Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סיריון לקליאו B

ג'קי73
שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש אחד פה שאומר שהיו לו בעיות, שהייתה לו 1.2 ו1.4, ופה מגיעה השאלה, הבן אדם קנה קליאו אחת, ראה שהאוטו חרא, למה הוא קנה עוד אחת? :)

הוא אמר שהיו לו 2 קליאו אוטומטיות, הן ידועות כלא טובות, אם אתה קונה ידנית אז אין בעיה. קליאו 1.2 גם מאוד חסכונית

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש טעות בדבריך ידידי:) : בתקציב שלו יש לו אפשרות לקחת את הקליאו 16V בעלת 98 כ''ס, כמו כן אני לא בטוח שסריון חיסכונית יותר. שורה תחתונה לפותח שרשור זה לעשות סיוב על שני רכבים ואז להחליט מה יותר מתאים.

יום טוב!

תאמין לי שאני לא האמנתי כשראיתי שהסיריון גמעה לנו 21 ק"מ לליטר.... וזה בנסיעה משולבת ורגועה יחסית.

רשמתי שהסיריון זריזה לא רשמתי יותר זריזה...

ואם כבר בגרסאות שנכנסות בתקציב אז יש את ה1.3 102 כ"ס של הסיריון, שהיא גם מאובזרת למשעי וגם בעלת עיצוב פנים "ספורטיבי"....

כשרוצים ללכת על בטוח - יפנית.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי אתה צריך להבין ולא יעזור כלום

סיריון=אוטו בסיסי לעיר חיסכוני ואמין ועם חלקים די יקרים.

פונטו= אוטו עם הרבה תקלות קטנות ומעצבנות ואם הפונטו ממשלתית גם קשה עד בלתי אפשרי למכור אותה, את זה אתה כבר יודע.

כמעט כל רכב עולה על הסריון כאוטו והדבר האמין ביותר לתחבורה הוא תחבורה ציבורית אז תקח את היתרונות בפרופורציה, ורכב צרפתי לא נכנס כל יום למוסך כמו שאתה חושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי אתה צריך להבין ולא יעזור כלום

סיריון=אוטו בסיסי לעיר חיסכוני ואמין ועם חלקים די יקרים.

פונטו= אוטו עם הרבה תקלות קטנות ומעצבנות ואם הפונטו ממשלתית גם קשה עד בלתי אפשרי למכור אותה, את זה אתה כבר יודע.

כמעט כל רכב עולה על הסריון כאוטו והדבר האמין ביותר לתחבורה הוא תחבורה ציבורית אז תקח את היתרונות בפרופורציה, ורכב צרפתי לא נכנס כל יום למוסך כמו שאתה חושב.

בסיסי לעיר? כל המדינה שלנו בגודל של עיר, הסיריון גומעת קילומטרים ללא שום בעיות.

הפונטו שלי למכירה אמנם די הרבה זמן אבל אם היית מכיר אותי מקרוב היית מודע לחוסר הרצינות שלי, תראה את התמונות ותבין שאפילו שלט אין על הרכב , אני עובד גם בשעות אחר הצהריים עד לפנות בוקר ככה שכל הזמן יש לי שיחות שלא נענו ממספרים שאני לא מכיר. אני אישית לא רציני בכל הקטע של המכירה, אני לא לחוץ למכור, הרכב משמש אותי ביום יום והוא נמכר כי יש לי ג'וקים בראש...

ולגביי הידע - אני מודע מה יש לי ואני מודע מה קורה סביבי אני לא אומר דברים כי שמעתי מאח של חבר של אחותי שהאוטו הזה והזה ככה...

אני מדבר מניסיון, מהרבה זמן של קריעת תחת במוסך על מכוניות מכל הסוגים, למדתי להכיר המון פאקים במכוניות מכל הסוגים, עבדתי עם סוחרים, קומבינטורים ואנשים מן השורה ואין קשר מאיפה הגיע הרכב או כמה ידיים וק"מ הוא עבר - יש מכוניות מחורבנות ויש מכוניות טובות...

והסיריון היא מכונית מעולה והחלקים לא יקרים - רפידות 56 ש"ח וזה הדבר היחיד שיש להחליף באוטו מדי פעם. מנוע וגיר מפירוק לאחד הלקוחות של המוסך הבאנו ב2100 ש"ח אז אל תקשקש שטויות תאמין לי שזה האוטו לחברה שלי וחשבתי ובדקתי המון עד שהגעתי להחלטה הנכונה.

מה יותר טוב ב20K? ב30K? ... ב60K הייתי קונה משהו אחר כמו הפיאט ספיידר מקלאסיקאר...

אבל בהתייחס לשאלה של פותח השרשור ברור שהסיריון טובה יותר....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לחזק את דבריו של בנצי , הסיריון זולה מאוד לאחזקה ואמינה מאוד ,ועל זה אין שום עוררין

כמכונית לגמיעת מרחקים חסר בה נוחות ועידון

כמכונית של לנסוע להביא את הילדים מהגן , לנסוע לסופר , לנסוע 20-30 ק"מ לעבודה הלוך חזור

זה האוטו

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סריון בסיסית ופשוטה יותר ואמינה יותר.

קליאו נוחה מרווחת יותר מתנהגת טוב יותר יותר אוטו ובנוסף עם רמת אמינות גבוהה לא כמו הסיריון אבל עדיין גבוהה.

לכן אין בכלל מה להשוות.

לפי הדרך שאתה חושב כולם היו צריכים להמשיך ולנסוע בסוברו DL אמינה ובסיסית, ודווקא בפרום זה אנשים מחפשים קצת מעבר.

תנסה לברר כמה עולה לסריון פנס קדמי לדוגמה או מנגנון לחלון, רפידות ופלאגים טיפולים שוטפים בכל הרכבים זה אותו דבר+-.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לחזק את דבריו של בנצי , הסיריון זולה מאוד לאחזקה ואמינה מאוד ,ועל זה אין שום עוררין

כמכונית לגמיעת מרחקים חסר בה נוחות ועידון

כמכונית של לנסוע להביא את הילדים מהגן , לנסוע לסופר , לנסוע 20-30 ק"מ לעבודה הלוך חזור

זה האוטו

זה כבר כמו שאמרתי תחבורה בסיסית ואני מסכים איתך אבל לא עם בנצי שכל שירשור מהלל את הסריון שלו הוא צריך להבין על מה הוא נוהג לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיריון כמו לכל היפניות יש שוק יותר טוב בארץ זו גם מכונית יותר מוצלחת שבנויה ביעילות וצורכת פחות דלק מהקליאו , היא לא פחות נוחה ולא פחות זריזה מהקליאו , התנהגות ? , מי מחפש התנהגות במכוניות כאלו ,רוצים אמינות וחסכוניות נטו , וסחירות , שלא יהיה יותר מידי כאבי ראש במכירה

שכנה שלי בעלת קליאו עם שלט למכירה כבר חצי שנה

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אים רק זה מה שאתה מחפש לא נראה לי שאתה חובב רכב ונהנה ואוהב לנהוג תיסע באוטובוס הכי אמין, לא צריך למכור ולא לתחזק.

בקשר לשכנה אים זה קליאו B ידני יד ראשונה פרטית מעונין לקבל את המספר לחבר שמחפש כזו.

ובקטנות ל 206 וקליאו B יש שוק מצוין, תבדוק את עצמך.

תגיד נהגת פעם ברכב קטן צרפתי אפילו ב 205 שתרגיש את ההבדל בנוחות בהגה באחיזה?

לי יש ניסיון עם רכב קטן יפני וצרפתי 205 וקליאו וללא ספק אני מרוצה וחושב שאין בכלל מקום להשוואה בין הרכבים, רק עם מדובר ברכב שני לעיר בסיסי וחיסכוני הסיריון מתמודדת ראויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר כמו שאמרתי תחבורה בסיסית ואני מסכים איתך אבל לא עם בנצי שכל שירשור מהלל את הסריון שלו הוא צריך להבין על מה הוא נוהג לטוב ולרע.

אני יודע על מה אני נוהג - על פונטו, שהיא יותר נוחה מהסיריון - ועדיין אני מעדיף שנסע עם הסיריון, יותר זול, אין דאגה בנסיעות ארוכות והנוחות סבירה.

אתה עשית מהקליאו ספה של אמריקן קומפורט ומנגד את הסיריון כשרפרף עץ....

הסיריון נוחה, אמינה, זולה לרכישה ואחזקה, וחסכונית מאוד.

כמה עולה מנגנון לחלון? לא יודע

כמה עולה מנוע ווישרים? לא יודע

כמה עולה הידית של האיתות? לא יודע

למה אני לא יודע ? כי זאת סיריון - זה לא יתקלקל אז למה שאני אקנה חדש...

פנס קדמי? בשביל זה יש פירוקיות... וביטוח....

ושוב אתה מעלה פה ויכוח ישן מה יותר טוב יפני או אירופאי...

יפני יותר אמין - נקודה, זה העיקר, מה הבן אדם ביקש? הוט האצ'? לא .... ביקש קטנה אמינה וחסכונית - קיבל סיריון.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בריא ותמשיך לנסוע בקופסאת פח עם מנוע אמין וגיר אמין כי יותר מזה אין מה שיתקלקל הכל הכי פשוט.

ואים אתה אומר שהפונטו יותר נוחה מהסיריון אז הסריון באמת בבעיה.

מה הוא ביקש קטנה אמינה וחיסכונית

קטנה מאוד= סריון (מיני)

קטנה= קליאו (סופר מיני)

אמינה מאוד= סיריון

אמינה = קליאו

חיסכונית= קליאו + סריון

הרבה יותר רכב( נוחות, ציוד, מרחב, התנהגות,נסיעות ארוכות בלי להחריש אוזניים, עיצוב)= ק ל י א ו.

תעשה את הבחירה שלך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אים רק זה מה שאתה מחפש לא נראה לי שאתה חובב רכב ונהנה ואוהב לנהוג תיסע באוטובוס הכי אמין, לא צריך למכור ולא לתחזק.

בקשר לשכנה אים זה קליאו B ידני יד ראשונה פרטית מעונין לקבל את המספר לחבר שמחפש כזו.

ובקטנות ל 206 וקליאו B יש שוק מצוין, תבדוק את עצמך.

תגיד נהגת פעם ברכב קטן צרפתי אפילו ב 205 שתרגיש את ההבדל בנוחות בהגה באחיזה?

לי יש ניסיון עם רכב קטן יפני וצרפתי 205 וקליאו וללא ספק אני מרוצה וחושב שאין בכלל מקום להשוואה בין הרכבים, רק עם מדובר ברכב שני לעיר בסיסי וחיסכוני הסיריון מתמודדת ראויה.

אתה התחלת:

נהגתי על קליאו ידנית ואוט' לא B

נהגתי על 206 אוט'

נהגתי על 205 XRI וGTI

106 XSI,KID

סמארט BRABUS קבריולט...

נהגתי על גטס, אוויאו, פונטו ספייס, דמיו, סוויפט, שרייד, סיריון, פולו, 121, אונו, AX ועוד.

וזה רק הקטנות

סע אתה באוטובוס ואתה לא תקבע אם אני חובב רכב או לא ואם אני יודע לנהוג או לא יודע וכד'

תתחבר למציאות - ביום יום בדרך לעבודה בת"א או לאיזו מסעדה בלילה, אני לא מחפש פוזה, לא מחפש רכב עם אחיזה של מגנט ורעש של R1, אני מחפש רכב זריז, קל לתמרון, אמין מאוד וחסכוני.

וכאן הסיריון נכנסת לתמונה... ולא יוצאת ממנה.

אז לפני שאתה מקשקש ומברבר וסתם מוציא תסכול על המקלדת תחשוב קצת ותקרא עד הסוף...

הסיריון יותר טוב, בסיריון אתה נוהג ויודע שהחלונות יסגרו בלי בעיות, שהחום לא יעלה פתאום, שהמזגן יעבוד תמיד, שכל הכפתורים עובדים......

ותחשוב רגע - כמה פעמים ראית סיריון חונה בצד הדרך עם מכסה מנוע פתוח, עכשיו תחשוב קליאו - מבין את הפואנטה???

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דעתי לא תשנה וגם אני לא ישנה את דעתך.

מה שאני יכול להציע לך זה לקרוא ביקורות רכב של מאגזינים ולהכיר גם בחיסרונות של הסיריון ולא רק ביתרונות שלה.

והסיריון הכי פחות אוטו שאפשר והכי הרבה פחנוע ואים היא מספקת אותך למרות ניסיונך הרב בכלי רכב אחרים כנראה שאתה באמת צריך רכב כזה להגיע מA ל B.

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגזין אוטו:

"בעוד עם האטוס יחשוב בעליה פעמיים לפני כל נסיעה לירושלים, הרי עם הסיריון הדבר טבעי. מצד אחד היא אינה מוגבלת לעיר ומאידך היא מבצעת את רוב המשימות העירוניות טוב יותר." השוואה בין אטוס אוט' לסיריון 1.0 אוט'.

מגזין אוטו:

"כל הסופרמיני האירופאיות, אינן יפניות; ללא מקדם האמינות והאחריות המקיפה של דייהטסו, ובסופו של דבר אינן מהירות כמו הסיריון - אשר, למרות הכל , זכאית להגדרה "טיל קטן"."

מבחן דרכים לסיריון 1.3.

ד"א המבחן התחיל במילים הבאות:

"אנחנו אוהבים את הדייהטסו סיריון. מכונית עירונית חביבה, מרווחת יחסית לגודלה, זריזה, יעילה ומצוידת היטב. עד עתה נמכרה כאן הסיריון עם מנוע אחד בלבד - 1.0 3 צילנדרים, יחדת כוח מצוינת עם תגובות מהירות, למרות הספק מרבי צנוע של 55 כ"ס."

מה כאן הכי פחות אטו שיש??? אה ? זה מה שמעצבן אותי......

הוא הכי אמין נקודה, הכי חסכוני נקודה. אז הוא לא יכול להיות הכי פחות משהו.

ד"א הסיריון השיגה את הציון המרבי בהגנה על הולכי רגל ביורו NCAP...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, כל כך שכנעת אותי שלפני שבועיים הזמנתי לסטודנט הצעיר במשפחתי סיריון חדשה (אוטומטית 1300, המנוע והגיר של טויוטה יאריס).

בלי להיות צי רכב קיבלתי מחיר מעולה.

דיווחים על תצרוכת דלק בפועל יבואו תוך חודשיים או משהו כזה.

לפותח השרשור, במקום לשבור את הראש על רכב יד שנייה, אם תוכל למתוח את תקציבך לך על רכב חדש. עם קצת מזל תקבל אוטו חף מבעיות ואם תקפיד לטפל בו, הוא ישרת אותך בנאמנות ותוכל גם למכור אותו בקלות (יד ראשונה עם .... ק"מ, מסטודנט.....).

בודאי שקיימות משומשות במצב טוב, רק שטיפול איכותי נדיר במקומותינו. אם אתה מכיר אישית את נהג הרכב בפועל (אפילו מליסינג) ויכול לקבל היסטוריה אמינה שווה להסתכן, אחרת תמיד מקנן ספק.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...