Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן כלי רוסי. לא זוכר את שמו. מנוע דיזל, הקבינה- קבינה של המשאית או זיל או גאז, לא ממש הצלחתי להבין) ש...עברה הרחבה: נחתכה והושתל באמצה חלון נוסף צר (ככה במקור- זה לא "שיפור עצמי"!:lol:)

לדעתי, זהו טרקטור רוסי, המבוסס על הטרקטור AT-T (מבוסס על T-54 אאל"ט).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין, הזחל"ם נראה כמו הכלי הנאצי sdkfz אבל עם קבינה מעוגלת ומזקו"ם קצת אחר, נראה לי זו איזו גרסה רוסית לכלי.

כמו שנכתב כבר מעלי מדובר בגורר ארטילריה זחלי מדגם AT-T 20 טון מתוצרת ברה"מ משנות ה-50 וה-60 עם ווארינטים שונים שיוצרו במדינות ברית ווארשה לשעבר.

היו דגמים נוספים AT-P ו- AT-S.

דוגמאות להלן. בתחתית השרשור יש שני לינקים לתמונות של AT-T

http://forum.axishistory.com/viewtopic.php?f=58&t=94172

וגם כאן:

http://forum.axishistory.com/viewtopic.php?t=74221

אלפא-סוד 1.3 1978, חיפושית 1200 1963, Citroen DS 20 1973. מתנדב ביחידה הארצית לפינוי צירים - יחפ"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומי 5 ביקש שאעלה את התמונה הזו בשבילך גינדי.

הכוונה היתה לצלם את הקשת בענן, אבל ברקע נלכדה כבאית....

ל'

היא נסעה בכביש?!:shock: אם זה מה שאני חושב שזה- מישהו הצליח לעשות לה רישוי אזרחי, או (מה שיותר סביר) יש לו מספר "במבחן". מדובר בכבאית צה"לית לשעבר (ליתר דיוק- רכב לוחמה נגד נשק הכימי או משהו כזה) מימ"חים, במצב כמעט חדש, שהייתה למכירה ב"ל. כ.". לא קניתי כי רצו יותר מדי לרכב ללא רישוי "צהוב"...:-(

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעה על כביש 40 צומת בילו לצפון.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין... :roll: אז אולי זו אחת אחרת שעדיין צבאית ופעילה...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי שיש במחנה צריפין כמה מהן.

בהזדמנות הראשונה כאשר יהיה לי זמן פנוי אני אעבוד על אישורי כניסה למחנה על מנת לצלם אותן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ריאו בדרך למטרות.

לא חושב שהריאו הזה יחסר למישהו. כמה שפחות יישאר מהזוועה המוטורית הזאת בצה"ל, ככה יותר טוב.

מאחל רפואה שלמה לחייל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה זה בדיוק זוועה מוטורית ?

זה עושה בדיוק את מה שזה מיועד לעשות, זה שנהגים (ומפקדים) בצה"ל בוחרים להשתמש בזה לא בצורה הנכונה ולא ליעוד הנכון זו בעיה אחרת.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהריאו הזה יחסר למישהו. כמה שפחות יישאר מהזוועה המוטורית הזאת בצה"ל, ככה יותר טוב.

מאחל רפואה שלמה לחייל.

עכשיו אתה מעליב.

מכונה נהדרת. המשאיות האלה היו וישארו עמוד השדרה של צי משאיות השטח בצה"ל, ובצדק.

(ובכל זאת, אם מישהו נתקל באחת כזו שלמה יחסית בתור מטרה, בבקשה לפספס ולשלוח לי את הנ.צ. המדוייק)

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הידענים , ויש פה כאלה,

נתקלתי במשאית פעילה שעובדת במסגרת עבודות עפר.

לא הצלחתי לאתר את סוג המשאית.

מכיון שעדיין לא היו פה תמונות לא פתורות ,אני מעלה תמונות בתקווה לקבל מענה

IMAG0413.jpg

IMAG0414.jpg

IMAG0415.jpg

IMAG0416.jpg

IMAG0417.jpg

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני טועה אבל מזכירה מאד משאיות פיאט שהיו נוסעות כאן בארץ הקודש בימים עברו.

הגריל שלה (שסביר להניח שהיה עליו סמל היצרן) חסר .

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעה על כביש 40 צומת בילו לצפון.

ל'

לפי דעתי מדובר במשאית כיבוי צהלית פעילה ששייכת לבסיס פיקוד העורף ברמלה (יש שם כמה כאלה בוודאות שפעילים בהחלט אמנם לא יותר מדי אבל בהחלט פעילים ונוסעים מפעם לפעם)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו ישנה, לא זוכר את הדגם. מדי פעם מופיעה, גם אני שמתי אותה כמה עמודים לפני, אכן עובדת אצל קבלן סלילת הכבישים, ביחד עם עוד כמה ענתיקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה כבר זמן-מה. אז תעשה שיהיה לך קשר!:twisted::-D:wink: אני לא יכול עכשיו- אני מנסה למכור כמה משלי...:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...