Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לתגובה על תיבת הילוכים עם שתי ידיות, כמו 5X4 5X2 וכו'. כיום בעידן של גירים חכמים, זה דווקא נראה חיובי - להשאיר את הנהג בעירנות.... באנגלית twin sticks

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אוך, אוך, הצלילים האלה (אפילו עכשיו השארתי את הסרט הזה

ברקע...

אפשר לטעון עד מהחר שהגיר הרובוטי משאיר את הנהג ערני - עם זה קשה לי להסכים. להיפך, הנהיגה במשאית מודרנית הפכה למשהו רגוע ושליו, יש יותר מידי ניתוק מהקשר למשקל,לכביש, למגבלות של המשאית...

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת מקצוען הבחור, אין מה להגיד!:shock:8)

ומה זה המפלצת הזו- משאית קלה כלשהיא? -תשימו לב להאצה שלה- משהו מטורף, לפחות ככה זה נראה בסרטון!:shock:

בעצם הנה הוא, מצאתי: זה טנדר GMC עם מנוע דיזל שתי פעימות וטורבו:

לא הייתי מתנגד לכזה! ולחשוב ששם זה חוקי לגמרי לכביש!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בדרכיל ירושלים נהגתי על כביש מספר 4313, בקרבת הבסיס צריפין, והבחנתי במשאיות אשר חונות במתחם הבסיס, בנוסף יש מספר כבאיות אשר חונות בסמוך אליהן.

לא יודעת אם דובר עליהן בעבר, האם מישהו מכיר אותן ויודע לספר למי שייכות ולספר פרטים נוספים.

מכיוון שהמקום אינו ממודר ואינו חושף סודות מדינה צלמתי 3 תמונות באיכות מאוד ירוד ויועלו בהמשך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מותר לגלות...

M813A1, היתה של כוחות נאטו וננטשה בארץ.

בתמונות- יוצאת לדרך, תמונה על רקע רומנטי, ובביתה החדש בכפר.

מניעה ונוסעת (המנוע התניע תוך כמה שניות על סולר בן 15 שנה), חסר צינור אוויר מהקומפרסור למיכלים, ולכן כרגע אין בלמים (אני חושד שהבעיה לא תתמצה בהרכבת צינור).

נראה מה.

לאט לאט.

אסף.

IMG00672-20110218-1038.jpg

IMG00674-20110218-1141.jpg

IMG00676-20110218-1222.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו- איזה יופי!!!8) המון בהצלחיה! אני רואה שלך יש לפחות איפה לנסוע איתו!:twisted::-D

דרך אגב לגבי הברקסים- עד כמה שאני זוכר- בריאו מורכבת מערכת "משולבת" שעובדת ככה: לחיצה על הדוושה מפעילה את השסטום אוויר, לחץ אוויר הוא זה שלוחץ על המשאבה ההידראולית שמפעילה את הבוכנות שעל הגלגלים! כלומר- יש לך פה "כיף" משני הצדדים: גם תקלות האפשריות במערכת האוויר, וגם (וזה כמעט בטוח!)- הבלמים ה"רגילים" תקועים ממזמן, זה מה שהיה לי בשתי המשאיות שלי שעמדו שנים: D1210 והצ'יפטיין, שיש להן גם את המערכות האלה!

שוב- המון בהצלחה, זוהי חתיכת קלאסיקה ובטוח שתהנה ממנה!8):twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.....

ל'

90.jpg

91.jpg

92.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!!!

הצלחתי לשמור על הסוד, אז מגיע לי סיבוב לא?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!!!

הצלחתי לשמור על הסוד, אז מגיע לי סיבוב לא?

אם תצליח לגרום לו לבלום, תקבל סיבוב.

איך?

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הצלחתי (טוב- לא הייתי שותף מלא!:twisted: )! בכל מיקרה- תתחיל מזה שתשלים את הצינור האוויר- כדי שיהיה לחץ אוויר! מי יודע: אולי בגלל שזה רכב צבאי קשוח- מערכת הבלמים שלו שרדה את העמידה הממושכת מבלי למות לגמרי!

וזה הזמן להתפקד לקבוצת הרכבים הצבאיים- אסף, מצא, דורון ויורם מחכים!:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, תתחדש! למרת שהרכש לא הכי חדש, הוא שווה הרבה יותר ממשאית פלסטיק חדשה.

איזה מנוע יש שם? קמינס 8.3 ליטר או רב דלקי?

הקומפרסור עובד? יש חיווי של לחץ אוויר בשעונים? בכל מקרה כדאי מאד לבדוק שסתומי פריקת לחץ במערכת האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב, אולי לא הובנתי נכון- גיר ידני אכן ישאיר את הנהג עירני, כיום הנהיגה מרדימה- כריות אוויר, גיר חכם מדי, שומר מרחק אלקטרוני שמפעיל ריטרדר. טכנולוגיה טובה כמסייעת לנהיגה ולא כאשר מורידה עירנות נהג. נהג טוב מנגן על גיר א-סינכרוני בלי לגעת בקלאץ', כמו בגיר רובוטי חדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן!

(אם כי, עד כמה שאני מבין, בסקניה רובוטית המחשב נוהג "בלי קלאץ'" ובלי הסינכרונים, ממש כמו נהג טוב בגיר א-סינכרוני, וזה גם היה בזמנו החזון של פולר, לא יודע מה יצא מזה.

אני זוכר את הוויכוחים בין נהגי המשאיות פעם, אם "מותר" להפעיל את בלם המנוע בעת העלאת הילוכים. המחשב היום אומר "כן" בקול גדול!

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן!

(אם כי, עד כמה שאני מבין, בסקניה רובוטית המחשב נוהג "בלי קלאץ'" ובלי הסינכרונים, ממש כמו נהג טוב בגיר א-סינכרוני, וזה גם היה בזמנו החזון של פולר, לא יודע מה יצא מזה.

אני זוכר את הוויכוחים בין נהגי המשאיות פעם, אם "מותר" להפעיל את בלם המנוע בעת העלאת הילוכים. המחשב היום אומר "כן" בקול גדול!

דב

דב, פולר/ איטון מייצרת ומוכרת בהצלחה גדולה שתי תצורות של גירים רובוטיים, autoshift עם דוושת מצמד ו- ultrashift ללא דוושה. בשתיהן 18 הילוכים וכן- המחשב עושה הכל, לא יודע אם מפעיל ג'קו בזמן העלאת הילוך.

התיבות א-סינכרוניות כמובן, המחשב מבצע את ההעברה בצורה מדויקת בלי חריקות, ב Ultrashift יש מנגנון שמונע התדרדרות מעמידה כשהמשאית עומדת בשיפוע, חשבו על הכל.

http://www.roadranger.com/Roadranger/productssolutions/transmissions/UltraShiftPLUS/index.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, תתחדש! למרת שהרכש לא הכי חדש, הוא שווה הרבה יותר ממשאית פלסטיק חדשה.

איזה מנוע יש שם? קמינס 8.3 ליטר או רב דלקי?

הקומפרסור עובד? יש חיווי של לחץ אוויר בשעונים? בכל מקרה כדאי מאד לבדוק שסתומי פריקת לחץ במערכת האוויר.

קאמינס, אבל של פעם,14 ליטר 250 כ"ס, NHC250 יחס דחיסה נמוך (1:15). זה המנוע הסטנדרטי בכל סדרת M809 (מה שנקרא אצלנו "ריאו קאמינס" ).

הקומפרסור עובד. חסר צינור ממנו למיכלים. הדוושה יורדת עד הרצפה (אבל לא בדקתי אם יש או אין נוזל ואם הוא דולף). זו באמת מערכת פשוטה, לא מחולקת- "נזילה אחת ואכלת אותה", עם הגברה על ידי לחץ אוויר.

איתור תקלות לא יהיה קשה, מה שיהיה קשה זה להשיג חלקים (טוב, לא קשה, רק יקר, וכל שקל כאן זה שקל שנחסך מהקמפר)

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...