Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 VTS חו"ד או טיפים על הרכב

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 6139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזל טוב. אשמח לשמוע התרשמות.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהגתי על C4 רגילה ועל VTR. לא על הVTS, שהיא עוף די נדיר במחוזותינו.

אז למה אתה משליך על ה-VTS אם נהגת על ה-VTR?

אם אני אומר שה-GTI חרא של אוטו בגלל שה-1.6 לא "מענגת" אתה תגיד שאני דביל, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי. אם כל כתבה תאמר שהGTI לכל היותר פושרת, ואתה תגיד שהיא פושרת בדיוק כמו אחותה ה1.6, כנראה שכל האי נעימות המתוארת תימנע מאחר ולא אקנה אותה מלכתחילה...

למרות הרצון הטוב של כל המעורבים בפורום הזה, לא כל הדיעות ניתנות מהתרשמות בלתי אמצעית. כל עוד אף אחד לא זעק שהVTS עברה טרנספורמציה לעומת האחיות הרגילות (בניגוד - נניח - לGTI ולגולף 1.6), הייתי אומר שאני מרגיש בנוח לחוות את דעתי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דקה, עדיין לא קיבלתי אותו :)

עוד מספר ימים לא ידוע כל כך(הוא נמצא בהכנה כרגע - הרכב עמד גם איזה שנתיים לא ? ).

אם הרכב עמד שנתיים תתעקש שיעשו לו טיפול תקופתי לפני שמוסרים לך אותו.

אני לא יודע איך, אבל תבקש הוכחות לביצוע הטיפול (אני הייתי מבקש לראות את הטיפול מבוצע בנוכחותי)

נ.ב. תחליף ת'סימלון.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חובה להעיף שמן מנוע, ואני הייתי מבקש גם נוזל בלמים (שספח לחות) ונוזל קירור.

אם הצמיגים הם מתאריך של כ 3 שנים, הם יאבדו את עצמם לדעת במהירות, כמו כן, אם הרכב עמד ולא זז בכלל, סיכוי טוב שהגלגל כבר לא מאוזן והצמיג ישאר "מעוך" על המקום שהוא עמד עליו שנתיים - גם כאן, מקומו כנראה בפח הקרוב.

אחרי איזה 2000 ק"מ מומלץ מאד לעבור טוב טוב ולחפש נזילות, או גומיות\צינורות יבשים ..

joker2k האם ידוע לך כמה כלים כאלו נשארו במחסני היבואן ???

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה ירדה מהפרק עקב תוצאות שיגרמו ע"י הפוזה של הנ"ל.... ויהיו תוצאות בעיר הקטנה הזאת.

בכל אופן תודה רבה לכל אלו שענו :)

ולמרות הכל אחת חדשה עולה על כבישי ישראל בשבוע\יים הקרובים.. אז יאללה מברוק לי :)

הכסף אמר את שלו ביחס לתמורה של הנ"ל. (לא ציינתי עובדה חשובה שאנחנו מקבלים מחירון של C5 בנוסף להכל, ועוד C5 עם שאסי \ מנוע שהלך וכו' וכו' ) אז יש סיבה נוספת למה דווקא סיטרואן.

תתחדש. נקווה שהכלה לא תגיע לאותו מצב של ה-C5...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : דיברתי איתם , וכן השמנים הוחלפו כנ"ל לגבי צינוריות שהתיישנו וכו'...

לכן הרכב מתעקב - כל מקצה העדכונים שהוא עובר עקב התקופה הזאת.

נותרו עוד שתיים אם אני לא טועה, אחת אדומה ואחת שחורה עם גג פנורמי.

אני לקחתי את השחורה בלי הגג הפנורמי (גם ככה אני ירגיש כמו בברביקיו ברכב הזה בקיץ, אז תוספת של גג שקוף בכלל תסגור לי פינה בנושא...).

ואחרי 2000 ק"מ היא הולכת לעבור ביקורת עם רצון או בלי רצון שלי :)... כבר נאמר לי ע"י המוסך.

אני חושב שהם הפעם לא יקחו סיכון עקב חסכון בצינור\שמן לאחר מה שקרה פעם אחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תראו מה מצאתי משרשור אחר, לפני איזה שנה:

ת'אמת אהבתי מאוד את העיצוב.

אבל אין כוח!!!! CAPTAIN WE GOT NO POWER!!!!

אז זהו, אין כוח זה לא בשבילי. חבל אהבתי מאוד את הצורה הפנימי והחיצוני.

אם היה עוד כוח או פשוט פחות משקל הייתי חושב על זה בתור רכב הבא שלי.

וכן כוח משמע הנאה יותר גדולה מרכב לדעתי.

(ג'וקר מדבר על C4 VTS...).

מברוק!

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאנייק! :) זה לא יפה לתת ציטוטים כאלה...

מלפני כמה זמן זה ? בכל אופן עדיין מצדיק את דברי, וזה גם לא סותר אותם.

תמיד אני שמח לעוד כוח , ואם היה לי הזדמנות על רכב אחר הייתי הולך עליו. אל תשכח שהכל עניין של כסף \ נוחות \ והסיטואציה שבה אני נמצא אז.....

וכיום אני נוהג בפאסאט ולה אין בכלל כוח , אז נו מה ? אני כל החיים ינהג ברכב ספורט? או כל רכב עם 200+ כ"ס (שזאת השאיפה כמובן :) ). ? אז נהגתי בקליאו ספורט למיטב זכרוני , אז גם היא היתה ניתנת לקניה במחיר שפוי או בכלל אז... הכל בהתאם למה שהיה אז.

וכן מדובר על מוסך רמ"ר.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי ג'וקר בלבלת לי את החיים עם ההודעה הזאת.

לא נתתי ביקורת אם ככה זה נשמע, פשוט סתם בלי קשר קראתי את השרשור ההוא וכשראיתי את ההודעה שלך שם נזכרתי בשרשור החדש הזה אז העתקתי את זה לפה.

אז אם עוד לא הבנת, מברוק!!!

תיהנה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...