Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כונסי אוויר במכסה המנוע - חוקי?

שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסקרן אותי, האם רכב שעוצב על מכסה המנוע שלו כונס אוויר עובר בטסט?

הכוונה היא לכונס אוויר אמיתי (לא אלה מפלסטיק ליופי), כשפותחים פתח במכסה המנוע ומרתחים את הכונס עליו.

מישהו יודע?

בברכה,

דביר

Renault Clio 1.4 carb. mk1 1993 manual

מחפש קרטר (וחלקי מנוע חיוניים אחרים) במצב טוב למנוע אנרג'י 1.4 קרבורטור של רנו קליאו. בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן אותי, האם רכב שעוצב עיצוב ? כונס אויר הוא לא משהו שעושים מסיבה עיצובית, אלא פונקציונלית. על מכסה המנוע שלו כונס אוויר עובר בטסט?

הכוונה היא לכונס אוויר אמיתי (לא אלה מפלסטיק ליופי) בעצמך כתבת שהוא ל"עיצוב"., כשפותחים פתח במכסה המנוע ומרתחים את הכונס עליו.

זה שאתה באמת פותח פתח במכסה עדיין לא עושה את הכונס לפונקצינלי.

מישהו יודע?

בברכה,

דביר

כעיקרון, הכונס אינו מקורי ברכב, ולכן חייב באישור.

לדעתי, בוחן רכב לא יפסול רכב שיש בו רק כונס שהוסף, כיוון שאולי אפילו לא ישים לב לשינוי.

אבל בא נהיה ריאליים, אדם ששם כונס בשביל העיצוב, למרות שהוא מיותר ברכב, הרי גם ישים בנוסף נאונים סגולים, חלונות שחורים, מדבקות NO-FEAR וכו', שמייד ימשכו את תשומת ליבו של הבוחן שלפניו ערס צעצוע, שלא מסוגל לקנות אמפרזה אמיתית, אז עושה כאילו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כונס רק בשביל היופי,אין בזה שום הגיון,מה גם הוא מאט את הרכב בצורה משמעותית אפילו, שלא נדבר על האוירודינמיות וצריכת הדלק שתעלה באופן משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כונס רק בשביל היופי,אין בזה שום הגיון,מה גם הוא מאט את הרכב בצורה משמעותית אפילו, שלא נדבר על האוירודינמיות וצריכת הדלק שתעלה באופן משמעותי.

בולשיט,אולי על מסלול מרוצים תרגיש את התופעות שאתה מדבר עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעזעזל לעשות חור במכסה מנוע אם אין לזה שום מטרה פרט ליופי? תדביק כונס מדומה מפייבר על מכסה המנוע וזהו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לקטול את התגובות של כולכם- אך כולכם לא הבנתם נכון את הכתוב.

"כונס שעוצב" זה אומר ש"עיצבו" כונס למטרה פונקציונלית, הרי ידוע (כמו שגם אחד אמר) שאי אפשר סתם לפתוח פתח במכסה המנוע ולקבל פוקציונליות מכך.

התעלמתם לחלוטין מכך שמשפט לאחר מכן אפילו רשמתי שאני לא מתכוון לכונסי פלסטיק שכל הערסים שמים לתוספת "כח פוזה" :)

התכוונתי לכונס ש"עוצב" (שוב אשתמש במילה) להיות פונקציונלי. האם חוקי? עובר טסט?

מחפש קרטר (וחלקי מנוע חיוניים אחרים) במצב טוב למנוע אנרג'י 1.4 קרבורטור של רנו קליאו. בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהכונס באמת פונקציונלי - הוא מגיע במקור עם הרכב ע"י היצרן. כמו במיצובישי מאגנום, או קיה קרניבל, או אמפרזה טורבו.

כשהוא לא מגיע ע"י היצרן - אין לו שימוש.

אם אתה שם כונס רק למטרת קישוט - זה מיותר, ומצריך אישור, אבל סביר להניח שלא יתעסקו איתך רק בשביל כונס.

אם אתה מבצע שינויים, כגון הוספת אינטרקולר, שלא היה קודם, ולכן צריך כונס - אתה תצטרך אישורים.

אז עכשיו, במטוטה ממך, אנא הסבר.

מדוע פתאום צריך כונס ברכב שלא היה לו כונס במקור ?

א. לא צריך. זה לקישוט/כיעור הרכב.

ב. שינויים במנוע המחייבים כונס.

ג. אחר. פרט נמק והסבר ________________.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

razmel,

סרכזם זה לא דבר בוגר במיוחד- אנא הפסק עם זה :roll:

אני שואל שאלה כללית! לאו דוקא בגלל שאני מתכוון לבצע את הדבר הנ"ל מחר או מחרתיים, אלה כדי להעשיר את הידע שלי. עכשיו אני מובן? מקווה שכן. אחרת אני כבר יתרגם לשפות זרות :-D

עריכה: (אגב אם היית מסתכל בהודעה הראשונה- זוג המילים "מסקרן אותי" אומר הכל בעברית צחה)

אני לא מבין את זה, קורה הרבה פה שבן אדם שואל שאלה תמימה וישר מתנפלים עליו בלי סיבה מוצדקת, אגב זה מראה משהו על אלה המתנפלים.

דביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך להטריח את כולנו בשאלת חוקיות של פרויקט שאתה בכלל לא מעוניין לעשות

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...