Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מאי - יוני 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 268
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יום חמישי הזה אני ועוד חבר הולכים לחרוש את ירושלים במטרה למצוא מכוניות ישנות כולל ואדיות וחצרות פרטיות. החלטנו שזהו אחת ולתמיד נבין מה מסתתר פה בירושלים! כמובן שנצטייד במצלמה, כך שנוכל לעלות לכם תמונות. מקווים למצוא מכוניות נדירות. על פי כמה שמועות, מסתתרת לה איפה שהוא בתלפיות פורד מוסטנג קבריולט בצבע לבן או אדום. הקבריולט נצפתה לאחרונה בשנת 2002 נוסעת. הולכים לבדוק לעומק את העניין ולפצץ את ה"מיתוס". מקווים להצלחה בקשר למוסטנג (אהבת חיי). אם למשהו יש מידע על מקום הימצאם (או שכונה, אזור, עמק) של איזו שהיא מכונית ישנה/עתיקה/הרוסה, שירשום בבקשה (באזור ירושלים).

תודה רבה,

ולהתראות.

הוספו פסיקים ונקודות באדיבות ההנהלה.

חפשו חיפושית ברח' בעל השאילתות (אזור קרית משה).

ופיאט 128 (אאל"ט) בבית שלפני הפיה מלרח'(על רח' ימין אבות).

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה של מישהו מהחברים ,או אספן או סתם זרוקות?

לפחות אחת, ככל הידוע לי, צריכה להיות של חבר מאד ידוע כאן. אם ירצה- יאמת, או יכחיש.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוגש כ"שירות לציבור" - תוצאה של חצי שעה של שיעמום באינטרנט...:wink:

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=36&SubModelID=332&FromYear=&UntilYear=&Hand=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

(אין לי כל קשר לאף אחד מהם, ואין לי מושג, כמה כ"א רוצה)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרצליה-פיתוח, באזה"ת, רח' המנופים (בהתחלה, קרוב לשנקר)- ברנדה ירוקה באחד מהמוסכים, עומדת קרוב לגדר, מצב מצויין (לגילה, כמובן)- יחסית מעט מאד חלודה, ממה שראיתי. בסוף אותו הרחוב - עומד טנדר שברולט משנות ה-50 במצב מצויין בתור פרסומת של שוק הירקות או משהו- חסר אוויר בגלגלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אחת, ככל הידוע לי, צריכה להיות של חבר מאד ידוע כאן. אם ירצה- יאמת, או יכחיש.
הן לא למכירה...:wink:

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כשבוע אני שם לב לרכב אספנות שעומד למכירה.

הרכב הוא פורד (לא יודע איזה דגם) סטיישן שנת 66. חיצונית ניראה במצב טוב. מוגדר כאספנות.

יש עליו מודעת למכירה. הרכב נמצא בגן יבנה על אחת הכיכרות (נראה לי איזור מכירה של סוחרי רכב).

המספר טלפון במודעה היה דהוי ואני מקווה שהעתקתי נכון

050-2236112

תמונה000.jpg

תמונה001.jpg

תמונה002.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן לא למכירה...:wink:

ג.

ידוע, ידוע!:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רום כרמל סטיישן שנת 80, עומדת, בלי אויר, אבל שלמה, מול מסעדת לימוזין ברמת ישי.

אלו שתי רום כרמל, אחת מול השניה, זאת בעצם הכניסה לפאב "השוקט"

מומלץ לבקר שם...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו שתי רום כרמל, אחת מול השניה, זאת בעצם הכניסה לפאב "השוקט"

מומלץ לבקר שם...

השוקת...

ואכן, מומלץ לבקר שם... ;)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חזרתי מטיול בטבריה ובכניסה לטבריה

מכיוון כפר חיטים לעיר עומדת פורד קאפרי

נראת מצב מוזנח אבל ברת הצלה

היא עומדת בתחילת הרחוב מצד שמאל

רואים מהכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חזרתי מטיול בטבריה ובכניסה לטבריה

מכיוון כפר חיטים לעיר עומדת פורד קאפרי

נראת מצב מוזנח אבל ברת הצלה

היא עומדת בתחילת הרחוב מצד שמאל

רואים מהכביש

שמעתי על קפרי בטבריה מאיזה בחור אבל הוא לא ידע להסביר לי איפה היא, אני מאמין שזו אותה אחת.

אני אשמור את ההודעה שלך למתי שאני אהיה בטבריה,

אם יש מישהוא באיזור ויכול לצלם לי תמונה של הדגם אני אודה לו.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...