Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סיריון לקליאו B

ג'קי73
שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנצי אני לא רוצה להתחיל להתוקח אבל עשית מסריון מרסדס של מכוניות קטנות:) אך למעשה התגובה הראשונה של רוני באמת עונה 100% על השאלה של פותח שירשור... הבנו שסריון היא חסכונית , אמינה, זריזה ובלה בלה בלה אבל לדעתי:

1) לאומת קליאו היא נראת כמו משהוא מאוד מאוד מיושן(רכב של מיסטר בין?:) )

2) עם באמת נהגת על כל הרכבים שרשמת אז אתה מבין שאין מקום השוואה בין קליאו לסריון בקשר לנוחות נסיעה.

3) מבחינה בטיחותית אין על קליאו בסופר מיני.

4) תאמין או לא אבל קליאו לא יותר יקרה להחזקה מהסריון

5) קליאו מתוחזקת היטב מפגינה אמינות לא פחות טובה מסריון

6) שיהיה לך שבת שלום גבר!!!:)

Zoom-Zoom...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ד"א הסיריון השיגה את הציון המרבי בהגנה על הולכי רגל ביורו NCAP...
זה ממש לא נכון.

הסיריון היתה אמנם ראשונה לזכות בשלושה (מתוך ארבעה) כוכבים בניסוי פגיעה בהולכי רגל,

אבל מאז שיטת המבחן השתנתה (ובלי קשר - מכוניות נוספות זכו לשלושה כוכבים).

אף מכונית בתולדות EuroNCAP עדיין לא זכתה לציון מרבי בהגנה על הולכי רגל, לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגזין אוטו:

"בעוד עם האטוס יחשוב בעליה פעמיים לפני כל נסיעה לירושלים, הרי עם הסיריון הדבר טבעי. מצד אחד היא אינה מוגבלת לעיר ומאידך היא מבצעת את רוב המשימות העירוניות טוב יותר." השוואה בין אטוס אוט' לסיריון 1.0 אוט'.

מגזין אוטו:

"כל הסופרמיני האירופאיות, אינן יפניות; ללא מקדם האמינות והאחריות המקיפה של דייהטסו, ובסופו של דבר אינן מהירות כמו הסיריון - אשר, למרות הכל , זכאית להגדרה "טיל קטן"."

מבחן דרכים לסיריון 1.3.

ד"א המבחן התחיל במילים הבאות:

"אנחנו אוהבים את הדייהטסו סיריון. מכונית עירונית חביבה, מרווחת יחסית לגודלה, זריזה, יעילה ומצוידת היטב. עד עתה נמכרה כאן הסיריון עם מנוע אחד בלבד - 1.0 3 צילנדרים, יחדת כוח מצוינת עם תגובות מהירות, למרות הספק מרבי צנוע של 55 כ"ס."

מה כאן הכי פחות אטו שיש??? אה ? זה מה שמעצבן אותי......

הוא הכי אמין נקודה, הכי חסכוני נקודה. אז הוא לא יכול להיות הכי פחות משהו.

ד"א הסיריון השיגה את הציון המרבי בהגנה על הולכי רגל ביורו NCAP...

מתמודדת ראויה לאטוס עכשיו אתה מדבר אך לא לסופר מיני

מגיליון אוטו בעד: בתוך העיר נגד: מחוץ לעיר סיכום: גם מותק וגם פוליטיקלי-קורקט.

נכון 1300 מהירה מ 0-100 אבל עושה את זה בטורים מאוד גבוהים ולא נעימים לאוזן, ובכביש ישר.

הסיריון לא מתמודדת מול רכבים כמו 206 קליאו או פולו אלא מול צעצועים כמו טווינגו ואטוס.

עכשיו שוב סיכום מבחן ב"אוטו" על סיריון 1300גיליון 176: "יחסית לשאר השוק- זו כבר שאלה אחרת. באותו כסף בדיוק תקבלו פיאט פונטו אוטומטית ובתוספת קלה של 1000-1200 יש לכם פיזו 206 או רנו קליאו אוטמטיות- כולן מכוניות גדולות, מרווחות ואיכותיות יותר. עם זאת כל השלוש אינן יפניות אינן נהנות מאחריות המקיפה של דייהטסו ובסופו של דבר אינן מהירות כמו הסיריון אשר למרות הכל זכאית להגדרה טיל קטן."

" צריך לדחוף את מחוג הסלד גבוה כידי להרגיש את אותם סוסים נכנסים לפעולה ורובנו הרי לא נוהגים כמו חוליגנים בתוך העיר ולא נוטים לקרוע את האמ אמא של המנוע בין רמזורים- בודאי במכוניות כמו הסיריון" אוטו 176

"רעשי מנוע ורוח נשמעים היטב מעל 100 קמ"ש עקב בידוד לא מספק. בנוסף הסיריון מכונית קצרה ורכת מתלים לא מרגישה מספיק נינוחה על הכביש במהיריות אליהן מסוגל המנוע להביא אותה מתנודדת ומקפצת בחוסר נוחות... ההגה קל מידי ונעדר כל היזון חוזר.. אחיזת כביש למרות הצמיגים הרחבים גם היא לא מרשימה... הסיריון לא ממש נוחה מתרסקת על שיבושים משמעותיים.. והיא קופצנית למדי שהיא ריקה מנוסעים" אוטו.

כמו שאמרתי מתמודדת ראויה לאטוס וכו לא לסופרמיני

ואיך אתה מסביר שאים מנוע 1300 מתנהג כל כך נעים ונוח למה החליפו אותו לטובת מנוע של היארים עם פחות כ"ס אך בטורים שפויים יותר ועם מומנט טוב יותר??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחד פה שאומר שהיו לו בעיות, שהייתה לו 1.2 ו1.4, ופה מגיעה השאלה, הבן אדם קנה קליאו אחת, ראה שהאוטו חרא, למה הוא קנה עוד אחת? :)

הוא אמר שהיו לו 2 קליאו אוטומטיות, הן ידועות כלא טובות, אם אתה קונה ידנית אז אין בעיה. קליאו 1.2 גם מאוד חסכונית

בוא נעשה קצת סדר בדברים

בשנת 2003 אמא שלי קיבלה מהעבודה רנו קליאו 1.4 אוט' עם 0 ק"מ. הרכב במשך 10 חודשים חזר למוסכים בסביבות 20 פעמים, עד שכבר אי אפשר היה לסבול את התקלות שלו. והוא חזר לחברת הליסינג לפני שהחוזה נגמר אחרי שהוא היה בממוצע כ חודשיים וחצי במוסך.

בתחילת 2005 מכרתי את הפיאסטה שלי, והחלטתי להשתדרג לרכב נח יותר, המציע אבזור בטיחות נדיב. הומלץ לי על קליאו 1.2 ידנית שהיא מאוד אמינה וגם חסכונית בדלק. אמנם חסכונית בדלק היא הייתה, אבל היא גם הייתה כל שבוע במוסך. ובמכיוון שהיא הייתה כל שבוע במוסך, פגשתי שם חברים קבועים מדי שבוע - בעלי קליאו , מגאן ולגונה אחת.

הרכבים האלה מאוד בעייתיים, ואני אומר את זה גם על סמך מגאן 2001 ועוד מגאן 2002 שהיו במשפחה (פרטיות).

וכמו שאמר לי מוסכניק במוסך של רנו באוזן - "צריך להוריד את הידיים למי שמייצר את המכוניות האלה, לא מפסיקות להתקלקל" - כמובן שהוא נוסע בטויוטה קורולה חדשה.

חבר'ה, אף אחד לא יצליח לשכנע אותי לקנות רנו יותר. בעבודה שלי היה צי של מגאנים, כולן הוחזרו לפני סיום החוזה לחברת הליסינג כי בעליהם לא הסכימו לנהוג עליהן, וכנ"ל עם הקליאויים.

בהצלחה למי שמחפש הרפתקאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא אם כל הרנו היו כך באמת אז קרסו מזמן היו פושטים רגל אבל עובדה היא שלא כך שעל תעשה החללות...

כמו כן קרוב משפחה שלנו קנה יאריס חדשה ותוך חודשיים היא ביקרה במוסך יותר מאשר בחניה שלו אז להגיד עכשיו שטויוטה זה חרה רכב?לא! יש רכבים שיוצאים מהיצור טובים ויש עם בלאי מסויים ותקלות זה המסכנה היחידה שאפשר להגיע

יום טוב!

Zoom-Zoom...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסכנה היחידה שאפשר להגיע

יום טוב!

דיי ברור שאתה משוחד , אם זו המסקנה היחידה שלך...

אני חושב שהסיריון עונה יותר טוב לדרישות פותח השרשור .

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא אם כל הרנו היו כך באמת אז קרסו מזמן היו פושטים רגל אבל עובדה היא שלא כך שעל תעשה החללות...

כמו כן קרוב משפחה שלנו קנה יאריס חדשה ותוך חודשיים היא ביקרה במוסך יותר מאשר בחניה שלו אז להגיד עכשיו שטויוטה זה חרה רכב?לא! יש רכבים שיוצאים מהיצור טובים ויש עם בלאי מסויים ותקלות זה המסכנה היחידה שאפשר להגיע

יום טוב!

על כמה יאריס שמעת עם בעיות ועל כמה רנו שמעת?

תעשה לי טובה, אל תנסה להשוות אמינות של טויוטה לשל רנו? כמה רנו החזקת אחת?

המשפחה הקרובה שלי החזיקה 4!! בשנתיים האחרונות - כולן היו בעייתיות - מה תאמר על זה? דפקט ביצור? שכולן מדגמים שונים ושנותונים שונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון קצת אחר:

לאמא שלי יש קליאו 1.2, יד ראשונה השכרה. היא נמצאת אצלנו עוד מעט שנה. עד היום היתה תקלה חשמלית קטנה שנדלקה נורית בדיקת מנוע או משהו בסגנון, טופל במסגרת אחריות. מעבר לזה לא היו תקלות (מחר האוטו יתפרק בשביל להראות אחרת :lol: ). הרכב בטוח, מ-א-ו-ד חסכוני, ודי נוח. מה שמעצבן קצת זה הזווית של ההגה.

ניסיון נוסף, מגאן II שנת 2004, בת שנתיים. תקלה יחידה, מנוע של חלון, טופל באחריות. יש לציין שהרכב לא נוסע, 15 אלף ק"מ בשנתיים....

אני לא אומר שגיא שגב שקרן, הוא לא. כנראה שאין רמה אחידה ברכבים, או שהוא נפל על כמה רכבים פחות מוצלחים, דבר שיש בכל חברה. אני לא הייתי נמנע מקליאו ידנית, אבל הייתי בודק את ההיסטוריה שלה.

סוף שבוע נעים!

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שרכש לפני כשנתיים קליאו B 1.2 ידנית עם 30 אלף ק"מ על השעון, כבר השקיע ברכב יותר ממה שהוא שווה... למעשה כל הכסף שהוא תכנן לשים בצד כדי לשדרג לרכב יותר טוב, נשתה לו ע"י הקליאו.

מזל שהרבה מאוד מהתקלות הקריטיות כוסו במסגרת האחריות : (לוח שעונים, מחשב וכו'...)

עכשיו כשהתקלות קצת נרגעו, הגיע הזמן להתפוררות של פלסטיקה וגומיות(לא אמור לקרות ברכב שנת 2001), פיצוצי צבע ועוד כל מיני "בלאי טבעי" שברכבים יפנים קורה אחרי 10-15 שנה).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון נוסף, מגאן II שנת 2004, בת שנתיים. תקלה יחידה, מנוע של חלון, טופל באחריות. יש לציין שהרכב לא נוסע, 15 אלף ק"מ בשנתיים....

גיא

אגב , "בזיון החלונות" קרה לא רק במגאן שלכם אלא בעוד הרבה.., וזה כולל גם את הסניק החדשה.

העניין הוא באמת יחס הבלאי שלא תואם בכלל לרכב שעדיין יש בו ריח של ניילונים.

אבל אנחנו גולשים..

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת את מי אני בא לשכנע אנשים שנעולים על דעה וזהו.

תבין אני בחור צעיר, את הכסף שלי אני מעדיף לזרוק במסעדות, קולנוע וכד'. הפונטו שלי שמטופלת ע"י פדנט לא מתקלקלת למרות העבר הממשלתי שלה...

הסיריון עדיין נותנת תמורה עדיפה על הכסף, הפונטו יותר מהירה ומרגישה יותר טוב במהירויות גבוהות, המנוע נשמע יותר בשרני מהמנוע של הסיריון אבל בהתחשב בדרישותי - הסיריון היא המכונית, קטנוע על 4, עלויות אחזקה נמוכות, צריכת דלק סופר נמוכה, פשטות. יש את הגרסא המאובזרת יותר שנותנת גם 4 ח"ח, נ"מ וניקלים גם על הדלתות והידיות והמראות בצבע הרכב....

בשורה התחתונה - לבחור צעיר שלא מחרבן כסף הסיריון זה ה"אוטו".

נהגתי על כ"כ הרבה מכוניות, נוחות יותר ונוחות פחות, מפוארות ופשוטות, חזקות וחלשות והחלטתי שהסיריון היא האופציה הטובה ביותר לחייל\תלמיד\סטודנט או סתם מישהו שלא רוצה לבזבז כסף סתם בפירוש כך סתם.

שווה להתפשר קצת (לא סובלים), רוצה ספה מעור קנה מרצדס, רוצה רכב אמין בתקציב לא גדול קנה סיריון.

פתח אבן שושן ליד המילה אמינות יש תמונה של סיריון בשחור לבן :)

ליד כאב ראש יש את הסמל של רנו :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה יאריס שמעת עם בעיות ועל כמה רנו שמעת?

תעשה לי טובה, אל תנסה להשוות אמינות של טויוטה לשל רנו? כמה רנו החזקת אחת?

המשפחה הקרובה שלי החזיקה 4!! בשנתיים האחרונות - כולן היו בעייתיות - מה תאמר על זה? דפקט ביצור? שכולן מדגמים שונים ושנותונים שונים?

תשמע,

לא יודע לגבי רנו, אבל טויוטה גם לא חפים מפשע...

הקורולה 2003 שלנו באמת אחלה אבל אחרי שנתיים הלך המנגנון החשמלי של ההגה כוח

ההסבר על התקלה הזאת שניתן לי בחברה זה שהחלק לא מיוצר על טויוטה אלא חברה שמייצרת לעוד חברות את המנגנון הזה ולכן זה קורה....

אני אישית לא קונה את זה...

יש עוד כל מיני דברים קטנים שמתקלקלים, כך שאף חברה לא חסינה,

הלאנטיס 97 הקודמת שלנו שברה באמצע הכביש כי הגיר מת לאחר 100K

כמו כן הוחלפו השסתומים (הבעיה עם דגמי 1.6)...

לכל רכב המחלות שלו...

מקווה רק שהצרפתיה שלי לא תחליט להיות חולה :-P

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שרציתי להגיד שכל אוטו והמזל שלו:). אז נכון קליאו היא צרפתייה, אז נכון פחות אמינה מיפנית ,אז נכון שאני משוחד:) אבל אותי די מעצבן כשאנשים זורקים סטיגמות.

ערב טוב!

Zoom-Zoom...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שרציתי להגיד שכל אוטו והמזל שלו:). אז נכון קליאו היא צרפתייה, אז נכון פחות אמינה מיפנית ,אז נכון שאני משוחד:) אבל אותי די מעצבן כשאנשים זורקים סטיגמות.

ערב טוב!

אף אחד לא זרק סטיגמות... מעבודתי במוסך למדתי שהצרפתיות מכניסות הכי הרבה כסף ושבעלי צרפתיות הופכים להיות ידידיי הקרובים....

ואם כבר סטיגמות הנה משהו שיגרום לכם לזלזל בי עוד יותר - אני מרוקאי טיפש בסדר - פה זה נגמר שיקנה מה שבא לו.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...