Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לקנות סיאט איביזה החדשה? תחשוב פעמיים!

vicious
שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי איביזה חדשה בסוף מרץ השנה בדיוק כפי שתיארת 3 דל' ספורט גיר ידני, זאת הקניה הכי משתלמת שלי בשנים האחרונות והיו לי מספר לא קטן של רכבים לפני, התקלה הידועה שגם לי תיקנו לאחר שבועיים הייתה בעיה בקודן הרכב כל הלוח שלו גרם לקצר במערכת זה לוקח אולי 10 דק' בחברה ע"י חשמלאי מוסמך שלהם.

הבעיה יידועה בכל הרכבים החדשים שנמסרו השנה ללקוחות.

אל תמהר להשמיץ את הרכב על סמך תקלה פעוטה.

הרכב בבעולותי כבר 8 חודשים ותאמין לי תענוג אם זה היציבות על הכביש ואם צריכת הדלק לעומת המומנט בגלגלים.

בסופו של דבר זה הרכב המשתלם כרגע בישראל לעומת המחיר ותבדוק אותי.

seat ibiza SC special edition 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אביב, הוא ממש לא משמיץ את הרכב. הוא השמיץ את הטיפול הגרוע של הסוכנות וההתחמקות הכ"כ אופיינית של אחרי שלב ה:"כסף כבר אצלנו אז נעשה איתך מה שנרצה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא שוב את הכותרת שהוא כתב "חושב לקנות סיאט איביזה חדשה, תחשוב פעמיים".

זאת השמצה לשמה.

תקלות קורות כל הזמן במיוחד בעידן שלנו בה הטכנולוגיה כ"כ מתקדמת ולחלק כל כך קטן ברכב יש משמעות כל כך גדולה.

אני ביצעתי לפני שבועיים בערך טיפול ראשון וקטן ברכב השירות והטיפול היה מדהים (צ'מפיון מרכזי,בני ברק).

אני לא עובד בצמפיון ולא אחד מהם סה"כ לקוח קטן שרכש רכב חדש.

לא צריך לעשות סיפור מכל דבר אם אין על מה, כולנו אנשים עובדים ויודעים איך זה שלקוח מתלונן.

אם יש עילה מוצדקת החברה תפצה אות הלקוח מיידית בהתאם לנזק שנגרם.

מה שכן רוב הישראלים לאחר תקלה קטנה רוצים רכב חדש, אם החברות היו מתנהלות כך ממזמן הם היו פושטות רגל.

לסיכום די עם המנטליות הישראלית המצויה , זה לא מוסיף מה שבטוח רק גורע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שהיא לא הקנייה המוצלחת ביותר, אבל בהחלט קנייה נחמדה (למי שמעכל את העיצוב המוזרי והיפנומטי משהו הזה).

אביב, במקרה נפלת על יום טוב במוסך - ברב הזמן השירות זוועתי, היחס זוועתי וזמן ההמתנה ארוך מידי ותמיד בעלי אודי/פולקסווגן יקבלו שירות לפניך כי אתה "נחות" מהם (וזה היה משפט מפיו של יועץ שירות).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שהגעתי למוסך בלי לקבוע תור אפילו, תוך שעה יצאתי עם הרכב כבר אחרי שטיפה חיצונית ופנימית, האיש שירות חייג אליי לאחר שבוע ושאל אם אני מרוצה.

זאת לא הפעם הראשונה שאני ניגש למוסך והאופי שירות זהה.

זה לא שנפלתי על יום טוב , נפלתי על מוסך מקצועי ושירותי.

ולגבי זה שלי יש סיאט ובעלי האאודי ,פולקסוואגן עדיפים על פני ?!?!?

על סמך מה אתה אומר את זה?

זה ממש לא מה שקורה שם , אבל אם נתקלת בתופעה כזאת מנסיון אישי אשמח להיווכח אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הבעלים (הממש לא מאושרים) של איביזה "ספורט" 1.6 מהדור היוצא - והיחס שאני קיבלתי שם היה זוועתי ולא הייתי לבדי (יצא לי לשוחח לא מעט עם לקוחות והם סיפרו אותו הדבר).

וידידי היקר, ישנה עדיפות לבעלי אודי ופולקסווגן על פני בעלי הסיאט - ויועצי השירות אמרו זאת בכנות ובלי שום בעיה (וכמובן שזה מאוד טיפשי מצד שני).

כל זה מניסיון של ביקור 8 חודשים - עם ביקורים על בסיס חודשי ולעיתים אפילו שבועי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל מה שאוראל (RS) רושם לך, זה מניסיונו האישי בלבד.

עריכה:

אוראל, חשבתי שאתה לא מחובר, לכן הגבתי :-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטיפול במוסכים, אני יכול להגיד שאני עשיתי עבודת מחקר לפני שהלכתי למוסך, והעדפתי לנסוע קצת יותר למוסך טוב, מאשר להפקיד את הבובה שלי בידי אנשים לא מקצועיים.אני מאד מרוצה מהשירות שאני מקבל במוסך.

לגבי השירות של צ'מפיון - אין ספק שהוא לקוי, הבטחות הם נותנים על ימין ועל שמאל עד שאתה רוכש את הרכב, ואז אתה מגלה את חוסר המקצועיות(למשל ששכחו לרשום את הרכב שלך במשרד הרישוי, ואתה מגלה את זה חצי שנה אחרי שהרכב על הכביש, יחד עם שוטר תנועה שעצר אותך...).

להכליל דגמים ו\או יצרנים זה ממש לא נכון. ביחס של עלות\תועלת אני חושב שהאיביזה בכל דגמיה עומדת בכבוד בין המקומות הראשונים. זה שבארץ לא יודעים להתייחס לאוטו הזה כמו שצריך בגלל יבואן ו\או מתקינים מזלזלים זו כבר בעיה אחרת.

רוב הבעיות שנוצרות במכוניות של צ'מפיון נוצרות בגלל התקנות מקומיות - הקודן, האיתוראן, מערכת הסטריאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צו איסור פרסום על הפרשה :)

מה שמרתיח בכל העניין שאתה מספיק מבוגר בשביל לשלם 100K ש"ח על רכב, אבל רכב חלופי? לא, אתה צעיר מדי.

זה מתחיל באפליה עקב גיל הלקוח, דרך שיקוליו הכלכליים (אם לקנות סקודה או אאודי) ואח"כ מתפלאים למה הם מאבדים לקוחות.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו המכירות עולות, אחרי זה ירדו.

אני למשל לא אקנה שוב מצ'מפיון, אני מאמינה שיש עוד הרבה כמוני.

(היום בכביש החוף ליד גלילות, נתקעה סופרב חדשה על הנתיב השמאלי, נראה לי שגם הוא קצת מצטער על הקניה)

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...