Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו ספייס HGT

Mosho
שימו לב! השרשור הזה בן 6314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי היום, במקרה, פונטו ספייס HGT ברחוב, וזה בול מה שאני מחפש. הרכב בתקציב, אבל עבר 150ק"מ, שזה הרבה מעל לממוצע בשביל אוטו מ01'. הייתי רוצה לדעת פרטים על האוטו, דעות, ובעיקר צריכת דלק. קראתי הרבה, ואני חושב שעברתי על כ30-40 דיונים, אבל באף אחד מהם לא היה פרטים על תצרוכת דלק. תודה רבה!

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה על התשובה!

אני נהג יחסית חדש, שנה רשיון, ואני מחפש רכב ספורטיבי (אבל לא מידי) והייתי רוצה לדעת מה בקשר לקורס נהיגה מתקדמת\ספורטיבית. זה נחוץ\נדרש\עדיף?

בנוסף, אני הולך לבדוק את האוטו מחר,אולי מישהו יכול לתת לי בבקשה פרוצדורה לגבי מה לבדוק\איך לבדוק וכו'?

הבעלים הנוכחי של הרכב טוען שההוזלה במחיר (כ7 אלף ש"ח מ50000 מחירון ל43000) היא תוצאה של 150,000 ק"מ שהאוטו עבר. לדעתי זה חשוד, מאחר ולמרות שזה הרבה מעל לממוצע, זה לא מצדיק 7אלף.

עריכה: עוד משהו ששכחתי. אילו טיפולים\תוספות כדאי לעשות לרכב כזה, בגיל הזה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למרות שה HGT לא מכונית רעה בכלל, הן נסחרות הרבה, הרבה (ועוד פעם, הרבה) מתחת למחירון.

2. יש די הרבה כאלה למכירה ובלי לפגוע באף בעל HGT, רובם מפרסמים למכירה חודשים עד שמוכרים, עצתי לך, חפש אוטו אחר, 150K זה הרבה ואין שום סיבה שתקנה אוטו שנת 01 וישר תתחיל לדאוג לבלאי של חלקים.

3. בקשר לקורס נהיגה מתקדמת, מאוד נחוץ, מאוד מומלץ ובהחלט עדיף :wink:

4. טיפולים ותוספות... תקנה ונדבר, חבל סתם לטחון מים.

בהצלחה,

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. וואלה? אני מכיר לפחות 3 בעלי HGT (בניהם אני) שאם הם ימכרו אי פעם, זה בטוח לא יהיה מתחת למחירון. הכל תלוי במצב של הרכב. לא תמיד מה שזול משתלם לאחר קניה...

2. די הרבה כאלה למכירה? יש כולה 69 יחידות מהדגם שנמכרו בארץ לאורך השנים, אז האמת הן הופכות להיות יותר ויותר נדירות.

הפונטו זה רכב שצריך להקפיד בטיפולים היחודיים שלו. מי שלא מכיר את הרכב ולא יודע איך לטפל בו, זה בד"כ גם אחד שלא מעריך את מה שיש לו, וימכור אותה מתחת למחירון עם הרבה בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, באמת תודה על התגובה.

אם האוטו טוב, והוא נמכר מתחת למחירון, למה לא לקנות? מה אכפת לי עכשיו אם לוקח הרבה זמן למכור?

זה די מתסכל, כל כך קשה לבחור מכונית... תוכל אולי להציע משהו חלופי? למרות שאני ממש התלהבתי מהרכב הספציפי הזה...

עריכה: מה זאת אומרת טיפולים יחודיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפולים יחודיים הכוונה במוסכים מורשים של פיאט ולא כולם מכירים היטב את הרכב הזה בגלל הכמות הקטנה שנמכרה ממנו בארץ. באזור המרכז הכי מומלץ זה לטפל ולתקן במוסך המרכזי של פיאט שברמת החייל.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעשה טיפה סדר.

לגבי הסחירות, מסכים. היא לא על הצד הטוב ביותר. למרות זאת, אתה קונה רכב כדי למכור אותו? או כדי לנהוג בו?

צריכת דלק?

1:11.5 בנסיעה עירונית רגועה, יומיומית זה מה שאני מקבל. גם לפי המחשב וגם לפי חישוב פשוט בעזרת חשבוניה.

1:15.3 זה הכי נמוך שקיבלתי בנסיעה בינעירונית. נסעתי לטקס סיום של חבר בבה"ד 1.

לגבי הטיפולים, טפל במוסך מורשה מוכר, לא לפני שתברר שאכן יש להם ניסיון עם הרכב, ואין לך יותר מידי ממה לדאוג. שים לב לוריאטור (אני לא אפרט כאן כי זה סתם הסבר ארוך על חלק קטן), ולתושבת מנוע העליונה. סך הכל אין לרכב מחלות קיצוניות מידי.

לגבי הרכב הספציפי שהעלת כאן. הק"מ מדאיג קצת, אני מסכים. בדוק את הרכב טוב לפני שתחליט סופית, ואל תשכח שיש עוד מספיק דגים בים. בדוק מספר רכבים לפני שתחליט, אם אפשרי בצע נסיעות עליהם, אולי תמצא משהו שיותר מתאים לך מהרכב שדובר עליו כאן.

קורס נהיגה מתקדמת תמיד מומלץ, לא קשור לסוג הרכב.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה!

כמה רע היא יכולה להיות, עם ה150K? לרכב כזה ממוצע אמור להיות 100K, אבל אני לא כל כך מבין. היא נראית לי מבחוץ ומבפנים במצב טוב, לא נהגתי בה עדיין. אם אני רוצה אוטו ספורטיבי אני חושב שזו האפשרות היחידה שלי כרגע, ואני קצת לחוץ לאוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מצטער אבל לי אין HGT אבל עברתי בנהיגה כ 30K ק"מ על אחת כזאת 01.

הרכב עשה בממוצע 1/8.3 - נסיעה מאוד מעורבת (כביש מהיר רגוע+קריעת רכב+ נהיגה עירונית רגועה).

הנתון שזרקו לך כאן היה קצת מוגזם לפי הניסיון שלי על הHGT , או שהם נוסעים כמו הסבתא המרגיזה שתוקעת את השמאלי...

הרכב נחמד אם כי לא ממש מרגיש ספורטיבי.

ההגה לא מתקשר בכלל אבל חד !

הרכב זורק בקלילות וכן גם נשלט , הוא העלה לי בעבר המון חיוכים (ושוב לא , לא היתה לי אישית אחת כזאת אבל נהגתי על אחת המוןןן) , הרכב זריז וסה"כ נחמד לבנאדם הממוצע שלא רגיל לHARDCORE ..

בהצלחה.

נ.ב: אותה אחת שעליה אני מדבר קפצו המון תקלות כבר בחודש הראשון עם הניילונים..

תוך שבוע נדפקה משאבת הדלק והרכב היה על גרר וישב בולנברג 5 ימים ללא רכב חלופי (שירות גרוע מאוד!!!) , מה גם שהם דפקו לו את הרכב במוסך (דפקו את כנף שמאל) והתעקשו שלא עשו כך . שברו לו חלק קטנטן וחשוב מאוד במערכת מאוד יקרה (גלגלות חיצוניות של ROCKFORD) בקיצור שירות זוועה!!

לא עברו שנתיים ורדיאטור חימום נזל בלוח שעונים וברכב..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביד 2 3 רכבים למכירה.

כולם עם קילומטראז' נמוך יותר.

אם המחיר בעייתי, תחשוב האם שווה לך לחסוך כמה אלפים ולקנות רכב שעבר ב6 שנים 150K קילומטר.

25K בשנה ברכב ספורטיבי לא נראה לי האופציה הכי טובה שאתה יכול לקנות.

תזכור שהקניה הטובה היא לא הזולה, אלא הרכב במצב הכי טוב שאתה יכול לקנות בתקציב שלך!.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אני לא מכיר כל כך את ה-HGT חוץ מהיכרות קצרצרה, אבל דבר אחד אני יכול לייעץ לך: אל תהיה פזיז בקניית רכב, תמיד שווה להמתין ולמצוא רכב במצב יותר טוב :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני רוצה אוטו ספורטיבי אני חושב שזו האפשרות היחידה שלי כרגע, ואני קצת לחוץ לאוטו...

לא הבנת, ממליצים לך בהחלט לקנות HGT, רק לא את זאת.

לא כ"כ יודע מה מדברים פה על נדירות (מאיפה הנתון של 69 מכוניות?) אבל בכל רגע נתון בשנה יש לך לפחות 5 שונות למכירה בכל מיני לוחות שונים.

הרכב נסחר הרבה הרבה יותר מאשר רכבים שנמכרו בפחות יחידות.

תתחיל בחיפוש ברשת ובזה שיש ביד 2 8 מכוניות כאלה למכירה כרגע.

תתחיל להרים טלפונים, להתרוצץ בארץ ולבדוק את כולן, ברכב כזה אתה קונה רכב טוב ושמור ולא משנה איפו הוא בארץ.

כשקניתי את ה GTI שלי (שנמכרה מזמן) לקחתי 8 מכוניות לבדיקה את שמצאתי את המיועדת.

"לחוץ לאוטו" היא לא סיבה לקנות אוטו דפוק רק כי אתה לחוץ והאוטו זמין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני רואה יש הרבה כאלו עם ק"מ גבוה... אולי זה לא כזה נורא, אני מתכוון לבדוק את הרכב לעומק בכל מקרה לפני שאני קונה. בעקרון זה היה או זה, או קליאו ספורט, או 206XS... הפונטו הכי נראתה לי. תודה לכל התגובות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושו ראיתי כמה מודעות עם פחות מ100K קילומטר, אל תקבע על הפונטו הזאת, יש עוד פונטואים, תתקשר, תתעניין.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...