Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר-מרץ 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, אז כנראה שמעתם עליה מדיווחים של אחדים (ואפילו שלי מספר פעמים), וחלקכם אולי ראה אותה, אבל היום זו כנראה ההזדמנות האחרונה להציל את האופל סטיישן המסכנה שעומדת בפינת רחוב אצ"ל בראשון לציון.

היום התחילו לעשות חפירות באזור (כנראה לשם הנחת צינורות או משהו כזה) ופינו את כל החניון המאולתר שהיה שם מרכבים, רק האופל נשארה לעמוד על תילה, ובינתיים חופרים מסביבה.

אם מישהו לא יתפוס יוזמה ביום-יומים הקרובים, כנראה שהיא תועבר אחר-כבוד לסופרלנד, משם הדרך לגריטה קצרה ובלתי נמנעת...

הקדאט הזאתי מקורית לחלוטין, בלי חלודות, עם בודי יפה ונקי, וגם מבפנים המצב נראה טוב. טוב מאוד!

דרור, אלעד, בגירה, חובבי האופל - איפה אתם?!

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מרצדס ישנות (לא יודע דגם ושנה) ועוד אוטו שלא זיהיתי בהתנחלות "מעלה רחבעם" אשר בגוש עציון.

לא נראות במצב נסיעה.

למי שמעוניין בעוד פרטים אני יכול לספק בפרטי איפה בדיוק זה נמצא המקום הזה ותמונות של המכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב הצנחנים בפתח תקוה(קרוב לקניון סירקין)-

משאית וולבו אדומה עם טסט, שנות ה-70 נראה לי, מגניבה ביותר...

טרנזיט ישנה עומדת בחצר אחת..

יחסית בתחילת הרחוב-מס' 7, 9, משהו כזה.

לגנאדי שמתלונן שאין טרנזיטים!

שמת לב להודעה הזו? :twisted:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה ע"י היום. הבעלים לא מעוניין לפרסם או למכור כרגע. כנראה תמכר לברזל בעתיד :(

לצורך העניין, יש לאל קמינו בכלל סיכוי לשיפוץ ? זה לא בדיוק מה שאני מחפש (וספה) אבל אבא שלי ואני חולים על השבי הזאת, בימיה הטובים היא הייתה מפלצת יפיפיה !

camino.jpg

camino2.jpg

camino3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי, אבל מצריך כבר עכשיו המון, אבל המון השקעה, גם כספית, וגם עבודה: לאוטו הרוס כמעט כל דבר אפשרי: מצד אחד- חלודה. מצד שני- הפנים הרוס. מצד שלישי- אני מתאר לעצמי, שלא סתם העמידו רכב עבודה- בטח , יש לו גם בעיות מכניות. בקיצור- סרט. חוץ מזה, אם אינני טועה- הדגם הזה שנת 78-9- אז יש לו עדיין זמן ל"אספנות"- כלומר, נכון לעכשיו אי אפשר להחזיר אותו לכביש ולעשות העברת בעלות (עומד יותר משנתיים, לא?).

אז, חבל מאד על האוטו, אבל אם אתם לא עשירים ובעלי מקום וזמן לעבוד עליה- אין מה לעשות איתה... וסביר להניח, שאף אחד אחר לא יקח אותה לשיפוץ- כנראה, שסופה באמת יהיה בברזלים.... חבל שהגיעה למצב כזה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם חברים....

היום בעת ניסעתי לחפש עבודה בת"א....

נסעתי ברכבת ישראל ולפתע אני מזיז את הראש ורואה

פיאט 127 6 ספרות,לא הספקתי לצלם את הרכב,אבל בסה"כ נראה רכב שלם לגמריי,מה שגם יפה צבע תכלת,נכון שרואים שהיא לא במצב נסיעה אבל רואים שמדובר ברכב אם פוטנציאל עצום...

למי שמעוניין בפרטים אני אשמח לעזור...

רגע רגע למישהו יש עבודה להציע לי?:roll:

"אל תלמד את אבא לעשות ילדים"

סוסיתא כרמל דוכס 1971

סובארו ליאונה 1600 (DL ) ידני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גי'פ ויליס שנת 1968.....מנוע 2200 4*4

לפרטים בה"פ....

עומדת כ-10 שנים רשיונות מוקפאים....

"אל תלמד את אבא לעשות ילדים"

סוסיתא כרמל דוכס 1971

סובארו ליאונה 1600 (DL ) ידני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט בשערי תקווה:
זוהי 850 ספורט קופה דור שני, שנראה שתרמה כמעט את כל מה שניתן לתרום. אני לא מצליח לזהות פתח של צינור מפלט (אולי בגלל הרקע האפור ?) כלומר כנראה שגם המנוע כבר לא שם. חבל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז כנראה שמעתם עליה מדיווחים של אחדים (ואפילו שלי מספר פעמים), וחלקכם אולי ראה אותה, אבל היום זו כנראה ההזדמנות האחרונה להציל את האופל סטיישן המסכנה שעומדת בפינת רחוב אצ"ל בראשון לציון.

היום התחילו לעשות חפירות באזור (כנראה לשם הנחת צינורות או משהו כזה) ופינו את כל החניון המאולתר שהיה שם מרכבים, רק האופל נשארה לעמוד על תילה, ובינתיים חופרים מסביבה.

אם מישהו לא יתפוס יוזמה ביום-יומים הקרובים, כנראה שהיא תועבר אחר-כבוד לסופרלנד, משם הדרך לגריטה קצרה ובלתי נמנעת...

הקדאט הזאתי מקורית לחלוטין, בלי חלודות, עם בודי יפה ונקי, וגם מבפנים המצב נראה טוב. טוב מאוד!

דרור, אלעד, בגירה, חובבי האופל - איפה אתם?!

נו , ועם כל הכבוד , מה אתה רוצה שמישהו יעשה ?

ילך ויקח אותה משם ?

של מי היא בכלל ? ואיפה נשים את הרכב ?

ו.... זה סטיישן , פחות אהוב מתברר ,

חבל .

ביי

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי סוסיתא במצב גרוע ליד מסעדת "החמאם" ביפו. לא זוכר באיזה רחוב זה- אפשר לחפש באינטרנט.

ג'יפ פורד מודל 1942

אוסטין A30 מודל 1955 (בשיפוץ)

מחפש בדחיפות כל דבר שקשור לAustin A30/A35

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי 850 ספורט קופה דור שני, שנראה שתרמה כמעט את כל מה שניתן לתרום. אני לא מצליח לזהות פתח של צינור מפלט (אולי בגלל הרקע האפור ?) כלומר כנראה שגם המנוע כבר לא שם. חבל.

למרבה הצער כנראה דרכה של המכונית הזאת זה רק לגריסת ברזל ולא משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה אתמול באזור התעשיה בכפר סבא ברחוב הראשי קרוב ל"לה פצ'אנגה",אלקמינו למכירה, צבע שחור ,במבט חטוף נראית בסדר גמור , אופציה טובה למי שמחפש, ד"א מצטער אבל לא הספקתי לקחת מספר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...