Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו ספייס HGT

Mosho
שימו לב! השרשור הזה בן 6315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רואה רק 2, והם יקרות יותר... וגם מאוד קשה לי להגיע למיקומים האלו. אם הפונטו המדוברת לא תעמוד במבחן, אולי תוכל (או תוכלו :) להמליץ על משהו אחר? תודה... למרות שאני ממש חם על הפונטו :\

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עומר, אלו הנתונים שאני מקבל משימוש יומיומי עם הרכב. וכמו שרשמתי, נסיעות רגועות. בבקרים אני בסה"כ רוצה להגיע למחוז חפצי בצורה רגועה עם קצת מוסיקה ותוכנית הבוקר ב 102. ככה שהנתונים הללו בהחלט אפשריים.

בקלות כמובן אפשרי להגיע ל1:8. הכל תלוי בצורת הנהיגה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו אולי מה לומר על סיטרואן סקסו VTR? סתם בשביל הספורט :)

בשביל הספורט היא תהיה יותר מהנה לנהיגה מהפונטו.

בשביל הספורט תוותר על סקסו ותקנה 106 כי היא פשוט זהה אך יותר טובה :-P (סתםם היא יותר טובה בגלל ההגה והמנוע..).

הסקסו תהיה חלשה מהפונטו והרבה יותר מיושנת.

רכב זול לאחזקה! מבחינת חלפים ודלק.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושו - לא שווה למתוח קצת את התקציב בשביל אקזמפלר טוב יותר עם 50+ אלף קילומטר פחות?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי גם אחת עם 90K פחות, אבל היא גם שנתון אחד למעלה, ולבטח תעלה לא מעט אלפי שקלים יותר. הקטע הוא שאין תקציב למתוח. יש לי (בלי להשתחצן או משהו כזה) מספיק גם ל07', אבל אני לא רוצה לשים כל כך הרבה כסף על אוטו כרגע. אני פשוט רוצה אוטו שיהיה לי כיף לנהוג בו ולהיות בו, ואם אני אמצא משהו שלא אוכל לעמוד בפניו אני אעלה ל70K. קשה להסביר את זה... אתה בטח תגיד, אה אין בעיה, אז קח את X או את Y במקום, אבל אני מעדיף להגביל את עצמי.

עוד שאלה, בקשר בחירה של הרכב (זה כ-ל כ-ך קשה לבחור, אני משתגע). אני הולך על הHGT בגלל שזה אוטו יפה וספורטיבי עם ביצועים סבבה, וגם לא חזק יותר מידי, אחרי הכל זה אוטו ראשון (פרטי שלי בכל אופן). עם עוד כסף אני יכול ללכת על איביזה GTI אבל אני חושב שדברים כאלה עדיף להשאיר למתי שאצבור כמה שנות נסיון. לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאיביזה טורבו 20 וי טי.

תתפלא, בסטנדרט, יש כאלה שסוברים ואף מוכנים להישבע בספר הקדוש(תנך/הדת החדשה/נביא מוחמד/בודהה) כי הפונטו מהירה יותר מהאיביזה.

היתרון הגדול של הפונטו הוא ההגה החשמלי עם האפשרות הנפלאה להפכו להגה קל בלחיצת כפתור לצורכי חניה.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאיביזה טורבו 20 וי טי.

תתפלא, בסטנדרט, יש כאלה שסוברים ואף מוכנים להישבע בספר הקדוש(תנך/הדת החדשה/נביא מוחמד/בודהה) כי הפונטו מהירה יותר מהאיביזה.

היתרון הגדול של הפונטו הוא ההגה החשמלי עם האפשרות הנפלאה להפכו להגה קל בלחיצת כפתור לצורכי חניה.

ירון

יש איביזה GTI. לא רק 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון יש גם דגם ג'י טי איי. לא נראה לי שפותח הטרד התכוון לזאת.

כמדומני, גם השנים בהן הדגם יצא לא רלוונטיות היות ופותח הטרד מחפש רכב חדש(יחסית).

אני לא מתכוון להיכנס איתך לויכוח באינטרנט על מי מהיר יותר.

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון יש גם דגם ג'י טי איי. לא נראה לי שפותח הטרד התכוון לזאת.

כמדומני, גם השנים בהן הדגם יצא לא רלוונטיות היות ופותח הטרד מחפש רכב חדש(יחסית).

אני לא מתכוון להיכנס איתך לויכוח באינטרנט על מי מהיר יותר.

ירון

זה לא ויכוח זה הערכה לבדיחה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אבל אני אשאר מבוצר בעמדות שלי ולא אכנס לויכוח.

רק עשה עמי חסד, על תרשום אותיות א"ב מיותרות ומגוחכות.

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בואו לא נסטה מהנושא! :x

הבחור עם ה150000 ק"מ בא אליי עכשיו... זה באמת כזה נורא? נגיד והאוטו במצב טוב, מה ההשלכות של 150K?

יש לי אחת אחרת עם 60K, לא זוכר אם אמרתי, שעולה 13K יותר (לפני מיקוחים לטוב ולרע) אבל היא 2002 (בניגוד ל2001) ויש לה רק 60K. השאלה היא, האם התיקונים שאצטרך לעשות בישנה יותר, פלוס נניח ואני אמכור אותה (כשיהיה לה כבר מעל 200K, שכבר ממש קשה למכור), אז יחד עם ההפרש, יהיו גדולים מ13K? או שאולי אני חושב על זה יותר מידי? אני משתגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לציין משהו. מאזדה לאנטיס או ניסאן אלמרה או פולקסוואגן גולף, או כל משפחתית אחרת לצורך הדוגמא - נבנו בשביל להגיע מא' לב' באמינות ובנוחות, הם לא בנויות לביצועים ולכן החלקים שלהן הונדסו עם דגש לאמינות, נוחות ואורך חיים.

רכב ספורטיבי נבנה על מנת לספק הנאה בנהיגה, כלומר הוא הונדס בשביל ביצועים, ופחות בשביל אמינות או נוחות. משמע הבלאי הוא גבוה יותר על כל חלק. הרכב שאתה מדבר עליו עבר כ25אלף קילומטר בשנה. הרבה מאוד בשביל רכב ספורטיבי, במיוחד בכבישי ישראל שכן (אלא אם כן מדובר על בחור מהצפון או הדרום) הרכב נסע גם לא מעט בעיר.

אתה אומר שמצאת אחת שעולה 13K יותר לפני מיקוח, נניח ותוריד את ההפרש ל10. לא שווה לקנות רכב שעבר 90K(!!!!) קילומטר פחות?! (רוצה המחשה מה זה 90K קילומטר? האלמרה שלנומתקרבת ל90K והיא על הכביש מסוף 98 ).

אם אתה בכל זאת לא מעוניין להוציא כלכך הרבה, חפש אחת שתיכנס באמצע בין השתיים שמצאת, זה לא רכב כלכך נדיר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי עכשיו ב150K, ולמרות שאין לי למה להשוות, זה היה מדהים! הצליל, התחושה (למרות שלא היה לי זמן להתרגל), הכל עשר! מחר אני אבדוק את ה60K, נראה מה ההבדלים, אבל הראשונה ממש שמורה, גם מטופלת... הדאונסייד היחיד שעולה לי לראש זה המנוע שראה ימים טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח לברר על תאונות שהרכב עבר.

לפני כמה חודשים דיברתי עם בחור שמכר פונטו HGT 01 עם 150K

שטען להחלפת דלת.

אם מדובר באותו אחד שלא מצליח למכור כבר תקופה,

אני לא אתפלא אם יקח לו זמן לציין את זה.

*לא הלכתי לראות את הרכב, אגב.

"I teach the fools some basic rules"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...