Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לקנות סיאט איביזה החדשה? תחשוב פעמיים!

vicious
שימו לב! השרשור הזה בן 4054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי היו בזמנו גם בעיות עם הרכב מסוג איביזה 2001 בהיותו חדש

שמשה קדמית הוחלפה

מתג התנעה הוחלף לאחר שהרכב כבה ולא הניע ורק לאחר מספר נסיוונות שלי להתנעה נסעתי למוסך כעבור יום זה תוקן אחרי שפרקו את כל הדש בורד

כבל מצמד

לאור כל זאת כתבתי מכתב לחברה והם שלחו נציג מטעמם שבדק באופן מיקצועי ביותר והאריכו לי את האחריות בשנה נוספת,זו הרגשה לא נעימה אך במכוניות של היום במיוחד בעידן הטכנולוגיה הממוחשבת הכל יכול להיות,בכל סוגי הרכב.

רוב האנשים שפגשתי מרוצים מהרכב גם אני שקלתי לקנות לאחרונה אך אמתין לראות את הרכב נוסע כאן שנה שנתיים ואז מי יודע אפשר וארכוש אחד.

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קניתי איביזה חדשה בסוף מרץ השנה בדיוק כפי שתיארת 3 דל' ספורט גיר ידני, זאת הקניה הכי משתלמת שלי בשנים האחרונות והיו לי מספר לא קטן של רכבים לפני, התקלה הידועה שגם לי תיקנו לאחר שבועיים הייתה בעיה בקודן הרכב כל הלוח שלו גרם לקצר במערכת זה לוקח אולי 10 דק' בחברה ע"י חשמלאי מוסמך שלהם.

הבעיה יידועה בכל הרכבים החדשים שנמסרו השנה ללקוחות.

.

בטוח שהבעייה היא מהקודן? זה יכול לקרות באמצע הנסיעה הקצר הזה? ידידה שלי התעניינה ואני המלצתי לה על הרכב

הזה (צבע לבן, גרסת 3 דלתות- האוטו נראה ממש טוב)

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

אני בין הלקוחות שרכשו את סיאט איביזה בתאריך 01.05.2012 ( רכב חדש ) אחרי 10 חודשים הצבע על ההגה התחיל להתקלף פניתי למוסך צימפיונס מוטורס הנציג בשם רזי צילם את ההגה אמר שהוא צריך 14 ימי עסקים בשביל לעשות את הבדיקה עם זה כולל באחריות של ההגה.

הנציג חזר אלי אחרי שבועיים ואמר לפי הבדיקה שנעשתה שזה לא כולל באחריות של האוטו. שאין לו שום מושג למה הצבע של ההגה התחיל להתקלף שזה יכול להיות בגלל שאני כל הזמן תופס את ההגה באותו מקום ובגלל זה ירד הצבע . זה לא כולל באחריות של האוטו ושאין סיבה שזה יהיה באחריות. אני מרגיש שפשוט רימו אותי בקניה של האוטו כי הנציגה של מכירות הבטיחה לי באופן אישי שיש לי אחריות על כל האוטו במשך של שנתיים כול מה שיש לי להגיד שנציגים של סיאט לא יכולים לעמוד מאחורי המילים שלהם. רק למכור את האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בין הלקוחות שרכשו את סיאט איביזה בתאריך 01.05.2012 ( רכב חדש ) אחרי 10 חודשים הצבע על ההגה התחיל להתקלף פניתי למוסך צימפיונס מוטורס הנציג בשם רזי צילם את ההגה אמר שהוא צריך 14 ימי עסקים בשביל לעשות את הבדיקה עם זה כולל באחריות של ההגה.

הנציג חזר אלי אחרי שבועיים ואמר לפי הבדיקה שנעשתה שזה לא כולל באחריות של האוטו. שאין לו שום מושג למה הצבע של ההגה התחיל להתקלף שזה יכול להיות בגלל שאני כל הזמן תופס את ההגה באותו מקום ובגלל זה ירד הצבע . זה לא כולל באחריות של האוטו ושאין סיבה שזה יהיה באחריות. אני מרגיש שפשוט רימו אותי בקניה של האוטו כי הנציגה של מכירות הבטיחה לי באופן אישי שיש לי אחריות על כל האוטו במשך של שנתיים כול מה שיש לי להגיד שנציגים של סיאט לא יכולים לעמוד מאחורי המילים שלהם. רק למכור את האוטו

מעניין, אני עם אותו רכב שנת 99 מעל 10 שנים, מבטיח לך שאני תופס באותו מקום בדיוק בהגה, 240K ק"מ, ואין שום בעיה איתו.

הבעיה היא שבארץ בתחום שירות הרכבים שמים על הצרכן זין, ונותנים לו תירוצים שממציאים על המקום לפתור אותו, ורק שילך ויבין שהוא תקוע עם הבעיה. מקבלים אחריות קצרה מהותית ממה שמקבלים בחו"ל, וגם האחריות שווה לתחת לפעמים.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה בעיה דומה בזמנו כ חצי שנה לאחר קניית הרכב (לפני 3 שנים).

ההגה הוחלף באחריות ובצרוף התנצלות.

אבל אל תעלב אני כמעט בטוח שאתה נוהג ביד אחת ומסובב את ההגה בכף ידך כמו נהג מונית.

סלח לי על זה שאני בוטה אבל זו בדיוק הסיבה ששלי התקלף בזמנו, לאחר ההחלפה סיגלתי לעצמי הרגלי נהיגה נכונים יותר ומאז עברו 3 שנים וההגה במצב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לנהוג נכון, יש בהגה הזה 2 איזורים מעור מאוורר ששם היצרן כוון לאחיזה ממושכת ונכונה.

בצורת שעון זה מ 1:30 עד 4:30 ו מ 7:30 עד 10:30.

אם אתה תופס את ההגה ביד אחת מלמעלה כמו ויןדיזל ומסובב אותו בכף היד אתה מפעיל לחץ וחיכוך רב בנקודה אחת, פי כמה וכמה אם יש לך טבעות על האצבעות.

סלח לי כל הגה יתקלף מתישהו, כן החומר בהגה פרט לאיזורים האלה שבהם אתה צריך לתפוס קצת חלש אבל בשימוש סביר ונכון לא צריכה להיות שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי אבל הגה לא אמור להתקלף בכלל, אלא אם כן מדובר ברכב אספנות משנת קוקוריקו, בטח ובטח שלא בסיאט איביזה מהשנתונים האחרונים. וזה לא משנה אם תתפוס אותו עם הרגל או עם היד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון... ההגה ייתקלף לך גם בS CLASS חדשה אם תנהג כמו "ערס" (ראיתי רכבים חדשים עם קילופים והמון... ולמה שמתי לב? שכולם נוהגים ב"יד אחת")

בכל מקרה היחס שקיבל פותח השרשור מהסוכנות מגעיל....

פעמיים אותה בעיה, אבל אינם יכולים לספק רכב חלופי, ופה נאמר "WTF" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, פתחתי פה כבר בנושא על ההגה עור שמתקלף !

יש פה בחורה ממש נחמדה מסוכנות צ'מפיון והיא דאגה לזה שהחליפו לי במסגרת האחריות להגה חדש ! ההגה התקלף אחרי 8 חודשים ...

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, פתחתי פה כבר בנושא על ההגה עור שמתקלף !

יש פה בחורה ממש נחמדה מסוכנות צ'מפיון והיא דאגה לזה שהחליפו לי במסגרת האחריות להגה חדש ! ההגה התקלף אחרי 8 חודשים ...

שמח לשמוע, חבל שצריך חשיפה תקשורתית בשביל לקבל מה שמגיע לך, העיקר שזה הסתדר.

נסיעה נעימה ובטוחה.

מה עם פותח השרשור?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מסתפקים בדברי היבואן . פנו לסיאט ותקבלו מענה הולם. אם כל לקוח שהיה מתלונן היה פונה לסיאט ייתכן שצ׳מפיון גם היו מקבלים על הראש

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...