים וסבלנות יורידו הכל.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגופו של עניין-

אם זאת מדבקת פלסטיק\ניילון פן יוריד אותה במהירות

מדבקת נייר- פן יוריד אותה בעקשנות ועבודה..(כאן רק הדבק מגיב לחום לא הנייר לכן תנסה לשלב מים חמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...