Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה מסובך להתקין מזגן לבד?!

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קניתי לפני חודש אחד כוח סוס של אלקטרה,עלה לי 1900 ש"ח

התקנתי לבד,בלי קיט התקנה.

קניתי צנרת חשמל,וצינור של המים לאורך שש מטר הכל עלה לי בערך 100 ש"ח

קניתי תושבת חיצונית עלה לי עוד 100 ש"ח

ההתקנה לקחת לי בערך שעה אחת,ממש לא היה בעיה,רק הייתי צריך לקנות שני מכשירים,

אחד כדי לחתוך את הצנרת של הברזל,והשני כדי לעשות הפשלות,זה מכשיר שעושה מעין גומה בצינור כדי שיסגר בלחץ,

לא קניתי את המכשירים הנ"ל לקחתי בשאלה מחבר,ברור קטן למחיר 100-200 ש"ח לשניהם..

ממש לא היה בעיה להתקין...

Skoda Superb Elegance 1.8 TSI

Alfa Romeo 159 2.4JTDm 20V 200hp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתור אחד שהעבודה שלו זה להתקין מזגנים לא הייתי הולך על מזגן כמו מורפי ריצ'רדס המזגנים היום כולם באים מסין וכמעט כולם זהים אבל האין שירות שחברות בלי שם נותנות לא מצדיק שום מחיר עדיף לשלם עוד 200-300 שקל ולקבל מזגן אם שם ואחריות

ויש דברים שצריך להתקנה שלא שווה לקנות בשביל מזגן אחד ומה שמגיע בערכת התקנה לא כל כך עוזר

מכשיר של הבשלות [סט פלרים] וחותח עוברים הרבה את ה100-200 ש"ח מכשירים במחירים כאלה לא מדויקים ובקיצור העבודה שלהם טובה רק לפעם פעמים

בהתקנה האם עשית פרג' [הוצאת אוויר מהצנרת]

התקנה של שעה למזגן 1 כ"ס אלקטרה זה הרבה זמן

צינור חשמל וצינור מים זה יופי אבל איפה צנרת לגז ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהעבודה שלו זה להתקין מזגנים לא הייתי הולך על מזגן כמו מורפי ריצ'רדס המזגנים היום כולם באים מסין וכמעט כולם זהים אבל האין שירות שחברות בלי שם נותנות לא מצדיק שום מחיר עדיף לשלם עוד 200-300 שקל ולקבל מזגן אם שם ואחריות

ויש דברים שצריך להתקנה שלא שווה לקנות בשביל מזגן אחד ומה שמגיע בערכת התקנה לא כל כך עוזר

מכשיר של הבשלות [סט פלרים] וחותח עוברים הרבה את ה100-200 ש"ח מכשירים במחירים כאלה לא מדויקים ובקיצור העבודה שלהם טובה רק לפעם פעמים

בהתקנה האם עשית פרג' [הוצאת אוויר מהצנרת]

התקנה של שעה למזגן 1 כ"ס אלקטרה זה הרבה זמן

צינור חשמל וצינור מים זה יופי אבל איפה צנרת לגז ?

חיים בערכות האלה הכל מגיע מוכן, אין צורך לקנות שום מכשיר וההתקנה לא לוקחת הרבה זמן, אם אתה הולך להמליץ על טורנדו, גם הם מיוצרים בסין... רק שאולי אין להם ערכת התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערכות האלה יש הכל חוץ מלפלף שהוא מאוד חשוב ולא צריך סט פלרים כי הם כבר מוכנים אבל אם הצנרת ארוכה מידי אתה צריך לגלגל אותה בצורה מכוערת במקום לקצר אותה לגודל המתאים

גם אם היו משלמים לי על טורנדו לא הייתי ממליץ רק אלקטרה הכי נוח להתקין אין ערכת התקנה שלא נחוצה והשירות הכי טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערכות האלה יש הכל חוץ מלפלף שהוא מאוד חשוב ולא צריך סט פלרים כי הם כבר מוכנים אבל אם הצנרת ארוכה מידי אתה צריך לגלגל אותה בצורה מכוערת במקום לקצר אותה לגודל המתאים

גם אם היו משלמים לי על טורנדו לא הייתי ממליץ רק אלקטרה הכי נוח להתקין אין ערכת התקנה שלא נחוצה והשירות הכי טוב

מחזק ומוסיף.. קורה גם לפעמים שהצנרת גז היא בעובי מסויים שלא קיים בסט פלארים... לכן עדיף לבדוק זאת לפני שמקצרים אותה.

"בהתקנה האם עשית פרג' [הוצאת אוויר מהצנרת] " - חח דיברת איתו סינית לדעתי.. אני בספק אם הוא פתח בכלל את הברזים בסדר הנכון.

"התקנה של שעה למזגן 1 כ"ס אלקטרה זה הרבה זמן" - בכלל בכלל לא. התקנת דוך של מאייד מאחורי מעבה כאשר יש לך קיר בלוקים אולי לוקחת שעה מה עם המעבה טיפה רחוק והקיר הינו בטון? ואם אתה ברב קומות והמוטות הברגה לא מספיק ארוכות? יש מליון ואחד דברים שיכולים להופיע ומעטים הפעמים שהתקנה הולכת חלק.

כרגע כלום =[

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"התקנה של שעה למזגן 1 כ"ס אלקטרה זה הרבה זמן" - בכלל בכלל לא. התקנת דוך של מאייד מאחורי מעבה כאשר יש לך קיר בלוקים אולי לוקחת שעה מה עם המעבה טיפה רחוק והקיר הינו בטון? ואם אתה ברב קומות והמוטות הברגה לא מספיק ארוכות? יש מליון ואחד דברים שיכולים להופיע ומעטים הפעמים שהתקנה הולכת חלק.

חבר'ה מספיק לריב!!!

אני חושב שהדרך הכי טובה כאן היא בדיקה בשטח.

אני אלך לקנות איזה מזגן שחיים רוצה ואני ייתן לו להתקין לי אותו בחדר (אני אפילו לא יבקש על זה כסף).

נמדוד לו זמן, ונראה מי צודק.

חיים, מתי אתה פנוי להתקנה? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש לא אובייקטיבי בתור מתקין מזגנים.

כשאמרתי שבערכה יש הכל, אז יש הכל. כולל לפלף.

אבל אתה מתעקש שאי אפשר להתקין לבד.

אז אפשר, לא על כל דבר צריך לקרוא לטכנאי, עשית מהתקנת מזגן תורה שלמה, תקרא את אחת ההודעות שלי בשרשור הזה לגבי הוצאת אויר, זה ממש לא סיפור, אז תתפלא, אנשים יכולים להסתדר גם בלי מתקין מזגנים.

ורוצה לשמוע עוד משהו? מטורף לחלוטין? אם הוא יתקין כרגיל ולא יוציא אויר מהמערכת, המזגן יקרר לו את החדר בדיוק אותו דבר, הזוי אה?

אני מבין שזה קצת לצערכם בתור מתקיני מזגנים, אבל אני בטוח שתתגברו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאני מתעקש שאי אפשר להתקין מזגן לבד זה רק שהערכת התקנה לא מספיק טובה כל אחד יכול להרכיב מזגן זה דבר מאווד קל

אם הוא לא יוציא אוויר מהמערכת היא אכן תקרר אותו דבר אבל יש סיכוי שבעתיד יהיה לה נזק גדול כמו מדחס יכול לההרס בגלל אוויר וזה לא חייב להיות במידי זה יכול לקרות אחרי זמן

אפשר להתקין מזגן לבד אבל צריך לדעת מה עושים לפחות להיצמד לאיזה הוראות יצרן או להדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכול המתקינים לבד : למי שאין תושבת חיצונית , מצאתי בית מלאכה שמכין כאלו בבת-ים , הוא נמצא מול חנות שמתעסקת בפרספקס הנקראת "קלפלסט" .

תהנו .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה בנושא.

במידה ואין לי בחדר נקודת חשמל למזגן(1 כ"ס), בשביל להתקין נקודת חשמל למזגן כזה מהיכן מביאים את החשמל?

האם לוקחים חשמל מנקודת החשמל בחדר או שצריך לעשות הכל מחדש ולהעביר חוטים חדשים לחלוטין בניפרד?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים התקינו אצלי 4 מזגנים 2 של 1 כ"ס 1 של 1.5 ואחד של 2.5

עכשיו העבודה עצמה ממש לא קשה. והייתי יכול לעשות את זה לבד.

הבעיה העיקרית היא למי שיש קיר בטון שדרכו צריך להעביר את הצינורות.

אומנם גם לקיר שהוא לא בטון זה בעיה לעשות את החור בקיר כמו שצריך למי שאין את הכלים הנחוצים

בעיקרון עבודה לא קשה במיוחד.

רק לבעלי כלים מתאימים.

לפחות אני רושם את זה עכשיו ולא מזיע :)

Pug 306 Gti6 2.0 16V

התענוג שבסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי אז ככה, מכיוון ששכחתי לעדכן אז הנה, לאחר שסיימתי אתן מענה לכל מה שעלה פה:

ערכת ההתקנה הגיע עם 2 סלילים של לפלפים, כל הצינורות הגיעו מוכנים להרכבה, לא הגיע כבל החשמל שמחבר בין היחידות אבל בחנות הביאו לי בחינם באורך 4 מטר, אפילו דיבלים וברגים היו בקרטון, לא הייתי צריך שום דבר מעבר למברגה\מקדחה, את החור בקיר לצנרת עשיתי עם המקדחה משני הצדדים כי המקדח לא היה ארוך מספיק, בסיום העבודה לפני שהדלקתי את המזגן, התקשרתי לחבר של המשפחה שהוא מזגנאי מורשה עם וותק של 20 שנה שיסתכל, לא הייתה לי בעיה גם לבקש ממנו להתקין אבל אני אוהב לעשות הכל לבד (יותר כייף לדעת שאתה עשית את זה מאשר לחסוך 500 ש"ח), הוא התלהב ואמר שעשיתי עבודה מצויינת ואפילו שאל אם אני רוצה לעשות הסבה מקצועית. הוא יותר התלהב מהידע שצברתי במהלך החיפוש ברשת, גם הוא אמר לי שטוב שלא לקחתי את הטורנדו ושהמזגן שבחרתי מעולה. שבוע אחרי אני יכול לאמר שאמא שלי מאוד מרוצה, המזגן ממש ממש שקט ולא רק ביחס למזגן הקודם שהיה נדמה שהוא עובד על סולר אלא בכלל, גם כשהטלוויזיה כבויה לא שומעים אותו.

אציין לטובה את 2 החוברות שהגיעו עם המזגן, אחת - הוראות הפעלה והשניה הוראות הרכבה, שזה משהו בסגנון של - "איך להרכיב מזגן המדריך לטיפשים" ועכשיו אני נזכר שהשתמשתי גם במפתח אלן. אז זה בערך הכל, אני מאוד מרוצה מהרכישה.

סה"כ 2090 ש"ח למזגן 1.25 כ"ס, עשיתי עבודה טובה ונקייה וממש אהבתי את כיסוי הפלסטיק שמגיע בערכה ומכסה את החור שנוצר בקיר בשביל הצנרת, תורם לאסטתיקה רבות.

תודה על העזרה אנשים. ורז אני מצטער שאין מדריך מצולם, זה היה מאוחר מדי ולראות סתם תמונות של מזגן זה דבילי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן ארכה ההתקנה בסה"כ?

האם ישנם מזגנים מסדר הגודל הזה שמגיעים ללא ערכת התקנה? חשבתי על תדיראן אחד ורבע כ"ס, אך דרשו ממני 700 ש"ח בגין התקנתו...

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...