Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מאי - יוני 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופל קדט 73 למכירה

באוניברסיטה בגבעת רם ירושלים

(למי שמכיר נוסעים לכיוון הכניסה לתיכון ליד האוניברסיטה פונים שמאלה ויורדים למטה עד הסוף, אחרי הכניסה לאקדמיה למוזיקה ולפני הכניסה לאורט)

אמנם בזמן האחרון אני לא מגיע לשם הרבה, אבל האוטו הזה לא היה שם אף פעם

05060613264fn.th.jpg

05060613272eu.th.jpg

05060613282qt.th.jpg

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 268
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתחנת דלק נעמן ליד מפעל מילואות נמצאת פורד פיאסטה שנת 88 ,נראת מושבתת נסיעה כרגע אבל יכול להיות מענין בתור תורמת אברים..

בצומת ראמה ישנם במצב של עמידה מוחלטת פיאט 127 + פורד פיאסטה משנות ה 70 לכל המעונין.

את הרכבים ניתן לראות מהכביש הראשי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחנת דלק נעמן ליד מפעל מילואות נמצאת פורד פיאסטה שנת 88 ,נראת מושבתת נסיעה כרגע אבל יכול להיות מענין בתור תורמת אברים..

בצומת ראמה ישנם במצב של עמידה מוחלטת פיאט 127 + פורד פיאסטה משנות ה 70 לכל המעונין.

איפה זה צומת ראמה?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שאתה עובר את כרמיאל, כ 5 ק"מ צפונה אתה מגיע לצומת גדול שבו פניה ימינה מביאה אותך לעלות לכיוון מצפה חורשים ובית גאן, זה צומת ראמה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שאתה עובר את כרמיאל, כ 5 ק"מ צפונה אתה מגיע לצומת גדול שבו פניה ימינה מביאה אותך לעלות לכיוון מצפה חורשים ובית גאן, זה צומת ראמה.
צריך לפנות שמאלה...

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר נוסעים בכביש 4 יש מגרש עם מספר רכבים אמריקאים (משנות ה 70 ) וגם כמה מסחריות (שמתי לב לטרנספורטר ולטרנזיט). אני מאמין שיש שם עוד רכבים.

אסף

אתה יכול לתת תיאור יותר מדויק איפה נמצא המגרש, נגיד אם אני מגיע מכביש 44 עולה לכביש אחד לכיוון בן- גוריון, מה הלאה, איפה זה נמצא?

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צומת לנקו המפורסם.

אתה יכול לתת תיאור יותר מדויק איפה נמצא המגרש, נגיד אם אני מגיע מכביש 44 עולה לכביש אחד לכיוון בן- גוריון, מה הלאה, איפה זה נמצא?

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכביש 1 אתה עולה לכביש 4 לכיוון אשדוד (דרום), ויוצא ביציאה לכיוון רמלה. אם תסתכל שמאלה תוך כדי המעגל (היציאה לכביש שמוביל לרמלה- דרך השבעה) תראה את המכוניות ואת המגרש.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

פירסמתי את המקום לפני כמה זמן, מסתבר שהמכוניות שם מתחלפות מידי פעם.

כיום יש 127 אדומה משנות ה-70 כאמור למעלה.

בנוסף לפיאסטה יש גם אוסטין מטרו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורטינה 82 באזור תל כביר, במצב טוב יחסית ,עומדת מספר חודשים הבעלים מוכן למכור באלף ש"ח ,כדאי למהר לפני הברזל ,פרטים נוספים בפרטי למי שמעונין ( הרכב לא שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצפית של היום ממיגרש הגרירות (של ה"גרוטאות") של עריית ר"ג - מסובים, ליד הספארי...

א. סיירה כחולה (4 דלתות) במצב לא רע- עם שלט "למכירה" (לדעתי, ניתן לראות שלט, אם מאד משתדלים/לוקחים משקפת- אולי אפשר למצוא את הבעלים ככה, ואז להוציא אותה משם!

ב. סיירה מעניינת: 3 דלתות, שרואים, שעשו עליה שיפורים כלשהם, אבל לא ברור מרחוק, מה בדיוק, ומה מצב החלק הקידמי. אין לה מספר, והיא בצבע שחור.

ג. חוץ מזה, יש שם דייהטסו שרייד אדומה מסוף ה-80-תחילת 90 (העגולה), מה שמעניין בה - היא 3 דלתות (ולא 5, כמו רוב שהיו בארץ באותם השנים)- במצב חיצוני מאד סביר, ממה שהצלחתי לראות.

ד. מגוון BX ים (אין GTI).

ה. טרנזיט MK1-משאית קלה, שכבר כתבתי עליה כמה פעמים- עדיין שם, אני "מת" להוציא אותה משם- היא במצב מצויין לגילה!

ו. כל הדברים "הרגילים", שיש/היו שם...

לסיכום: מקום מעניין מאד, רק חבל, שלא ייצא משם כלום, לפחות לא לכביש (אולי, חוץ מסיירה, שניתן לאתר את הבעלים).

צילמתי את הסיירות, אבל אין לי כח להיתעסק היום עם התמונות...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד אסקורט:
סתכל הודעה פרטית

ערן

חלומות נועדו בשביל להגשים אותם . . . 8)

אסקורט דור1 רפליקת RS (היעד - 150כ"ס אטמוספרי חזק)

סיוויק Eg6 סדאן/האצ'בק (מנוע B18c5 + מגדש על 320כ"ס)

ER-edition. . .ויש כאלה שאומרים שיש לי הרבה חלומות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...