Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מאי - יוני 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלקמינו צהובה עם שני פסים שחורים - מצב לא רע בכלל, נצפתה בראש העין החדשה - בשכונה הצבאית

הבעלים טוען שהיא המצב מכני מצויין

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 268
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השושנים כתב:

מי מוצא לי סוזוקי אלטו 87 במצב טוב?-רן

לגבי האלטו, עומדת אצלי במושב אחת, כבר יותר משנה (ללא תזוזה). היא די אומללה, אבל אני אגש מאוחר יותר ואצלם אותה עבורך.

טוב, לא 87, אבל בכל אופן:

p51500039gr.jpg

p51500020dw.jpg

12pq1.jpg

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהוא שיש לו 2 סוזוקי אלטו זרוקות בחצר שאחת מהן היתה נוסעת עד לפני כשנה.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי אדלו חונה בשוהם ליד הבית של המפקד מישטרה ששרפו לו את האוטו...

הרכב עבר צביעה לפני איזו חצי שנה ולא ממש נוסעים איתו, ניראה ממש טוב חוץ ממכה בדלת של הנהג (לדעתי ניתן להוציא אצ העיקום מהצד השני ללא גרימת נזק לצבע או לפח)...

אין לי מושג אם הוא מוכר או לא, שווה ליקפוץ לביקור שם...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לא 87, אבל בכל אופן:

p51500039gr.jpg

p51500020dw.jpg

12pq1.jpg

וואללה? אתה גר במושב הזה?:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו, מכוניות "צעצוע"- באזה"ת רמת החייל, ברחוב הברזל, ליד המוסך "מאש", עומדת כבר הרבה זמן דייהטסו קטנטונת, נידמה לי Cuore, או משהו, בקיצור, בערך אותו גודל, כמו אלטו. האוטו במצב חיצוני לא רע, חוץ מזה, שהורידו לה שתי המראות... למי, שמחפש "צעצועים"... במוסך בטח יידעו להגיד, למי שייכת.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו, מכוניות "צעצוע"- באזה"ת רמת החייל, ברחוב הברזל, ליד המוסך "מאש", עומדת כבר הרבה זמן דייהטסו קטנטונת, נידמה לי Cuore, או משהו, בקיצור, בערך אותו גודל, כמו אלטו. האוטו במצב חיצוני לא רע, חוץ מזה, שהורידו לה שתי המראות... למי, שמחפש "צעצועים"... במוסך בטח יידעו להגיד, למי שייכת.

אם אתה רואה כמה קנסות האוטו מקבל בכל יום ויומו... כשעבדתי במסעדה ההיא היו על הדיהטסו המסכנה כ-3 קנסות כל יום.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה בנושא הסוזוקי: היתה אחת, חודש בלי טסט, זקוקה לציריה חדשה, תיקון קרבורטור וחלודה בבסיס החלון הקידמי והאחרי.... ומהשכרה לשעבר..... פרט לכך ניראת מצויין ב-2000 ש"ח. הבעייה היתה מה עלול להתגלות בטסט...וליקר את הקניה ולהופכה ללא כדאית....מחפש אחת שניתן ליסע בה מיד וללא הרבה בעיות-אשמח לשמוע הצעות ומקומות תודה רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מוריס 8?

אכן מוריס 8 , ויש המון עבודה ואני חושב שגם חסרים חלקים ,

אבל יש הכל באנגליה .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

רציתי לדעת למה אתם מפרסמים תמונות ומכוניות

במצב נסיעה על כבישים בלי שלט שאנשים לא רוצים למכור

היה פה מוס 69 לבנה לדוגמא היא אחרי פחחות במצב טוב נראית

זה שהיא לא זזה כמה חודשים לא אומרת שהיא זרוקה

השרשור הזה הוא טוב

אבל תפסיקו לשים רכבים שהם לא למכירה או בלי פוטנציאל כזה

אתם מראים לפעמים מכוניות באמצע פחחות וכו

זה סתם מציף ולא תורם לכלום

לדעתי

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רואה כמה קנסות האוטו מקבל בכל יום ויומו... כשעבדתי במסעדה ההיא היו על הדיהטסו המסכנה כ-3 קנסות כל יום.

לפי הקנסות - המחיר שלו כבר מזמן עבר כמה אלפים... לא מבין את האנשים, שעזבו אותו - הרי, בסופו של דבר, זה יגיע אליהם איכשהו! אז, מה הקטע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

רציתי לדעת למה אתם מפרסמים תמונות ומכוניות

במצב נסיעה על כבישים בלי שלט שאנשים לא רוצים למכור

היה פה מוס 69 לבנה לדוגמא היא אחרי פחחות במצב טוב נראית

זה שהיא לא זזה כמה חודשים לא אומרת שהיא זרוקה

השרשור הזה הוא טוב

אבל תפסיקו לשים רכבים שהם לא למכירה או בלי פוטנציאל כזה

אתם מראים לפעמים מכוניות באמצע פחחות וכו

זה סתם מציף ולא תורם לכלום

לדעתי

יש בזה, מה עוד, שבאמת חלק נכבד מאנשים, שלא רוצים למכור, לא ממש ישמחו, שפירסמו, איפה האוטו שלהם עומד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...