Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה קצת אוף טופיק - צריבת MP3 בנרו

kdog
שימו לב! השרשור הזה בן 7368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

רציתי לדעת אם יש אפשרות בנרו לצרוב את כל השירים שאני צורב באותה עוצמה של ווליום, שמעתי שיש כזה דבר לטרקים, האם זה תקף גם לגבי MP3? אם כן איך עושים את זה?

עוד שאלה, האם יש אפשרות להפיק מין תדפיס נח כזה של רשימת הספריות בדיסק ואיזה שירים יש בכל ספריה? כזה דף שיהיה אפשר לקחת לאוטו?

ושאלה נוספת, כשאני צורב כמה שירים, ושומר את הצריבה כקובץ NRI ככה שאני אוכל לטעון את רשימת הקבצים שגררתי מההארד דיסק לסי די שוב (אחרי שמחקתי את הדיסק ואני רוצה לצרוב אותו מחדש, או אם זה דיסק אחר ריק), בלי לבחור אותם אחד אחד מההתחלה, כל השירים מופיעים על הדיסק בצבע אפור, במקום בפונט בצבע שחור כמו השירים שאני גורר לסי די ולא טוען מקובץ שהכנתי בעבר - ומה שקורה זה שהנרו בעצם לא צורב באמת את השירים שמופיעים בפונט אפור אלא רק את השירים החדשים שהוספתי אחד אחד, מה שיוצר דיסק חצי דפוק - גם במחשב אני רואה את כל הרשימה של השירים אבל יכול לנגן רק את הקבצים החדשים שהוספתי - אלה שהופיעו בפונט שחור...

מקווה שהבנתם על מה אני מדבר... מה הפיתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מהשאני עושה אני יוצר עטיפות של דיסקים על כל עטיפה אני עושה 6 עטיפות (בערך נכנס 6 אלבומים בדיסק) ממולץ לצרוב mp3 בRoxio Easy CD & DVD Creator 6

יותר איכותי תעטיפות אני יוצר בנירו

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת אם יש אפשרות בנרו לצרוב את כל השירים שאני צורב באותה עוצמה של ווליום, שמעתי שיש כזה דבר לטרקים, האם זה תקף גם לגבי MP3? אם כן איך עושים את זה?

כפתור ימני על שיר, בחר Properties, לך ללשונית Filters וסמן את Normalize.

ניתן לבחור יותר משיר אחד ולעשות את אותה פעולה על כולם.

סה טו.

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...