Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם הייתם קונים רכב משופר?

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה אתה אמיתי? מה אתה בשכונה?

קראתי את השאלה, אני יענה לך ספציפית.

אני קניתי את האוטו עם בולמים של קוני, קפיצים של אייבך וצ'יפ של פרילינג... אז כן הנה קניתי אוטו משופר.

משופר בטוב טעם בדיוק במה שצריך לא פחות ולא יותר. אם זה היה מצב של שיפורים מוגזמים או טורבו מקומבן פה מתחילה ההתלבטות.

ובכל זאת אנשים ענו לך בכלליות ולא ספציפית למקרה שלך.

בשכונה?

בחור צעיר - מעולם לא הייתי "בשכונה", אתה קצת חצוף.

אנשים אולי ענו בכלליות, זה מה שאתה כתבת: "אני אשכרה לא מבין איך אנשים מסוגלים לשאול שאלה כזאת כללית".

אני שאלתי את השאלה, משמע - בעינייך אני שאלתי שאלה כללית מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה זה אתה אמיתי? מה אתה בשכונה?

מה שאני לא מבין זה למה לבוא בתגובה מאפנה כזו לבנאדם ששאל שאלה לגיטימית לגמרי שעליה הוא קיבל מגוון תשובות.

לא מתאים לך להשתתף בשרשור? למה להגיב בצורה כזו? :|

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי קונה רכב ששופר כפי שפותח השירשור שיפר.

בסופו של דבר, מדובר בשיפורים די סטנדרטיים, וכל עוד מדובר בשיפור "בעל שם" (בולמים, קפיצים, ציפ מחברה ידועה), אין לי בעייה עם זה.

אני גם בכלל לא נגד שיפורי מנוע, רק שאני אישית לא מבין בזה מספיק כדי לדעת מה עלול להוות בעייה רצינית במקרה של תקלה, או גרוע יותר - טסט.

ממש לא בא לי רכב שמורכב מחמישים יצרנים, כאשר בוצעו בו התאמות מטורפות, ולא משנה עד כמה מרשימה התוצאה.

הרכב היחיד עם שיפורים רציניים שהייתי קונה - רכב שעבר סדנה מקצועית (בחו"ל).

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה למה לבוא בתגובה מאפנה כזו לבנאדם ששאל שאלה לגיטימית לגמרי שעליה הוא קיבל מגוון תשובות.

לא מתאים לך להשתתף בשרשור? למה להגיב בצורה כזו? :|

מוטי

אני מגיב מנסה כמה שיותר להגיב בנימוס, אבל שאלה כמו מה אתה אמיתי, מה בדיוק השאלה הזאת אמורה להביע?

השאלה היא לגיטימית, אבל ברור לך כמו לי שהתשובה היא סובייקטיבית לחלוטין, אין פה שחור ולבן.

יש פה הרבה משתנים של מחיר, מי הקונה, מי המוכר, איזה אוטו ומה כמות ורמת השיפורים.

כל אחד מהמשתנים האלה יכול להשפיע על השאלה לכיוון זה או אחר.

דוגמא? בסובארו אימפרזה STI אני כאחד שמחפש אוטו יצפה ברוב רובם של המקרים למצוא אוטו ששופר, השאלה היא כמה שופר, באיזו צורה ומה המחיר בסופו של דבר שדורשים על האוטו.

מצד שני האיביזה המקומבנת הזאת שהעלו פה... זה לא "משופר" שמו קצת פיבר זול ופילטר פתוח ונסע על האוטו איזה ילד ב18 שקרע לאוטו את האימא.

עכשיו זה שתי מקרים של מכוניות משופרות נקודות מבט שונות לחלוטין מבחינת הקונה.

לגבי המקרה הספציפי שלו? צ'יפ זה דבר שולי שאין סיבה שרוב האנשים יתנגדו ליותר כוח (במחיר דלק כמובן) בולמים וקפיצים זה רק טוב ואין פה כל מינוס מבחינת הקונה.

ולכן אין כל סיבה לחשוש בזמן המכירה כי בדרך כלל אנשים עם הבנה בסיסית רק ישמחו לקבל דברים כאלה שהבעלים הקודם כבר הוציא את הכסף הגדול.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיב מנסה כמה שיותר להגיב בנימוס, אבל שאלה כמו מה אתה אמיתי, מה בדיוק השאלה הזאת אמורה להביע?

השאלה היא לגיטימית, אבל ברור לך כמו לי שהתשובה היא סובייקטיבית לחלוטין, אין פה שחור ולבן.

יש פה הרבה משתנים של מחיר, מי הקונה, מי המוכר, איזה אוטו ומה כמות ורמת השיפורים.

דוגמא? בסובארו אימפרזה STI אני כאחד שמחפש אוטו יצפה ברוב רובם של המקרים למצוא אוטו ששופר, השאלה היא כמה שופר, באיזו צורה ומה המחיר בסופו של דבר שדורשים על האוטו.

מצד שני האיביזה המקומבנת הזאת שהעלו פה... זה לא "משופר" שמו קצת פיבר זול ופילטר פתוח ונסע על האוטו איזה ילד ב18 שקרע לאוטו את האימא.

לגבי המקרה הספציפי שלו? צ'יפ זה דבר שולי שאין סיבה שרוב האנשים יתנגדו ליותר כוח (במחיר דלק כמובן) בולמים וקפיצים זה רק טוב ואין פה כל מינוס מבחינת הקונה.

ולכן אין כל סיבה לחשוש בזמן המכירה כי בדרך כלל אנשים עם הבנה בסיסית רק ישמחו לקבל דברים כאלה שהבעלים הקודם כבר הוציא את הכסף הגדול.

דווקא צי'פ יכול לעורר את ההתנגדות הכי קשה

צ'יפ שהותקן שלא כראוי זה סכנה ממשית למחשב שלך ובעיות במחשב עלולות להגיע לסכומים לא קטנים

אם יש קבלות שהצ'יפ נעשה בפרלינג או פיט סטופ או כמו בגולף שינוי תוכנה ע'יי שקע דיאגנוסיטקה אז סבבה

אם לא אז ממש אבל ממש לא

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שהשאלה הזו אמורה להביע: "אני אשכרה לא מבין איך אנשים מסוגלים לשאול שאלה כזאת כללית ועוד לענות ברצינות..." (אפרופו, אגב: "שכונה") פשוט נדהמתי מהשאלה - כמה יותר ספציפי אני אמור להיות?

המשתנה היחיד הוא הקונה (ומכאן באה השאלה), הרכב, המוכר והשיפורים ידועים.

תודה, סוף סוף תשובה עניינית ממך. מטרת השרשור היתה "לרחרח" את השוק ולראות מה רוב הציבור חושב על שיפורים מהסוג שציינתי. לא יותר, לא פחות.

התגובות בפנים, בכחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש לעשות סקר, קבוצת המדגם קטנה מדי.

אם אתה מנסה לאשרר לך כיווני שיפורים, אתה לא צריך אותנו, תחליט לבד.

גם אם 99% מהאנשים כאן (שזה בערך פרומיל מאחוז הקונים האפשרי) יגידו שהם יקנו כל שיפור.

זה עדיין לא מבטיח לך, שאותו אחד שאכן יגיע לשלב הקניה, יסכים.

יש כאן הרבה מזל.

המלצה אחת, כמו שכתבו לך, אם זה חלקים תקינים, שמור אותם בצד (בולמים או כל חלק אחר).

מקסימום תוכל לשחזר את הרכב למצבו המקורי.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך שלפני מכירת הרכב הקונה ירצה לערוך בדיקה לרכב ושם יגלו לו מה מצב המנוע, אם המנוע יהיה במצב מצויין והרכב ייראה נקי ויהיה נקי (לא למכלוך אלא מתאונות ומכות) אז אני מעריך שגם אני לא הייתי מסרב, למרות ששיפורים שבוצעו ע"י אחרים קצת מפחידים אותו כי בד"כ אנשים עושים שיפורים כדי להרגיש אותם ולהשתמש בהם וזה, מה לעשות, עלול לפגוע ברכב לטווח ארוך.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש לעשות סקר, קבוצת המדגם קטנה מדי.

אם אתה מנסה לאשרר לך כיווני שיפורים, אתה לא צריך אותנו, תחליט לבד.

גם אם 99% מהאנשים כאן (שזה בערך פרומיל מאחוז הקונים האפשרי) יגידו שהם יקנו כל שיפור.

זה עדיין לא מבטיח לך, שאותו אחד שאכן יגיע לשלב הקניה, יסכים.

יש כאן הרבה מזל.

המלצה אחת, כמו שכתבו לך, אם זה חלקים תקינים, שמור אותם בצד (בולמים או כל חלק אחר).

מקסימום תוכל לשחזר את הרכב למצבו המקורי.

צודק, אבל אם רוב האנשים כאן היו אומרים שהם לא יקנו רכב משופר אז ה"סקר" כן מספיק - מדובר בחובבי רכב בעלי מודעות לעניין השיפורים.

השיפור ה"פיסי" היחיד שיש לי זה הבולמים והקפיצים, כמו שאמרתי - המקוריים שמורים בצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בבעיה דומה קניתי רכב שאין לו שוק אבל מפנק ברמות מטורפות ועם המון כוח ופוטנציאל

החלטתי לשכוח מרגע המכירה

ולהשקיע ולהנות מהאוטו כמו שאני רואה את זה האוטו יעבור לאמא או לאשה שתהיה כשאני ארצה למכור כי לא יהיה שווה למכור אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...