Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזו נוסטלגיה!!!! על המרצדסים האלו העברתי את סוף השירות שלי בלבנון....

יש אחת למכירה? או איזו מאק?

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

האם מדובר בדגמים נדירים ? מה השנתונים שלהם בערך ?

:wink:

למיטב זכרוני הם סביב 1973 והיגיעו לארץ לאחר מלחמת יום כיפור.

נדירים ? יותר ויותר עם השנים. רוב הכלים האילו צבאיים ויש להם בעיה לחזור לאזרחות.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה אני מסכים איתך. הייתה לי יוקון עם המנוע הזה. איזה סאונד, במיוחד ללא דוד. זה לא סתם V8, רק V8 אמריקאי יודע לשיר ככה.

היום אני נוסע עם מנוע שלא שומעים אותו בכלל, אבל זה מיילא. הנעה קדמית :oops: - זה פשוט מכה.

אני גם חסיד של הנעה אחורית וכפולה, רוב רכבי הספורט וכל רכבי השטח והעבודה הקשה מצויידים בהנעה

אחורית או כפולה, למרות שאני מודה ומתוודה, היו ברשותי הרבה רכבים עם הנעה קדמית,

בוא נגיד שההנעה האחורית/כפולה לדעתי זאת הדרך הכי נכונה להניע רכב, בניגוד למה שנפוץ בימינו,

אינני מחבב את המנועים השקטים, מנוע צריך להראות סימן חיים מעבר ללוח המחוונים, הוא צריך גם להיות

מורגש ולהשמע עוד בטורים נמוכים, ולא כשהוא צורח ב6,000 סל"ד, בכלל אני אוהב מנועים גדולים שעובדים

על טורים נמוכים ומומנט גבוה, סוג של שריטה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאנים והמרצדסים האלו ניתנו לישראל כסיוע מגרמניה לאחר מלחמת יום כיפור ב 73' החליפו את הלילנד צ'יפטין במערך התובלה של צה"ל.

לקראת אמצע שנות ה 90' צה"ל החל לקלוט משאיות חדשות מתוצרת פרייטליינר שהחליפו את סוסי העבודה האלו בהדרגה.

רוב המשאיות האלו יוצאו לעיראק (!) דרך מעבר אלנבי ומיעוטן הושארו בימח"ים כצי חירום.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיראק??? אתה בטוח??? המשאיות האלו שרתו את צבא סדאם? או שזה היה אחריו?

רגע - בשנות ה90 עיראק הייתה מהמדינות העיונות לישראל, מה היה לה יחסי מסחר עם ישראל פרט לנפט שסדאם גנב מכווית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצוא המשאיות הצבאיות לשעבר לעיראק נעשה הרבה אחרי נפילת סאדם, ב 2005-2006.

קודם לכן המשאיות שופצו בסדנאות התובלה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו קישור לסרט חציית נהרות עם משאית.

לא יודע איזו משאית זאת אבל נראה ונשמע רוסיה.

http://new.ba-bamail.co.il/View.aspx?emailid=8769&memberid=724381

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו URAL ים- משאיות שטח צבאיות ולמטרות המיוחדות- כמו זו שבסרטון!:twisted: ובמיקרה לגמרי "ה"חלום שלי!8):twisted::oops:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתנחלות נגוהות שבדרום הר חברון: " מיני " משאית מוזרה משנת 82 שלא הצלחתי לזהות, בלי טסט כבר 4 שנים ובמצב דיי טוב, וניראה שלא נסעו בה דיי הרבה זמן.

מישהו יודע מה זה ?

23052011678.jpg

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהו, זה לא סוג כלי הרכב שנוטשים... תמיד יש מי שישמח מאוד לשים יד על יונימוג, וזה באמת נראה במצב טוב ממש!

מקווה שיש לו או שימצא בית חם.

(משאית זה ממש לא. אם ממש מתעקשים, אפשר לחשוב שזה הכלאה בין טרקטור חקלאי וטנדר... רק לחשוב.

יונימוג זה יונימוג, ואין בלתו.

בהתנחלות נגוהות שבדרום הר חברון: " מיני " משאית מוזרה משנת 82 שלא הצלחתי לזהות, בלי טסט כבר 4 שנים ובמצב דיי טוב, וניראה שלא נסעו בה דיי הרבה זמן.

מישהו יודע מה זה ?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש משאית לחבר:

פלטה 6 על 2, מנוע קטן יחסית (בסביבות ה- 300 כ"ס), מאמצע שנות האלפיים (2004 עד 2007).

חייבת להיות שמורה במיוחד מכל הבחינות.

תודה, דב 054-7876562

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו תיקון - מנוע בינוני, יעינו משהו בסביבות 360-380 כ"ס. מישו?

איך אתם קונים/מוכרים משאית?

מחפש משאית לחבר:

פלטה 6 על 2, מנוע קטן יחסית (בסביבות ה- 300 כ"ס), מאמצע שנות האלפיים (2004 עד 2007).

חייבת להיות שמורה במיוחד מכל הבחינות.

תודה, דב 054-7876562

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידינו מרטין פיפארד מאנגליה שלח לינק

וכמה תמונות (בהמשך)

להנאתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...