Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מאי - יוני 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 268
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סובארו 700 "רקס" ברחוב התקומה ביפו, עם שלט למכירה, מהמודלים היותר חדישים (מנוע קדימה רגיל)

סוד ברחוב י.ל פרץ ת"א, עומדת במצב רע מאוד.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעמוד הקודם יש 3 דיווחים על רנו 4, אוסיף עוד אחת למלאי:

בישוב כפר גבירול (שכונה/כפר) בתוך רחובות, יש ישוב (נקרא "עמק הטל") של אנשי טבע. איזו שהיא קומונה של אנשים בשנטי.

בכל אופן, בחצר הקומונה שלהם עומדת רנו 4 צהובה בדיוק כמו זו שדני יונגר צילם.

הרכב נראה במצב מושלם, אבל הוא עומד שם לפחות 6 חודשים אם לא יותר. ניתן לראותו מהכביש.

בחיבור הרחובות יונתן ודרך דוד בן גוריון, יש כיכר, הרכב בחצר ליד הכיכר.

פיאט 127, ממתינה עוד 4 שנים להפוך לאספנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראש העין הישנה, קרוב לרחוב יהודה הלוי וולבו 121 בצבע לבן במצב לא רע (ממה שהצלחתי לראות)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד טאוונס ירושלמית אסלית מודל 69 בצבע תכלת מקורי, ניראת שמורה! רישוי אספנות, עם שלט למכירה, מחכה למישהו בעמק רפאים... בי-ם.... להיתאמץ להביא את המספר?-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב קרל נטר 6 בתל אביב (מול הבורסה לניירות ערך), בחצר צידית פיאט 124 ספשל 1600 אוטומטית, שלמה, עושה רושם שנטושה שם עשור או שניים.

תמונות אני אעלה בהקדם, פשוט הפלאפון שלי מסרב לתקשר עם המחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס 230E שנת 83' עומדת למכירה בהרצליה (או רמה"ש- לך תבין:-D )- ברח' בן גוריון 85. בשלט כתוב: 292000 ק"מ, יד שניה, 20000 ש"ח. האוטו עם כל החשמל בפנים, ונראה בכלל לא רע, ממבט החיצוני- לו הייתי מחפש את הדגם משנתון הזה (ואני ממש לא)- הייתי מתעניין בו.

הטלפון: 054-6343154. אין לי קשר אליו- ראיתי, ועצרתי לראות...

עוד מרצדס מאד מעניין: אמבולנס לשעבר, מסוג שיש (או היו) מלא באירופה, באוסטריה בפרט, מין סטיישן מגודל ומוגבה, עם ה"פרצוף" כמו הדגם משנות ה-80 הרגיל (אפרופו-זה שלמכירה)- עומד כבר המון זמן בבני-ברק, ולאט-לאט מתפגר- ראיתי, שכבר חסרים לו חלונות האחוריים, וחבל. אין לי מושג לגביו- מה, מי ומו, אבל למי שאוהב כאלה - אולי שווה להיתעניין- לדעתי- הוא היחיד בארץ מהסוג הזה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד טאוונס ירושלמית אסלית מודל 69 בצבע תכלת מקורי, ניראת שמורה! רישוי אספנות, עם שלט למכירה, מחכה למישהו בעמק רפאים... בי-ם.... להיתאמץ להביא את המספר?-רן

טוב...לא ממש התאמצתי...אבל המספר 02-5663803 הרכב ניראה באור יום במצב מצויין, שלם, כל הניקלים במקום, ישר, והכי חשוב ללא הרבה חלודה... משהו שתושבי השפלה לא מכירים... ולא יאמינו גיר רגיל...שמישהו יקח ומהר-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי היום בהרצליה את האופל הישן, נידמה לי רקורד, שנראה בול כמו פורד טאונוס מסוף ה-60, שעומד בחניה פרטית של הבניין... מצבו סביר, כמה מכות לא רציניות, ומלא אבק.

לא רחוק משם עומד דיהטסו שרמנט 86 מלא אבק (לאוהבי משפחתיות מוזרות עם הנאה אחורית).

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 12 למכירה , נראית במצב סביר של נסיעה.

אינני קשור לרכב, אבל ניתן לברר מספר טלפון במידה ומי מכם מעונין.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די קרוב לבית שלי עומדת רנו 5 שנת 84 למכירה. על השלט רשום "יד ראשונה". הרכב עומד כבר כמה זמן ונראה במצב סביר.

אם מישהו מעוניין אז אני אשיג מספר טלפון.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...