Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרטין, כידוע, מטייל בעולם במיוחד כדי לראות ולצלם משאיות, ורצוי כמה שיותר מיוחדות.

כאן מצולם הייאס קנדי מודל 74 עם מטען של 140 טון גזעי עצים

הייאס קנאדי, מודל 1974, עם מטען של  140 עץ.jpg

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

משהו להתעורר על הבוקר: :twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מדובר בתאונת כבאית שאיבדה בלמים בירידה מהכרמל) - עצוב מאוד שנהג כבאית לא יודע לשמור על מהירות מתאימה בירידות ומגיע לאיבוד בלמים (קשה לי להאמין שמדובר בתקלה טכנית, למרות גיל הכבאית, מערכות הבלמים אמורות להיות במצב חדש עקב הקילומטראז' הנמוך).

שימוש רב מדי בבלמים בירידה יגרום (בכל רכב!) להתחממות הרפידות והתופים (או הצלחות) ועקב כך לאיבוד כושר הבלימה שלהם.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקוח נפש דוחה שבת וקל וחומר שדוחה לימוד תורה. כואב הלב שיש למדינה לשנת 2011 מילארד שקל בכדי לשלם לכוללים ולשאר מוסדות שבהם לומדים אלה שתורתם אמונתם ושנהרגים באוהלה של תורה. כואב הלב. אין כסף לכבאיות ואין כסף לציוד חדש.

לא נורא,בשריפה ובאסון הבאים נסמוך רק על אבינו שבשמיים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה משאית שלא הייתי מתנגד להיות הבעלים שלה.... :lol:

7655754-700-0.jpg?rev=2

http://www.hemmings.com/classifieds/rvandtrailers/unspecified/unspecified/1249117.html&refer=news

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אתה לא לבד בעניין, אני בטוח...

גנאדי מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה יעניין מישהו כאן?

לגבי המנוע... שלא יהיו אי הבנות, מדובר במנוע... בנזין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקוח נפש דוחה שבת וקל וחומר שדוחה לימוד תורה. כואב הלב שיש למדינה לשנת 2011 מילארד שקל בכדי לשלם לכוללים ולשאר מוסדות שבהם לומדים אלה שתורתם אמונתם ושנהרגים באוהלה של תורה. כואב הלב. אין כסף לכבאיות ואין כסף לציוד חדש.

לא נורא,בשריפה ובאסון הבאים נסמוך רק על אבינו שבשמיים.

בדרך כלל אינני נוהג לעבר נושאים פוליטים עם תחביבים כלשהם אבל כדאי שתשים לב אם כל כך מפריע לך הנושא הכספי איך הלכו בצה"ל חצי מיליארד! שקל לטמיון רק בגלל בעבר לרכבי הליסינג והחלטות לא נכונות במקרה הטוב או "מרפדות כיסים" במקרה הרע.בדיוק כמו שכלבוטק תפסה בזמנו ראש מדור שהיה משכיר לכל מאן דבעי רכבים על חשבון הצבא.וזה לפני שאני בכלל פותח את הפה על המרצה הנכבד מאוניברסיטת בן גוריון שבשם "חופש הביטוי" יעץ לשבור מפרקת לכל מי שחוגג את יום ירושלים וברוב חוצפתו מקבל את המשכורת שלו ממני.והיא קצת יותר גבוהה מאברך או בחור שתורתו אומנותו.אז בבקשה-קצת פרופורציה בחיים לא תזיק!!

בכל אופן אני מסכים אתך שבשריפה הבאה (והלוואי שלא תבוא) נסמוך על אבינו שבשמיים.אבל צריך גם השתדלות מצידנו.

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל אינני נוהג לעבר נושאים פוליטים עם תחביבים כלשהם אבל כדאי שתשים לב אם כל כך מפריע לך הנושא הכספי איך הלכו בצה"ל חצי מיליארד! שקל לטמיון רק בגלל בעבר לרכבי הליסינג והחלטות לא נכונות במקרה הטוב או "מרפדות כיסים" במקרה הרע.בדיוק כמו שכלבוטק תפסה בזמנו ראש מדור שהיה משכיר לכל מאן דבעי רכבים על חשבון הצבא.וזה לפני שאני בכלל פותח את הפה על המרצה הנכבד מאוניברסיטת בן גוריון שבשם "חופש הביטוי" יעץ לשבור מפרקת לכל מי שחוגג את יום ירושלים וברוב חוצפתו מקבל את המשכורת שלו ממני.והיא קצת יותר גבוהה מאברך או בחור שתורתו אומנותו.אז בבקשה-קצת פרופורציה בחיים לא תזיק!!

בכל אופן אני מסכים אתך שבשריפה הבאה (והלוואי שלא תבוא) נסמוך על אבינו שבשמיים.אבל צריך גם השתדלות מצידנו.

עזוב, לא איכנס איתך לוויכוח. פשוט הצהרתי על בעייה שמציקה לי וזה לא המגזר היחידי שסוחט כספים מהמדינה תהיה בטוח.

בקשר להערה השניה היא נאמרה בציניות ובאירונייה עצומה ביותר. האחרון שבאחרונים שצריך לסמוך עליו זה אבינו שבשמיים (אם יש משהו כזה בכלל).

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה יעניין מישהו כאן?

לגבי המנוע... שלא יהיו אי הבנות, מדובר במנוע... בנזין!

אני רוצה דווקא את זהההה!!!:cry::cry::cry: איזו באסה: א. אי אפשר להביא אותו. ב. אין לו בכלל ניירת! :cry::cry::cry: אבל איזה יופי של פוטנציאל לפרוייקט!!!!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/B-model-mack-lots-good-parts-/250835829463?_trksid=p4506.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D623529627559508093

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לכבאיות: חברה, קודם כל: יש כסף- פשוט לא יודעים להשתמש בו למטרות הנכונות, תהיו בטוחים! דבר שני: זה שהכבאית ישנה- לא אומר כלום, כי הן מתוחזקות ברמה בד"כ, וגם עבדו מעט מאד, ככה שאין יותר מדי בלאי טבעי! לא יודע מה בדיוק קרה שם- אבל זה בדיוק באותה המידה יכל לקרות עם האוטו החדש! לא יודע בכלל עד כמה היה אשם ה"גורם האנושי", ועד כמה- האוטו!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אתה לא לבד בעניין, אני בטוח...

גנאדי מישהו?

לא מערבבים בשר וחלב: משאית- זו משאית, זה צריך להיות ככה:

f031eb5e9b81.jpg

אוטובוס- זה אוטובוס, והוא צריך להראות ככה (ומזה אפשר לעשות גם יופי של קרוואן!):

6cd00137aba9.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו איזה דבר מצחיק מצאתי במיקרה באינטרנט!:lol::-D8)

vw.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אמממ, זה לא משאית משאית. זה מצועצע מדי לטעמי, והתרחק יותר מדי ממראה של משאית עובדת.

בקיצור לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...