Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לקנות סיאט איביזה החדשה? תחשוב פעמיים!

vicious
שימו לב! השרשור הזה בן 4052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי בינתיים בסדר גמור, חוץ מ נושא אחד כואב.

הם לא סיפקו לי את ספר הרכב (מדריך שימוש). ולאחר התקנת מערכת המולטימדיה לא נתנו לי את המערכת המקורית שהיתה ברכב ולבסוף איפוד שהיה אמור להמסר לי גם כן על פי המבצע!

הבטחה מקורית היתה במעמד הקבלה (לאחר שבדקתי שהרכב בסדר באופן חיצוני ופנימי) שאני אקבל את הספר בדואר לאחר שבוע ובגלל עיכובים שונים המערכת תגיעה גם כן לסוכן ואאסוף אותה בהזדמנות.

לאחר כ3 שבועות של חוסר יכולת של הסוכן לבצע, הוחלט להגיש תלונה לסיאט ישראל. לאחר שיחה אם הסוכן שהמליץ גם כן לזרוז התהליך.

לאחר כמה שעות, הוחזר לי טלפון אמרו שהספר ישלח ויגיע עד סוף השבוע ויעבור בירור על המערכת ויחזרו אלי בימים הקרובים אם תשובה.

הרכב ללא בעיות כלל חוץ מסוג של חריקה קלה שבעה מכוון אחורי הרכב כאשר אני עוצר. האם מישהו חווה גם תופעה דומה?

אני שוקל להגיע למוסך שרות שנמצא בנהריה לבדוק את העניין.

דרך אגב הסוכנות הוסיפה לי כמתנה מצלמת רוורס. אומנם דבר פשוט וקטן אך לזכותם משאיר טעם לא רע בפה...

והמישלוח הוקדם קיבלתי את הרכב חודש לפני הזמן המשוער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה הבעיה עם צמפיון, כל עוד לא צריך אותם, המוצר נפלא, ברגע שצריך שירות, הכל קורס

ואם אתם חושבים שלקוחות אודי עדיפים כמו שמישהו טען פה, אוי כמה שאתם טועים...

ד"א, כל הכבוד שערבת עו"ד, אני חושב שזה הצעד הכי חכם שעשית.

(ולא שאני מאשים את כ-ל עובדי צמפיון עכשיו במשהו, ישנם חברי פורום נחמדים מאוד, שאני מאוד אוהב, אבל הם לא משנים את התמונה הכללית לצערי)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שלדעתי פותח השירשור סובל באמת זה כנראה שהוא מתחת לגיל 21 ולכן אף חברת ליסינג לא תשכיר לו רכב. כנראה בגלל זה גם צ'מפיון מתקשים למצא לו רכב. הבחור עשה נכון מאוד לדעתי ופנה לעורך דין. חבל שלא חזר לעדכן אותנו...

אני אומנם נקלעתי למצב לא נעים אבל לא נקרא לזה סבל, תודה רבה לך אלכס :lol:

אני נהנה מהרכב מאוד, שמשמש אותי על בסיס יומי, צריכת דלק סבירה של 12 קילומטר לליטר של נסיעה מעורבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלנו ביום שלישי הקודם את הרכבים ובנתיים הכל זורם טוב חוץ משלושה דברים

1 חסר קלסר אחד אדום מ"עור" (בעיקרון שטויות)

2 הכנפיים של הרכבים בולטות בצורה שונה

3 הרכב הכחול של אחותי הגיעה כאילו משומש מבחינת הצבע בחוץ (כאילו עבר 5 שטיפות במכונה של 10 שקל ששורטת)

יש סוג של שריטות מכונה וזה מדאיג

הם אמרו שזה מהפוליש ואחרי שטיפה - שתיים זה יסתדר

אצלי בצהובה זה גם קיים ממש טיפה ולא רואים

אגב הם טעו גם ברישיון רכב רשמו שהמנוע תוצרת סיאט ושיש 4 כריות במקום שש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלות קורות, אין מה לעשות.

יש אחריות, במקרה ולא יטפלו בך פנה ליצרן בגרמניה.

תגיד תודה שטיפלו בך ולא זרקו אותך לכלבים כי היו כבר מקרים ולמי שמכפיש את צ'מפיון (לא, אני לא מת עליהם כי היו לי איתם בעיות בעבר) שמעו את הדבר הבא:

אחות של חבר שלי היא עו"ד.

יום אחד לקוח פנה אלייה לאחר פחות מחודש שקנה ג'יפ שהוא רכש (אני לא זוכר אם זה היה פג'ארו או ניסאן)

המנוע שבק חיים לאחר פחות מחודש.

היבואן לא רצה להכיר ולא רצה לתת אחריות. הלקוח תבע אותם וזכה.

אז מה תגיד? שכל המכוניות שלהם דפוקות? היבואנים מנסים לעשות קופה לפעמים על גבנו אבל לא צריך להתייאש.

אני למשל הוצאתי מצ'מפיון לאחר תקופת האחריות ממיר קטליטי לפולו 2002 שהם רצו עליו 4 אלף ש"ח, פשוט פניתי ליצרן בגרמניה והחליפו את הממיר באחריות מסוג "רצון טוב" מה שפה בארץ אמרו לי שאין דבר כזה ובסוף גיליתי שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום סוף כל סוף הסאגה הגיע כמעט לסופה, קבלתי טלפון שהרדיו המקורי הגיע לסוכנות וכך גם ספר הרכב שהיה חסר במלאי ארצי לפי מה שהסבירו לי. נסעתי לסוכנות לקחת את הדברים.

מה שעדיין חסר זה אייפוד שמגיע לי לפי תנאי המבצע, שישלח אלי הביתה כי אני לא מתכוון לנסוע לשם שוב מרחק של 40 ק"מ.

סך הכל הם כולם היו אדיבים מאוד אבל חבל שלקח זמן להביא לי את המגיע לי, הרכב מצויין ואני נהנה ממנו מאוד. מה שכן לאחר קריאה של המדריך אני פשוט בשוק עד כמה לא מפורט הספרן המסכןת כמובן שפונקציות מפורטות אבל איפה המידע הטכני? אין אפילו איזכור לפלאגים, סוגם ומס הדגם. כמעט כל נושא טכני נגמר ב לך למוסך. בהשוואה לספר רכב של הונדה 97 דיי דל וחבל.

מרגע שהגשתי תלונה לסיאט ישראל הכל לקח ימים ספורים, כנראה שכך הכל עובד בארץ "החמור זז כשמכים אותו אם מקל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאגים זה לא דבר שמחליפים בגלל מקרה חירום, שמן כן מוסיפים אם צריך ולכן לרוב יפרטו רק לגבי נוזלים מסויימים ולא מעבר כי המעבר הזה לא רלוונטי למי שלא מכונאי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשוואה בין ספר הרכב שלי (206) באנגלית לעברית ראיתי די הרבה פרטים חסרים, בעיקר טכניים בגירסה העברית. מניחים שהישראלי לא מתעניין במספרים מיותרים :|

צד שני כמובן יכול להיות שהרכב הרבה יותר מתוחכם בימינו והיצרן לא רוצה שהלקוחות יתעסקו עם הדברים בעצמם ויגרמו נזק מיותר, לכן הולכים על הצד הבטוח ושולחים למוסך.

אתה קיבלת ספר רכב רק בעיברית?

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו המכירות עולות, אחרי זה ירדו.

אני למשל לא אקנה שוב מצ'מפיון, אני מאמינה שיש עוד הרבה כמוני.

(היום בכביש החוף ליד גלילות, נתקעה סופרב חדשה על הנתיב השמאלי, נראה לי שגם הוא קצת מצטער על הקניה)

גם ראיתי אוקטביה חדשה שעצרה בצד בגלל פאנצ'ר, איזה חרא של אוטו.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלים של Ibiza SC 1.6 גם כן , מסוף יולי...עברתי לא מעט קילומטרים וביקרתי כבר במוסך(טיפול ראשון לא משהו מיוחד) , אני חייב להגיד שאני מרוצה ואין לי אף תלונה אחת כרגע.

מקווה שזה ימשיך ככה,מפחיד קצת לשמוע על דברים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שמכיר את המערכת אני יכול להגיד שהרבה מאוד דברים השתנו ומשתנים במערך של ג'מפיון שכולל בתוכו את סיאט.

תלונות שנשלות או נכתבות מטופלות בהתאם !.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...