Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו ספייס HGT

Mosho
שימו לב! השרשור הזה בן 6315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהגתי עכשיו ב150K, ולמרות שאין לי למה להשוות, זה היה מדהים! הצליל, התחושה (למרות שלא היה לי זמן להתרגל), הכל עשר! מחר אני אבדוק את ה60K, נראה מה ההבדלים, אבל הראשונה ממש שמורה, גם מטופלת... הדאונסייד היחיד שעולה לי לראש זה המנוע שראה ימים טובים יותר.

שוב ידידי, ממש אודה לך אם תחליט לרדת מהרכב תביא לי את המספר שלו.

לגבי השאלה שלך, אם התקציב שלך מאפשר זאת, קנה אחת עם ק"מ יותר נמוך, לא חסר כאלה.

למה אני בכל זאת רוצה את המספר? כי אצלי התקציב מאוד חנוק גם ככה אז אני בודק אפשרות.

בכל מקרה את תקציבך מאפשר זאת ללא ספק אל תקפוץ על האוטו הראשון שראית אלה חפש אחת עם ק"מ נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא רוצה לפתוח דיון חדש, אז אני אשאל כאן...

היום מצאתי משהו נוסף שהתעניינתי בו.. גולף שנת 2000 עם 2000 סמ"ק, עם 90K ק"מ, או הפונטו 2002 1800 סמ"ק 60K שדיברתי עליה (ואגב ראיתי היום, והיא במצב מצוין). הגולף 51K והפונטו 53K.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף היא משפחתית 2.0 ליטר.

הפונטו היא הוט האץ'.

הן ממש לא אותה קטגוריה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה מכונית קטנה וספורטיבית, הגולף לא כזו? אני רוצה מכונית חזקה-זריזה (לא בהגזמות) ותהיה נוחה גם מבפנים ולא תגמע דלק.

טוב, shellcase, אז כנראה שגולף לא בשבילי... הפונטו שראיתי היום מאוד מצאה חן בעיניי, אבל אני לא רוצה לקנות אחרי שבדקתי רק 2 רכבים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני לא רוצה לקנות אחרי שבדקתי רק 2 רכבים...

אם הפונטו עם ה60K ב"מצב מצויין" כמו שאתה אומר, אז למה לא לבדוק אותה במכון ולקנות אותה?

תגיד תודה שמצאת את מבוקשך אחרי בדיקה של שני מכוניות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, שאלה אחרונה!

מכון בדיקה.. קראתי בפורום על מ.מ.מ. מול קניון איילון שאמורים להטיב עם הקונה (אני :>). האם ייתכן שסוכנות הרכב שאני קונה ממנה מודעת לעובדה שהמכון יורד חזק על האוטו? וקראתי גם על קומפיוטסט בראשון שאמורים להיות טובים. יש עוד המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדקתי בקמפיוטסט ת"א והייתי מרוצה, כתבו הרבה כסת"ח אז לך בתור קונה זו עילה טובה להורדה במחיר.

אבל בסה"כ הבדיקה הייתה מקצועית, פירקו את כל הגומיות בקורות, בתא המטען את השטיחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה hgt משומשת מסוכנות? תחשוב פעמיים. אח"כ תחשוב עוד פעמיים.

אם הגעת למסקנה שאתה עדיין מעוניין- אני מציע ש... תחשוב עוד פעמיים.

למה? בתור בעלים של אותו הרכב גם אני חרשתי את כל הארץ בכדי למצוא אקזמפלר ראוי.

הרכבים הכי יפים וקורצים לעין תמיד היו בסוכניות/מגרשים. מה לעשות הם אלופים בזה.

לכל בעלי הסוכניות יש קומבינות עם מכוני בדיקה- תהיה בטוח בזה.

בשורה התחתונה יש סיבה שהרכב הגיע לסוכנות ולא נמכר ע"י אדם פרטי. אני יכול לספר לך סיפורים

וחוויות מאוד "מעניינות" בהקשר הזה על רכבים שיצא לי לבדוק בסוכניות. עצה שלי: תקנה רק מאדם פרטי

גם אם הרכב נראה קצת פחות יפה, מה שחשוב זה המכלולים ותקינותם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, אבל אני לא חושב שכולם כאלה רמאים. תקרא לי נאיבי, אבל אני מאמין בחפותו של כל אדם עד שהוכחה אשמתו. אני אקח את הרכב לבדיקה במכון לבחירתי, ואחרי זה אחליט. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, אבל אני לא חושב שכולם כאלה רמאים. תקרא לי נאיבי, אבל אני מאמין בחפותו של כל אדם עד שהוכחה אשמתו. אני אקח את הרכב לבדיקה במכון לבחירתי, ואחרי זה אחליט. :)

מה העלות של הרכב ד"א?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושו הפונטו היא רכב לא נח כלכך לדעתי. מרגישים כל פיפס בכביש - אם זה מה שאתה רוצה אז אוקיי. הרי ביצעת נסיעת מבחן כבר.

גם כשאת בוחר במכון בדיקה, בחר אחד שרחוק יחסית מהסוכנות, הדרך הכי טובה לדעת שאין שם קומבינה היא אם המוכר בסוכנות מתנגד לנסוע לשם. תתעקש ותעמוד על שלך, אל תוותר להם - אתה מוציא פה סכום כסף נכבד מאד.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי... דיברתי עם אחד שרצה לקנות את הרכב לפני חודשיים וירד מזה בגלל "תחושה". הוא שלח לי בפקס תוצאות בדיקה אז אין צורך. הבעיה עכשיו, היא ששוב ראיתי משהו שמוצא חן (מאוד מאוד) בעיני וגורם לי לרצות למתוח את התקציב...

פונטו HGT 2003 ע סאנרוף.. היא עם "מערכת בשווי 15000"(כן בטח). ק"מ די נמוך,67 אלף שקל, הוא ירד מהר מאוד ל64. מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...