Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם הייתם קונים רכב משופר?

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קפיצים ובולמים - שיפור מבורך, כמו כן מוטות מייצבים, צמיגים רחבים ואיכותיים, וכל שאר תוספות ושיפורי האחיזה גם כן.

צ'יפ, פילטר אוויר פתוח - במידה והותקנו כראוי לא מפריע לי, אך גם לא מוסיף - זה לא משנה לי.

אגזוז זרימה חופשית - בכלל לא אוהב, מושך צומת לב של כחולים, אפשר להוריד אותך מהכביש בגללו ולא עובר טסט כך שצריך להתחיל לחפש אגזוז חלופי פעם בשנה.

פורטינג - מרתיע אותי.

בקיצור - שיפורי אחיזה והתנהגות מבורכים, שיפורי כוח ופוזה הרבה פחות - זה מראה על סוג שונה לגמרי של בעלים.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בקיצור - שיפורי אחיזה והתנהגות מבורכים, שיפורי כוח ופוזה הרבה פחות - זה מראה על סוג שונה לגמרי של בעלים.

....נו באמת.....:shock:....איזה גישה עקומה לאבחן אנשים - רכבים !

בסופו של יום, רכב אתה קונה קודם כל מבן אדם.

קרי: אילו מדובר באדם אשר מקפיד על רכושו ואוהב את רכבו, אזי גם אם מדובר ברכב עם שיפורי כח, ניתן להניח שאותו אדם שיפר מה ששיפר בצורה איכותית, מוקפדת, ואמינה- וכל שנותר לקונה הפוטנציאלי הוא לברר אם אכן זה המצב.

בוודאי ובוודאי שאין להסיק מסקנות מהיות רכב משופר - באופן שמשליך על בעליו.

אני בעליה הגאה של אימפרזה טורבו משופרת. כל השיפורים בוצעו על ידי, ורובם ככולם הנם שיפורי כח ואמינות מנוע וטורבו.

מעניין מה זה אומר עלי .....ובכלל מעניין, אם במשרד עורכי הדין בו אני עובד יודעים שאני ערס.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא התכוונתי לכך בצורה שהבנת :-D, כשאמרתי שיפורי כוח ופוזה - התכוונתי לזה שאתה רואה אוטו רגיל לגמרי, בלי שום פוטנציאל ספורטיבי (סיאט איביזה רגילה לדוגמא), עם קיט טמבונים ואגזוז לחץ ששומעים מקילומטרים, ברור ששיפורי מנוע הם לא דבר רע, התכוונתי לשיפורים בסגנון אלו שרואים על עונדות וחברותיהן.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנאדם בא לשים פגושים אחרים על הרכב, מי אתה שתחליט שזה לא טוב?

ככה הוא אוהב את האוטו שלו.

אגב, אתה בפורום מאוגוסט ועדיין לא למדת שאין חיה כזו אגזוז לחץ במכוניות אלא אגזוז זרימה חופשית :-P?

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיצים ובולמים - שיפור מבורך, כמו כן מוטות מייצבים, צמיגים רחבים ואיכותיים, וכל שאר תוספות ושיפורי האחיזה גם כן.

צ'יפ, פילטר אוויר פתוח - במידה והותקנו כראוי לא מפריע לי, אך גם לא מוסיף - זה לא משנה לי.

אגזוז זרימה חופשית - בכלל לא אוהב, מושך צומת לב של כחולים, אפשר להוריד אותך מהכביש בגללו ולא עובר טסט כך שצריך להתחיל לחפש אגזוז חלופי פעם בשנה.אני רכשתי מפיט סטופ אגזוז זרימה חופשית וקבלתי מסמכים שהאגזוז לגיטימי מבחינת החוק ועובר טסט. הכל תלוי מאיפה אתה קונה ומה אתה קונה , קשה לי להאמין שמישהו יפרק וילחים אגזוז פעם בשנה.

פורטינג - מרתיע אותי.

תיהיה קצת יותר פוליטקלי קורקט

לא כל אחד ששם אגזוז הוא ערס או מישהו שלא מבין או מישהו שקורע את האוטו.

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות ההתנגדות של חברי הפורום למה שרשם blavie אני מסכים עימו ב - 100%,

השאלה היתה אם אני עומד לרכוש רכב ובעל הרכב אומר שיש שיפורים האם אני ארכוש או לא.

התשובה החד משמעית : שיפורי אחיזה והתנהגות - כן, שיפורי כח ומראה - לעולם לא (אפילו אם יציע מחיר מוזל)

יש לקחת בחשבון גם צרכנים כמונו בעת ביצוע שינויים הנדסיים כאלו או לקחת בחשבון שלא לקחת אותנו בחשבון במכירה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשכרה לא מבין איך אנשים מסוגלים לשאול שאלה כזאת כללית ועוד לענות ברצינות...

כל מקרה לגופו, שאתה בא להסתכל על אוטו משופר כבר אתה מסתכל על הבעלים, על האוטו ואתה יכול להסיק דיי במיידי

על איכות השיפורים וסגנון הנהיגה.

אני אומר בכללי שהייתי קונה, עובדה קניתי את הקליאו שלי כבר עם שיפורים... בעיות עד היום? חוץ מטיפולים... כלום.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

"שאלה כזו כללית" ?

קראת בכלל את השאלה ?

כמה ספציפי אתה רוצה שאני אהיה יותר מלהגיד "בולמים של בילשטיין, קפיצים של איבאך וצ'יפ של ABT אצל פרילינג" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבריה, לא לריב :)

יש דיעות לכאן ולכאן.

יש שיפורים לכאן ולכאן.

כנראה שאי אפשר לדבר על כל השיפורים בלשון אחת.

קוריוז - מישהו התקשר אליי בעקבות המודעה.

שואל "מה יש באוטו".

אמרתי "ראית מה כתוב? מוכר לך המונחים האלו?"

"לא, אבל תסביר לי כי אני רציני ומוכן לשלם אם יש על מה"

אחרי 30 שניות של הסבר מהיר בראשי פרקים הוא שואל אותי "אז מה, הרכב משופר? יש איזה DVD רציני?"

זה אומר שלאנשים שונים חשובים דברים שונים מבחינת השיפורים.

זה מזכיר לי גם שהביאו לי מגזין רוסי cartuning - שפשפתי את ידיי בהנאה בציפיה של לראות דברים מעניינים וללמוד.

אז זהו, שלהוציא דפים עם דוגמניות כמעט ערומות - מה שהיה קשור בשיפורים ב-90% התרכז בהנמכות, ספויילרים, צביעות, בניות פיברגלס לסאבים וכו'.

מחזה ממש מוזר היה לראות סוזוקי באלנו סטיישן עם ספויילרים שלא היו מביישים דודג' ראם.

ב-10% הנותרים הייתה שם לאדה סמארה עם שיפורים מכניים כוללים והכנה למירוצים ו-306 טורבו וכו' וכו' שגם עבר הסבה ל-4wd.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אלא אם אני מכיר טוב את הבעלים והשיפורים מתאימים לי.

למה? רכב משופר זה כמו סלט, כל אחד עושה מה שבא לו וזה לא בהכרח משהו שאני הייתי עושה או לא משהו שאני אוהב. אני מעדיף לפתוח דף חדש עם רכב ולעשות בו כרצוני ולפי טעמי.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני- לא מתקרב!!!

אפילו שהשיפורים נעשו בהכי מקצועיות שיש , והכי בטיחותית .

לצערי איבדתי את האמון באנשים, אפילו באלה שנראים הכי אמינים שיש .

לך תדע מה עוד שמו ברכב שיכול לעשות בעיות אח"כ...

ב

עיקרון, אני מבין מאיפה הדעות שלך האות, הלכה למעשה אתה צריך להבין שאם תקנה רכב משופר מהמשפר שאתה מתאר, אכלת אותה !אם תקנה רכב סטנדרטי לחלוטין מאותו בן אדם, גם כן אכלת אותה!

אתה כבר מדבר על קומבינטור ולא משנה אם הרכב הוא משופר או סטנדרטי.

בלי שום קשר למה שהרגע אמרתי, אין סיכוי גדול שאקנה רכב משופר, לא בגלל האמינות, לא בגלל צריכת הדלק ולא בגלל שום סיבה שהוזכרה כאן.

שיפור רכב הוא (תסתכלו ב 11 הדיברות) לקיחת רכב סטנדרטי , מלא בפשרות שהיצרן עשה והתאמתו לטעם האישי שלי, שוב, דגש על שלי. לא על הטעם של ילדון מבת ים, או מקלאנסוואה או אפילו מסביון.

אם באיזה פוקס אדיר מצאתי רכב משופר שקולע לטעמי, אני לא רואה שום סיבה להרתע, יש לבדוק היטב ובמידה והתוצאה מספקת, לקנות.

כמעט תמיד זה יהיה יותר זול מאשר לקנות ולהתקין את החלקים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיצים ובולמים - שיפור מבורך, כמו כן מוטות מייצבים, צמיגים רחבים ואיכותיים, וכל שאר תוספות

בצע חיפוש בפורום, הפורום מלא באנשים שקנו רכבים עם בולמים משופרים ומיד מתלוננים על בולמים קשיחים מידי ועל כאבי גב וסתימות שקופצות להם מהשיניים.

גם בחירת בולמים הן דבר אינדבידואלי ואין דין קוני כדין בילשטיין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לזה, וגם לכך שכל מקרה לגופו כמו שמישהו כבר כתב כאן - אמנם כשצריך לסכם את כל דעתי בכמה שורות מן הסתם שיהיו לכך השלכות.

למוטי - התבלבלתי, מצטער :-D

לכל השאר - במידה ותלכו לקנות רכב, שאינו ספורטיבי - רכב משפחתי זול.

על הרכב יהיו קיט טמבונים, אגזוז זרימה חופשית של חברה לא מוכרת, פילטר אוויר שמיוצר בשטחים - זה היה נותן לכם רושם טוב \ רע על הרכב? שוב, מן הסתם שלא התכוונתי לשיפורים איכותיים לכל אחד מהכיוונים (כוח \ אחיזה), אמנם אתם לא יכולים להכחיש שרכב כזה למשל -

o1_1_1_19218_20070102230121.jpg

נראה לכם כרכב שהיה שייך למישהו רציני? לי זה נראה יותר כמו "סיעט לפנים אוטו פגז פצצה בהזדמנות כמו חדשהה יש אגזוזט לחץ ועוד המון תוספות" של ילד שראה מהיר ועצבני בדיוק ביום שקיבל משכורת \ של ילד שעושה עם הרכב צלחות ומפרפר כל היום כדי לעשות פוזות על אנשים.

אני מעדיף שרכב שאני קונה, בין אם הוא רכב ספורט או משפחתי, יהיה קרוב כמה שיותר למקוריות - ובאם נעשו שיפורים אני אסתכל על איכות החלקים והעבודה, ועל אופי השיפורים - רכב כמו בתמונה למשל לא בא בחשבון.

בכל מקרה, אני לא ממש בעד שיפורים חיצוניים שאין להם מטרה, סתם מושך צומת לב ממשטרות ויכול להרתיע קונים רציניים.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

"שאלה כזו כללית" ?

קראת בכלל את השאלה ?

כמה ספציפי אתה רוצה שאני אהיה יותר מלהגיד "בולמים של בילשטיין, קפיצים של איבאך וצ'יפ של ABT אצל פרילינג" ?

מה זה אתה אמיתי? מה אתה בשכונה?

קראתי את השאלה, אני יענה לך ספציפית.

אני קניתי את האוטו עם בולמים של קוני, קפיצים של אייבך וצ'יפ של פרילינג... אז כן הנה קניתי אוטו משופר.

משופר בטוב טעם בדיוק במה שצריך לא פחות ולא יותר. אם זה היה מצב של שיפורים מוגזמים או טורבו מקומבן פה מתחילה ההתלבטות.

ובכל זאת אנשים ענו לך בכלליות ולא ספציפית למקרה שלך.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...