Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מאי - יוני 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב לנצל לרעה במה זו כדי לשחזר שיחה היסטורית עם חבר:

חבר - יש בענתיקות משהו מיוחד.

אני - מממ המממ (הייתי עם פה מלא אוכל)

הוא - אתה יודע איזה ענתיקה הייתי מת להחזיק?

אני - ממממ? (אני לועס לאט)

הוא - אוסטין מוריס.

אני - מממ???? אממ אוצ'ו כז'ה.

הוא - מה?

אני - אין אוטו כזה. יש או אוסטין או מוריס. ואת האמת? ציפיתי שתפנטז על משהו יותר סקסי.

הוא - מה זאת אומרת אין? אוסטין מוריס, הרכב הכי סקסי שיש - לג'יימס בונד הייתה אחת כזו בגולדפינגר.

אני - :shock:

אפילוג - אנחנו עדיין חברים. אבל קצת פחות.

ורק אני שואל שאלות על חיתולים כשאתה אוכל מולי?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 268
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שואל בגלל שהיגיעה אלי שמועה שכן יש רכב כזה בשלבי שיפוץ בצפון,אז כנראה שרכב כזה נסע פעם בכבישי הארץ.
פריק,

רכב כזה נסע בוודאות בכבישי הארץ בסביבות 1981 , הנהג היה דוד שלי. הרכב היה ברשותו חודשים ספורים בלבד בשל תקלות מרובות.

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט ריטמו שנת 83, נראה שלא נוסע הרבה זמן, ללא אוויר לפחות בגלגל אחד, מדובר בדגם עם 4 פנסים מקדימה (פחות מעניין בעיניי), מצב בינוני- ניתן לשיכום, אם רוצים במידה מסויימת... נימצא בר"ג, אני לא ממש רוצה לפרסם המיקום המדוייק (אפרופו- ברזלנים)- רק למי שבאמת מעוניין...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריק,

רכב כזה נסע בוודאות בכבישי הארץ בסביבות 1981 , הנהג היה דוד שלי. הרכב היה ברשותו חודשים ספורים בלבד בשל תקלות מרובות.

אני בטוח שכולנו נשמח לדעת עוד פרטים...

דגם?

אולי תמונות?

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שכולנו נשמח לדעת עוד פרטים...

דגם?

אולי תמונות?

ג.

הי ג'ורג',

לצערי תמונות אין לי. מה שכן זכרון מעומעם של הרכב שהיה אז בצבע בורדו חזק עם חישוקי שפיצים. זכורה לי נסיעה משותפת של כל המשפחה, בכמה מכוניות כמובן, לטבריה ובדרך האסטון נתקעה ודודי נאלץ לגרור אותה. אני לא מכיר דגמי אסטון בכלל ולבטח לא את שמותיהם. אם תעלה כמה תמונות של כמה דגמים אולי אוכל להצביע על אחד מהם.

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיבוץ כפר גלעדי, תיכף לפני תחנת הדלק מימין, בחצר של מוסך המחצבות ניצפו (ולצערי לא יכולתי לצלם):

מיני מיינור על גג מכולה. ללא גג אבל עם המוטות/תומכות שלו.

ג'יפ CJ כלשהו, ישן ובמצב קשה.

טרקטור ישן מאד קטן/בינוני מסוג מאסיי פרגוסון או פורדסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באילת סובארו שנת 79' כמדומני 4 דלתות אוטומטית,צבע חום בהיר.לפי מה שהבנתי היתה בשימוש עד לפני כמה חודשים,ועומדת כרגע,צוברת אבק,וכנראה תפונה בקרוב ע"י הערייה.פרטים נוספים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אספנות, אבל קלאסית למכירה ברחובות, רוב הזמן ליד קפה ארומה ברחובות.

אלפא 90 (לא שלי ולא מכיר) 050-5349463

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס משנות ה-60 (כמו של גילי), עומדת כבר המון זמן ברח' אברבאנל בבי-ברק- חבל עליה, פעם היה עליה שלט למכירה, עכשיו כבר אין, ונראה, שמתחילים להיתעלל בה! כבר כתבו עליה כמה פעמים כאן - פשוט, כואב הלב - האוטו עדיין בהחלט במצב הניתן לשיפוץ! מישהו?!?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיטוטיי בת"א היום באזור הסביח של עובד

משהו שנראה כמו לארק (גריל טרפז מחולק ל-2) עם גג סקאי

מנטה A גג סקאי שחור

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כתבתי על המרצדס הזו ואני רואה אותה כמעט כל יום (אנחנו על אותה דרך לעבודה, הא ?)

היא לבנה מאובקת, ובאמת חבל עליה...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפו במושב בני עי"ש--וולבו 142 שחורה, מצב נסיעה עם טסט, אוטומטית.

ו-- 144 לבנה, ידנית, לא נוסעת(רשיונות מוקפאים), חסר אלטרנטור, מצבר ועוד כמה קטנות..

שתיהן במצב לפני שיפוץ מבחינה חיצונית ופנימית. מבחינה מכנית סבבה, מנועים נראים יבשים וכולי.

050-5392395--מוטי.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיטוטיי בת"א היום באזור הסביח של עובד

משהו שנראה כמו לארק (גריל טרפז מחולק ל-2) עם גג סקאי

מנטה A גג סקאי שחור

הסביח של עובד לא בר"ג/גבעתיים?

בתאבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...