Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לקנות סיאט איביזה החדשה? תחשוב פעמיים!

vicious
שימו לב! השרשור הזה בן 4048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אספר לכם סיפור מאוד לא נעים שקרה לי לאחרונה.

לפני כשבועיים קניתי סיאט איביזה חדשה 2009 3 דל' 1.6 ידני מסוכנות באזור הצפון.

אחרי כ9 ימים התקשרו אלי לבוא לקחת את הרכב. אחרי נסיעה של כשעה מהבית לסוכנות, הגעתי וראיתי את הרכב הראשון שלי שהיה ממש מדהים ביופיו. עליתי לרכב ואחרי כ 10 ק"מ מהסוכנות הרגשתי שיש משהו לא טוב ברכב ושהוא לא מתנהג כמו רכב עם מנוע בנפח 1.6. הרבכ התחיל להאיט ואחרי 100 מטרים עצרתי בצד והרכב נכבה וסרב להניע!!

מיד התקשרתי לסוכנות ששלחו לי איש מהמוסך ואחרי חצי שעה שניסה ולא ידע במה מדובר בכלל הזמינו גרר ואמרו לי לא לדאוג ושכנראה הבעיה הינה בעיה מזערית בחשמל ברכב ושהם יתקשרו לי ויעדכנו אותי ביומיים הקרובים.

למחרת התקשרו אלי לבוא לקחת את הרכב ושהבעיה היתה ששכחו להוציא את האוויר ממיכל הדלק אחרי התדלוק הראשון (יש דבר כזה????). נסעתי ברכב הביתה והכל הלך חלק.

נסעתי ברכב כ-250 ק"מ נוספים במהלך השבוע ואחרי שבוע בדיוק משמסרו לי את הרכב, אחרי נסיעה לכייון המרכז וסידור כמה עניינים נכנסתי לרכב בכוונה לחזור לביתי בצפון. להפתעתי הרכב סירב להתניע! אחרי כ 4 שעות של טלפונים עם מרכז השיורת הארצי של סיאט והמתנה לגרר שיבוא בחניון לצד הכביש נפרדתי מהרכב שהיה בדרכו למוסך הראשי של צ'מפיון בבני ברק. אחרי כיומיים במוסך ועדיין לא זיהו את הבעיה ברכב (היום יום שבת והם סגורים) וסירבו לתת לי רכב חלופי בשל גילי אני תוהה האם זה דבר נורמלי? יש למישהו הצעות?

באזור שאני גר בו שמעתי על 2 בעיות דומות של סיאט איביזה החדשה, אחת שהחליפו לה גיר ומחשב גיר אחרי רק חודש על הכביש ועוד אחת שסירבה להתניע.

אעדכן בהמשך כאשר יצרו איתי קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

NTL יש דרך להגיד דברים, התשובה לא במקום

לפותח השירשור - מדובר בבעיה חמורה, רכשת רכב במיטב כספך לא עלמנת שיבלה במוסך, שלח פקס חריף להנהלת החברה בדרישה לרכב חילופי או פיצוי על עוגמת הנפש (אחריות מורחבת/טיפולים חינם)

היית מספיק מבוגר כשלקחו לך את הכסף, שלא יתנערו ממך עכשיו.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב לי טוב:

מחר בבוקר הטלפון הראשון שלך זה לא למוסך, זה לעו"ד.

אני ממליץ על עו"ד אלון עוז, הוא התעסק כבר עם החזרת רכבים חדשים פגומים לחברה.

גם אם לא יקחו את הרכב בחזרה, לפחות יתחילו לקחת אותך ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר איך הלחצת אותי עכשיו אתה לא מאמין, סוכנות היא כנראה חיפה כי אין יותר בצפון. ואני אמור לקבל רכב זהה שבוע הבא. אני מצפה בקוצר רוח להמשך סיפורך!!! אנא המשך לעדכן!!!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לקחת את האוטו בחזרה נקודה !!!

אפילו אם זה יעלה לך במוניות אוטובוסים פשוט לשמור את כל הקבלות ולתבוע אותם דרך עו''ד ,זה לא צריך לעניין אותך שום דבר וסיפורי סבתא למיניהם שילמת במיטב כספך על הרכב ואתה צריך לקבל רכב תקין (מה שלא קיבלת)ואל תתפתה ''למתנות'' טיפולים וכו.. זה סתם דרך לנפנף אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הצער שבדבר, חלק לא קטן מהתגובות עד כה מתלהמות ללא שום סיבה.

אני בהחלט מבין שהחוויה שפותח השרשור עבר משאירה טעם רע מאוד בפה, אבל מפה ועד לאיים בתביעה, לפנות לעו"ד או לדרוש את החלפת הרכב באחר המרחק עוד רב מאוד.

לרכב הזה יש אחריות, והיא נועדה בדיוק למקרים מהסוג הזה. עכשיו החבר'ה בצ'מפיון צריכים לשבור את הראש כיצד להתגבר על התקלה. רק אם המצב יהיה קטטוני והתקלה החמקמקה אינה ניתנת לתיקון, יש מקום לדרוש את החלפת הרכב באחר.

עד אז, רכב חלופי, הרחבת האחריות, הנחה בטיפולים עתידיים או כל הסדר אחר שהיבואן יסכים לו יהווה פיצוי הולם בהחלט.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה זה לא מפתיע אותי...

שיהיה בהצלחה.

תעדכן.

נ.ב,

אין כאן מקום לעו"ד - למרות כל הרע, העצבים והאכזבה.

הרכב באחריות ועל היבואן לטפל בו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאלה תקלות שונות. אין לך קייס. כרגע. אבל אולי שווה להרים טלפון לעו"ד שיוציא להם מכתב ויתחילו לקחת אותך ברצינות ויביוא לך רכב חילופי. זה לא צריך לעניין אותך שאין להם ביטוח.

NTL צודקת. יש מצב שקנית לימון.

דרוש הרחבת אחריות ורכב חליפי מפתח תמורת מפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר איך הלחצת אותי עכשיו אתה לא מאמין, סוכנות היא כנראה חיפה כי אין יותר בצפון. ואני אמור לקבל רכב זהה שבוע הבא. אני מצפה בקוצר רוח להמשך סיפורך!!! אנא המשך לעדכן!!!.

אני אישית מכיר עוד סוכנות בנצרת, מה גם שאני בטוח שיש עוד כמה בצפון :p

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, זה לא אמור לקרות אבל זה יכול לקרות .תקלה אחת גם ברכב דנדש עוד לא הופכת אותו ללימון לומרות שאני מבין שזה מעצבן ומתסכל.

זה שהחברה לא סיפקה לך רכב חלופי זה כבר ממש חוצפה..

מקווה שהעניין יפתר

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שמדובר בקודן שמנתק את המנוע.

תפעיל אחריות, זו הסיבה שהיא קיימת (לא צריך לשלול את הרכב, סה"כ זה רכב שנותן תמורה טובה מאוד).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מכיר עוד סוכנות בנצרת, מה גם שאני בטוח שיש עוד כמה בצפון :p

יש 3, חיפה, נצרת ותחזיקו חזק...באקה אל גרביה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...