Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא כזה בטוח שיהיה כזה סיפור להשיג חלקים- אומנם אתה קצת "איחרת"- שני "ספקי" החלקים הגדולים נפטרו יחסית לא מזמן- אונגר וסמו, אבל המגרש של אונגר עדיין קיים- אולי עוד נשאר לו משהו, ולידו יש את ה "ל.כ", שיש לו גם קשרים עם הצבא- אז ממש לא הכל אבוד! ובצה"ל יש עדיין לא מעט ריאוסים כאלה, אז חלקים בטוחל קיימים איפשהו עדיין בארץ!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

קאמינס, אבל של פעם,14 ליטר 250 כ"ס, NHC250 יחס דחיסה נמוך (1:15). זה המנוע הסטנדרטי בכל סדרת M809 (מה שנקרא אצלנו "ריאו קאמינס" ).

הקומפרסור עובד. חסר צינור ממנו למיכלים. הדוושה יורדת עד הרצפה (אבל לא בדקתי אם יש או אין נוזל ואם הוא דולף). זו באמת מערכת פשוטה, לא מחולקת- "נזילה אחת ואכלת אותה", עם הגברה על ידי לחץ אוויר.

איתור תקלות לא יהיה קשה, מה שיהיה קשה זה להשיג חלקים (טוב, לא קשה, רק יקר, וכל שקל כאן זה שקל שנחסך מהקמפר)

אסף.

הי אסף

קטונתי מלת לך עצות, אבל אפשר לקחת צינור גומי שמשמש כלי אוויר במוסכים, לחבר קומפרסור למיכלים, רק לצורך בדיקה לא לשימוש קבוע. כמה מטר צינור זה לא ממש יקר וגם פיטינגים, יענו חיבורי אוויר, אפשר למצוא בזול, יחסית. ואז אפשר לאתר תקלות, דליפות ומה קורה עם השמן, צה"ל מתישהו הכניס שדרוג של מערכת בילום כפולה. מה שנקרא -אלמנטרי ווטסון.

מנוע קמינס NHC250 אכן דור קודם, מה שכן- מאד אמין, בעבר חשבתי לשתול אותו בטרקטור CASE במקום מנוע קייס בהספק דומה, רק מה - בוסים מסביב חשבו שזה הימור מסובך וירדנו מזה.

תכל'ס קשה מאד להרוג ריאו, אני מאחל לך שיפוץ קל ומהיר ותביא סיבוב. גילוי נאות - יש לי רשיון! בזמנו עשיתי מעל 15 טון על אחת ממשאיות הריאו עם מזגן שהיו בצה"ל.. כמה סרטים עד שאשרו לי, הייתי קצין וקצינים לא נוהגים וכו', דפקתי קילמוטרז' נהיגה בשביל ממשתתפי חצי קורס. עד היום בא לי לנהוג על ריאו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, איתור תקלות לא יהיה הבעיה. הבעיה היא כרגע זמן לזה, ואח"כ חלקים לתקלות שאותן אני אאתר.

ועוד משהו... זה שיש לך רשיון לא רלוונטי, כי למשאית אין... :-D

ומה שכתבתי קודם עומד בעינו - מי שיגרום לו לבלום יקבל סיבוב... :twisted::twisted: (עם רשיון או בלי)

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלחבר צינור אוויר למיכל- ותראה לאן תגיע!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.....

ל'

עם כל האהבה לתחביב והצילומים המוצלחים והמדהימים שלך למה לעבור על עבירת בטחון שדה ?

אם זה איפה שאני חושב שזה יש שם שלטים ברורים כל כמה מטרים שמודיעים שמדובר בשטח צבאי ושהצילום אסור.

לתשומת ליבך.:shock:

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מותר לגלות...

M813A1, היתה של כוחות נאטו וננטשה בארץ.

בתמונות- יוצאת לדרך, תמונה על רקע רומנטי, ובביתה החדש בכפר.

מניעה ונוסעת (המנוע התניע תוך כמה שניות על סולר בן 15 שנה), חסר צינור אוויר מהקומפרסור למיכלים, ולכן כרגע אין בלמים (אני חושד שהבעיה לא תתמצה בהרכבת צינור).

נראה מה.

לאט לאט.

אסף.

וואו! תתחדש! מה תעשה לגבי ענין הרישוי?

האם ניתן לקבל לרכב כזה (של כוחות נאט"ו שזה בעצם או"ם) רישוי ישראלי?

יש פרוצדורה כזאת?

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! תתחדש! מה תעשה לגבי ענין הרישוי?

האם ניתן לקבל לרכב כזה (של כוחות נאט"ו שזה בעצם או"ם) רישוי ישראלי?

יש פרוצדורה כזאת?

א. נאטו זה לא או"ם.

ב. אין שום דרך.

ג. לא מדברים על זה בשביל לא לבאס.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד. אין צורך- גם ללא רישוי יש לו ערך בתור כלי קלאסי לכל דבר, מה עוד שנראה שיש באיזור מספיק מקומות לנסוע בשטח!:twisted:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. נאטו זה לא או"ם.

ב. אין שום דרך.

ג. לא מדברים על זה בשביל לא לבאס.

אסף.

נאטו מסונפים לאו"ם כך שבהחלט יש קשר.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל האהבה לתחביב והצילומים המוצלחים והמדהימים שלך למה לעבור על עבירת בטחון שדה ?

אם זה איפה שאני חושב שזה יש שם שלטים ברורים כל כמה מטרים שמודיעים שמדובר בשטח צבאי ושהצילום אסור.

לתשומת ליבך.:shock:

מתי כבר תפסיק להתנשא ולנסות לחנך את כולם?

בבקשה, תשמור את ההערות האלה לעצמך!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף אני מקנא....:roll:

בתור מכונאי של ריאוסים במשך כל שירות החובה שלי, אני ממש מאוהב במשאיות הללו (קמינס כמובן!)

המון הצלחה ורגעים יפים.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תצליח לגרום לו לבלום, תקבל סיבוב.

איך?

אסף.

אני אשמח לנסות לעזור לך לטפל בזה,( לא שיש לי מושג מה הולך שם,לכן אתה תביא את המושג).

אבל קיבלתי מצביקה לוח שעונים וכמה מתגים , זה שווה סיבוב?

כיף?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...