Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברו היום 4 תקנות בחוק הספורט המוטורי

yoman321
שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממ"סי אינו תפוח אדמה לוהט ולא אוד בוער

ממ"סי לא בעלת בית ,נגמרו ימי החושך איתן,לממ"סי יש והיה תפקיד שהם בסכלותם הרבה לא ידעו למנף אותו לטובת ציבור הספורטאים.

גם המחוקק הבין זאת בהעבירו את החוק.

מירוצים בישראל לפי התקנות הם עצמאיים ואינם זקוקים לא לרשיון ולא לאישור של מי שמחזיק ב-SPORTING POWER(ולצערי לא מבין בו כלום.)

אני מקווה באמת ובתמים שיקרו בעתיד אחד משני המקרים

או שיוקם בממ"סי ועל חשבונו אגף לספורט מוטורי דוגמת שאר המדינות

או שממס"י תעביר את ה"ספורטינג פאוור" להתאחדות שהוקמה תמורת תשלום אגרה (אנגליה למשל)

והאו האחרון, זה ילקח מהם בעוד מספר שנים בגלל חדלון וחוסר עשייה.

האם הייתי בוטה?

זה בגלל שלו היו אנשי ממ"סי בראשות אדון יצחק מילשטיין לוקחים יוזמה כמו בימי אמצייה גזית,מזמן היו פה מירוצים.

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כדי להקשות / להקל וגם כדי להבין

האם נהג בפורמולה 1 שכל חודש או פחות מתחרה כל פעם במדינה אחרת עובר את כל הבירוקרטיה הזו.

אני מניח שלא.

אז איך העיניין מתבצע for god sake

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה

לפורמולה-1 צריך רשיון מיוחד שמתאים רק לפורמולה-1.

לגבי ה-FIA

אל תשכחו שנהג שיש לו רשיון בינ"ל של ה-FIA אסור להתחרות בארוע מקומי בישראל שאינו מוכר על ידי ה-FIA . ברגע שנהג יעשה דבר כזה הוא יורחק מכול מרוץ FIA רשמי למשך שלוש שנים !!!

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממ"סי אינו תפוח אדמה לוהט ולא אוד בוער

ממ"סי לא בעלת בית ,נגמרו ימי החושך איתן,לממ"סי יש והיה תפקיד שהם בסכלותם הרבה לא ידעו למנף אותו לטובת ציבור הספורטאים.

גם המחוקק הבין זאת בהעבירו את החוק.

מירוצים בישראל לפי התקנות הם עצמאיים ואינם זקוקים לא לרשיון ולא לאישור של מי שמחזיק ב-SPORTING POWER(ולצערי לא מבין בו כלום.)

אני מקווה באמת ובתמים שיקרו בעתיד אחד משני המקרים

או שיוקם בממ"סי ועל חשבונו אגף לספורט מוטורי דוגמת שאר המדינות

או שממס"י תעביר את ה"ספורטינג פאוור" להתאחדות שהוקמה תמורת תשלום אגרה (אנגליה למשל)

והאו האחרון, זה ילקח מהם בעוד מספר שנים בגלל חדלון וחוסר עשייה.

האם הייתי בוטה?

זה בגלל שלו היו אנשי ממ"סי בראשות אדון יצחק מילשטיין לוקחים יוזמה כמו בימי אמצייה גזית,מזמן היו פה מירוצים.

דני לוי

דני למה אתה צועק יש לי עור רגיש,

נדלקת הא

כל מה שכתבת אתה צודק

אבל כל עוד....ועד שזה יקרה

ואולי הם יקימו??????

הכי חשוב שתקום התאחדות גדולה שתרכז את התקנות ואז נהייה כפופים לתקנותיה.

בכל מקרה אני מבקש להבהיר את מה שרשמתי, לא מ.מ.סי. היא הגחל הלוחש אלא הכח שהיא מחזיקה כרגע...

דני, הכוונה היא שהתחום אינו פרוץ על הבאב אללה, יש גוף שמנחה ומתקין תקנות וגוף זה הוא ההתאחדות לטעמי לפחות

נדב:shock: אני לא מאמין שרשמת את הטיול שנקרא מלכת המדבר בשירשור הזה, גיוואלט.

בדקת באיזה מסגרת השתתפו האופנועים ביוון?

לגבי הירדני, אלו שיבדקו את האישור הם הגופים שעליהם תחליט ההתאחדות על מוסדותיה המתאימים

טל יקר, אתה צודק, אפשר להיות יצירתי אבל מי הנהגים שישתתפו? ישראלים או זרים? באם הארוע שתארגן הינו חלק מאליפות מסויימת של מדינה כלשהיא ובאיזה מסגרת או שרק יום כיף?

ברגע שתתחיל להגדיר משהו מסודר לאומי/בינלאומי אתה חוזר לתקנות של התאחדות או לתקנות.

סדרת מרוצים על אדמת נכר היא משהו שכבר הומצא ע"י השוויצרים.(רק שם הלוגיסטיקה פשוטה יותר מבחינת הטווחים)

בב"ח

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי הפורמולה 1 היה כמשל בלבד.

שאלתי האם יש רשיון נהיגה בינלאומי שמייתר את הצורך בבירוקרטיה, מדינתית. או שזה בכלל חזון אחרית הימים , וגר דני עם מילשטיין :-)

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך איתן,

במסגרת יום כיף

אנחנו פה בארץ כבר נחשב ניקוד, בדיוק כמו שאנחנו עושים עם ה"אליפות" שלנו.

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה

אחרית הימים זה שאני אגור עם עצמי קודם :-):-):-) גם על זה אני לא נעול

דבר שני

כל נהג מחו"ל שירצה להתחרות בישראל יקבל אישור מה-FIA ,אני לא רואה מצב שמילשטיין יילך ראש בראש נגד משרד הספורט,מילשטיין לא טיפש.

העניינים יכנסו לפרופורציות כפי שנכנסו במדינות אחרות בהן היה כסאח בין המועדונים לASN המקומי.

נדב

אין דבר כזה לא לערב פדרציה בתחרויות

אם ג'ימקנה היא ספורט עממי של חברים שמתאספים הם יתחברו למלכת המדבר ויתעברו ביחד:shock:

ספורט תחרותי הוא תחת מסגרת טחנו את זה כבר במאות הקלדות.

איתן

להערתך, פשוט כואב שאנחנו כבר 10 שנים רצופות מתבחבשים , יכולנו מזמן להתחרות,מזל שהיה לנו את קפריסין.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך איתן,

במסגרת יום כיף

אנחנו פה בארץ כבר נחשב ניקוד, בדיוק כמו שאנחנו עושים עם ה"אליפות" שלנו.

נדב

נדב,

כל המטרה שנתחיל להיות לא רק "ימי כיף" ו"אימונים"

ועל מנת שנהיה כמו שמקובל צריך מסגרות (לכל תחום ותחום וכד')

אי אפשר להתחמק ולהשאר בסגנון בו פועלים כיום.

עברנו דרך ארוכה ועוד דרך ארוכה לפננו בהתקנת יתרת התקנות

ותקווה אישית שלי שמצטרפת לקריאתו של דני לוי, איחוד השורות בהתאחדות אחת גדולה.

כשזה יקרה אז תאמין לי הדברים יהיו ברורים בדיוק כפי שהתקנות הגדירו אותם.

ולגבי מה ששאלת את דובי, אין לי מה לומר למעט כי אלו החוקים. לטוב ולרע.

בב"ח

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

ולגבי מה ששאלת את דובי, אין לי מה לומר למעט כי אלו החוקים. לטוב ולרע.

איתן , שאלתי משהו..?

נדב

שום דבר לא מסריח .

ה-FIA כהתאחדות בין-לאומית שאחראית על כל הספורט המוטורי ה-4 גלגלי בעולם רוצה שנהגים שיש להם רישיון מרוצים בינ"ל של ה-FIA יתחרו רק במקומות בהן יש מועדונים/התאחדויות/מרוצים שמוכרים על ידה . אגב, למרות שהמרוצים בארה"ב אינם מסונפים ל-FIA הם מוכרים על ידה באישור מיוחד וכך נהגים אירופים יכולים להתחרות גם שם.

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-FIA כהתאחדות בין-לאומית שאחראית על כל הספורט המוטורי ה-4 גלגלי בעולם רוצה שנהגים שיש להם רישיון מרוצים בינ"ל של ה-FIA יתחרו רק במקומות בהן יש מועדונים/התאחדויות/מרוצים שמוכרים על ידה .

דובי

דובי האם אני מבין כי זה עונה על שאלתי .

איך אתה משיג רשיון כזה. בינלאומי ?

ואם יש לגמליאל רשיון כזה .האם זה מאפשר לו לנהוג בראלי מלכת שבא :-) באתיופיה המוכר על ידי FIA או הוא צריך לעבור בירוקרטיה אתיופית כלשהי? ושוב מדובר בדוגמה פרי מוחי הקודח .

בישראל אם אני מבין נכון יש גוף המוכר על ידי FIA והוא ממס"י. בתור מה הוא מוכר ? מועדון או התאחדות או מרוץ:shock:.

האם יש צורך כי שלושת המרכיבים יוכרו על ידי FIA או מספיק רק אחד מהם כדי להתחרות כנהג בעל רשיון FIA בינלאומי, ובלי עונש ההשעייה שכתבת.

דני בפרטי אני שולח לך שם של רופא מה זה טוב :-) כולו כמה כדורים צבעוניים ביום . עוזר לי להפליא.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן

להערתך, פשוט כואב שאנחנו כבר 10 שנים רצופות מתבחבשים , יכולנו מזמן להתחרות,מזל שהיה לנו את קפריסין.

ועל משקל קזבלנקה אענה

we will always have Limassol

בב"ח

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי האם אני מבין כי זה עונה על שאלתי .

איך אתה משיג רשיון כזה. בינלאומי ?

ואם יש לגמליאל רשיון כזה .האם זה מאפשר לו לנהוג בראלי מלכת שבא :-) באתיופיה המוכר על ידי FIA או הוא צריך לעבור בירוקרטיה אתיופית כלשהי? ושוב מדובר בדוגמה פרי מוחי הקודח .

בישראל אם אני מבין נכון יש גוף המוכר על ידי FIA והוא ממס"י. בתור מה הוא מוכר ? מועדון או התאחדות או מרוץ:shock:.

האם יש צורך כי שלושת המרכיבים יוכרו על ידי FIA או מספיק רק אחד מהם כדי להתחרות כנהג בעל רשיון FIA בינלאומי, ובלי עונש ההשעייה שכתבת.

..

ישה

רישיון מירוצים בינ"ל אתה "משיג" אצל נציג ה-FIA הקרוב לביתך ותתפלא בישראל הוא...ממס"י .

אמיר גמליאל לא יכול להתחרות בראלי מלכת שבא באתיופיה ולו רק מכיוון שאין באתיופיה ספורט מוטורי , אבל יש להם רצי מרתון נפלאים !

ממס,י לא מוכרת כהתאחדות או מה שזה לא יהיה אלא כנציג שקיבל לפני מיליון שנה את זיכיון הספורט המוטורי בארץ מידי ה-FIA , זיכיון ששווה זהב ואפשר לעשות איתו נפלאות, גם לקידום הספורט וגם לקידום התיירות בישראל למשל באם ירצו...

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי,

זה כן מסריח, כי FIA כמונופול פועלים כדי לשמר את המונופול שלהם.

אם מיקרוסופט היו אומרים שאסור להתקין תוכנות על המחשב שלהם שלא מוכרות על ידם (ומשלמים להם שלמונים עליהם) אז מה היית אומר?

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...