Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

saay222 אני עוד יודע מה זה IDE, אפילו שאני יליד 93' :)

מתקופת פנטיום 4 אני מתעסק עם המחשבים בבית, ככה שאני עוד מכיר את המעבר מהIDE לSATA בהרדיסקים, עד לפני שנה היה לי צורב DVD בחיבור IDE, רק לפני שנה רכשתי אחד SATA אחרי שעברתי ללוח אם שיש לו רק חיבורי SATA.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסטלגיה?

8086?

256K והרחבה עד 640K? ג'וקים של זכרון בשפופרות?

הרקולס?

RS232?

VGA?

Floppy 5.25" DS/DD?

DOS 2.1?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS232 מכיר, זה בעצם החיבור COM של ה9 פינים. יש עדיין מחשבים חדשים שיש להם את הכניסה הזאת, השימוש היחיד שעשיתי לזה היה לאל פסק (UPS) ולעכבר במחשב ישן שלא היה לו אפילו USB או PS2.

VGA זה כמובן מוכר, היו אפילו לפני כמה שנים אפילו פלאפונים שצילמו ברזולוציה הזאת, 640X480.

פלופי גדול (5.25", בגודל של צורב סטנדרטי היום), גם כן מכיר והיה לי ב386.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוח ההתפתחות של השרשור, לפעמים אני תוהה אם ילדים מבינים מה הם רואים באיור שגורם למסמכים להישמר.

אולי הגיע הזמן להחליף מדיסקט לדיסק און קי, אולי אפילו לחשוב צעד אחד קדימה וישר לשים איור של ענן.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי ילידת 96', אולי היא זוכרת משהו, אבל סביר להניח שילדים שנולדו לקראת שנת 2000 לא מכירים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש ספק כח למדפסת HP Officejet, עם חיבור כזה:

41Va-mFze9L._SX300_.jpg

אם מישהו במקרה זורק מדפסת, אל תזרקו את הספק כח שלה, אשמח לאמץ אותו.

יש לי בדיוק כזה למסירה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

386 בא בדר"כ עם EGA, ה-VGA היה לעשירים.

אצלנו EGA היה של העשירים.

CGA היה הנפוץ(4 צבעים?)

כפתור טורבו...:-D

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי כפתור טורבו! זה פשוט כל כך ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי כפתור טורבו! זה פשוט כל כך ישן.

ישן אבל היו משחקים שהיית צריך לבטל את הטורבו כדי שלא יהיה מהר מידי ואי אפשר יהיה לשחק

נוסטלגיה אכן....

אני התחלתי עם Apple IIe עם כונן חיצוני ו כרטיס פנימי של CPM למי שזוכר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה חלום, לאהיה תקציב.

נאלצתי להמתין עד 1988, ואז קניתי XT של "סברה" (חנות בחיפה), לקח לי עוד כמה חודשים עד שהשלמתי את הזכרון והוספתי דיסק קשיח של 20 מב. לחברי העשירים היה כרטיס הרחבה ל-286 ודיסק 4 קשיח מב.

לצערי אשתי אילצה אותי לזרוק את המחשב כאשר הוחלף כעבור 7 שנים לפנטיום

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...