Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מועדון הדה שבו מתארח בראשון הקרוב במוזיאון תעבורה ברמלה.

אם מישהו מחובבי המשאיות טרם ביקר במקום ומעוניין להצטרף הוא מוזמן.

מוזיאון המשאיות והתובלה ברמלה יארח את מועדון הדה שבו למפגש פסח

לשמחתנו, יורם לונדון, מבכירי תעבורה ואוצר המוזיאון ידריך ויסביר במקום

על אוסף המשאיות הישנות והעתיקות.

.לאחר הסיור החופשי או המודרך אנו מוזמנים ללובי החברה לקפה וכיבוד קל

או בחורשה סמוכה עלינו

כולם מוזמנים, הכניסה חופשית

יום ראשון, חול המועד פסח , 24.4.2011

בשעה 10:30, רחוב החזון, רמלה (בשטח חברת תעבורה, צומת הכבישים 40 44)

עקבו אחר עדכונים בפורום

http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?communaID=10555&r=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

ואגב, התשובה לשאלה "שלא נשאלה"- כן, המספרים "כדת וכדין", כיום (בעצם כבר כמה שנים) ניתן לקבל "אספנות" עד 12 טון!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, התשובה לשאלה "שלא נשאלה"- כן, המספרים "כדת וכדין", כיום (בעצם כבר כמה שנים) ניתן לקבל "אספנות" עד 12 טון!

תודה על התשובה וסליחה .

לא ידעתי שאסור לציין גם את שם העיר\יישוב שבא נמצא רכב מסויים , חשבתי שרק מיקום מדוייק אסור.

מקבל את המחיקה בהבנה מלאה.

חג שמח.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, מה נשמע, איפה אתה נעלמת?:-D מה עם הסוס שלך- מכרת אותו?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר מכרתי שני מקים בצער רב הסוס אצל חבר עובד בציוד כבד והרכינה מכרתי למישהו ליד שפרעם עובד מיכלית מים אני מתחנן שימכור לי אותו היום והוא לא מוותר עליוו אני מחפש מק היבריש לי היום וולוו וסקניה 500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ערב טוב חברים אני מבקש עזרתכם בלמצוא משאית אמיריקאית הייבר עם ארגז לא משנה אם זה אוטוקאר או מק או אנטרנשחשוב לי שיהיה נקי רוצה להחזיק אותו לשנים רבות תודה אם תעזרו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד עבור גינדי:

דודג' D600 של צבא לבנון....

6a00d8341cd00753ef0133ed170045970b-copie.jpg

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, או לפחות היה, איזשהו תקן לגבי הגובה של הפנסים (שלא יכולים להיות מעל לגובה המסויים). לדעתי כיום הוא שונה, כי המשאיות החדשות מגיעות עם הפנסים המקוריים. אותו התקן המטופש אגב היה לגבי הפנסים האחוריים ברכבי השטח- ואז במקום הפנסים המקוריים הגבוהים והבולטים- התקינו פנסים נמוכים בטמבונים, שלא רואים אותם מקרוב!:?

אפשר לראות את זה בהרבה משאיות עם "אף" שפשוט אטמו את בתי הפנסים המקוריים והתקינו פנסים על הפגוש - טימטום ישראלי

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב ירידה- איזה רעש של מנוע V8 בריא!!!!:twisted::twisted::twisted::cry::cry::cry:8)

רעש של חיה רעה מתעוררת לחיים אחרי תרדמת חורף

אני על GMC SIERRA משנות ה80 חמושה במנוע GM350 בנפח 5.7, וכל בוקר שאני מניע

את הבהמה הזאת אני מקשיב כמה דקות בשקט לסימפונית הV8 המתעורר לחיים,

ורק מי שיש לו V8 יכול להבין את זה.

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זחל"מ שברולט קנדי 8)

http://www.oldcmp.net/chev_halftrack.html

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק מי שיש לו V8 יכול להבין את זה.

עד כמה אני מסכים איתך. הייתה לי יוקון עם המנוע הזה. איזה סאונד, במיוחד ללא דוד. זה לא סתם V8, רק V8 אמריקאי יודע לשיר ככה.

היום אני נוסע עם מנוע שלא שומעים אותו בכלל, אבל זה מיילא. הנעה קדמית :oops: - זה פשוט מכה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות לפרסום בכתב עת אנגלי

לכתב העת Leyland Torque של אגודת חובבי הליילנדים באנגליה דרושות תמונות טובות של קונטרקטור, סופר קומט ואוקטופוס שנסעו בארץ.

זה לצורך מאמר על ליילנד אשדוד.

למי שיש אנא שלחו לי וכמובן יינתן קרדיט.

תודה

בני

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מרצדס ו- MAN עתיקות שהגיעו לבסיס שלי לצורך תערוכה.

האם מדובר בדגמים נדירים ? מה השנתונים שלהם בערך ?

:wink:

18052011661.jpg

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...