Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי זה מעצבן ומסורבל לקשר בין הפוסט והתגובה לו...

לגבי הבדיחה הזו - דווקא עבודה יפה (זה דגם כמובן, אני מאמין שמישהו עשה אותו בעבודת יד, בגלל זה אשמח לקבל את הלינק ולראות עוד דברים משם.

תראו איזה דבר מצחיק מצאתי במיקרה באינטרנט!:lol::-D8)

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הזמן!!!

ו... תגידו, זה

tb_80.jpgtb_79.jpg

לא ה-היאס הקנדי שמרטין צילם?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב, הנה זה:

http://truckmadpeople.smfforfree3.com/index.php?topic=338.0

אגב, לי יש כמה משאיות כאלה שהרכבתי- אבל עוד יותר שעוד לא, כולל גם נגררים וכאלה! זה חתיכת עבודה- לשבת ולהרכיב אותן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, גנאדי, לא כל מה שמחרמן אותך מחרמן גם אותי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לפני כשבוע בכביש 1: משאית מרצדס שנת 83

ולמרות גילה, נסעה במהירות חולנית :lol:

06062011743.jpg

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "למרות" גילה, אלא... "בגלל" גילה - אין בה מגביל מהירות, והיא יכולה לנסוע כל מה שמערכת העברת הכוח שלה וסיבובי המנוע המרביים מאפשרים (זה יכול להיות כל דבר בין 90 ל- 125 קמ"ש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אחי,

ראיתי את המשאית מדגם הליילנד שהורכבה על שלדת האוטובוס,כמה אהבתי אותה בילדות,

שני דברים:א.הייתי רוצה יותר תמונות שלה

ב.עלה לי רעיון לשפץ אותה,איך מתחילים?

אשמח לקבל תגובה

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ראית, איפה ראית?

תביא תמונה ונדבר. היו כמה דגמים - 2 "אזרחיים" וכמה של אגד, מכל מיני דגמים של טייגרים.

דב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדב

אני מחפש פרטים על הליילנד ביבר טלויזיה

משאית שהורכבה על שלדת אוטובוס טייגר.האם ניתן לשפץ דבר כזה כרכב אספנות?

ליילנד טלויזיה.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוה, עכשיו אתה מדבר ברור!

1. זה ממש לא ליילנד ביבר - זה טייגר לכל דבר - כמו שכתבת, משאית על שילדת אוטובוס. רק תא הנהג הוא של הביבר
  2. אפשר לעשות רישוי אספנות לרכב כזה
  3. היו בסך הכל שלושה כאלו, 2 בקיבוץ יגור ואחד בעין החורש (מקווה שאני לא טועה בשם, הקיבוץ עם ביח"ר לחביות בשרון)
  4. זה שצילמת הוא של עין החורש, ויש סיכוי קלוש שהוא עומד בקיבוץ אצל אספן מקומי, דיברתי איתו כמה פעמים ששווה לשמר אותו, לא יודע מה עלה בגורלו.
  5. לאדם מאוד הרפתקן - אפשר לקחת אוטובוס טייגר רגיל מאותה תקופה (יש הרבה), לסלק את המרכב לחלוטין, להשיג תא נהג של ביבר (במאמץ רב זה אפשרי), ולעשות משאית - בדיוק כפי שעשו ב"ליילנד אשדוד" בזמנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

דב

אני מודה לך על תשובתך המהירה והעניינית.כמה שחיפשתי ולוא תמונה אחת ובסוף הצלחתי.

להעשרת הידיעה אותו מפעל לחביות קרוי בשם "פחמס".

רק רציתי לדעת אם יש (אולי)ברשותך תמונות של הלילנד ביבר הטלויזיה מימים עברו אשמח לראות.

אם אפשא לשאול:מה קרה שלקחו אוטובוס ושינו אותו למשאית?מה היה השיקול?האם המהלך הזה הצליח לאורך זמן?

(בכל זאת רק שלוש משאיות מהסוג הזה בכל המדינה סה"כ)

לתשובתך אודה

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...