Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מנעולן

חולגי

פוסטים מומלצים

אין לי מישהו ספציפי, אבל במקרים כאלה אני בודק במידרג.

היה לי ניסיון ממש טוב עם כמה בעלי מקצוע שונים שהזמנתי דרכם.

https://www.midrag.co.il/Search/Results?ntla=5P56S39RY89605AO4JC167983YG7R55

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי: 054-678-1506
הזמנתי אותו (בחרתי ממדרג), בגלל שהתחיל להיות קשה לסובב את המפתח. התברר שיש שקיעה קלה של מה שיצר אי התאמה בגובה של החורים במשקוף והבריחים.

הוא המליץ על פתרון מהיר וקל של שיוף קל לחורים, בגלל שהשקיעה היתה קלה והסביר שאם היא תמשיך יהיה צורך לשקול חיתוך של הסף. 

זה היה לפני למעלה מ-4 שנים וטרם עלה צורך בתיקון נוסף. לקח עלות סבירה של ביקור (לא זכור לי כמה), והיה מאוד נחמד ואדיב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץבכל פה על "דור מיגונים". מדובר באב ובנו ממודיעין. חילצו אותנו ביום לחוץ מאד לאחר שמנעול שיריונית חוסם קרס לחלוטין. פתחו, החליפו, הסבירו. עבודה מקצועית.

054-8199017

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר מהמרכז, סליחה. 

כן מחזק את הפנייה למידרג. 

כשהייתי עצמאי ונרשמתי אצלהם, הם עשו לי את המוות (בקטע טוב!) של בדיקות איכות ואמינות- דיברו עם לקוחות שלי וכדומה. אני יודע את זה כי לקוחות שלי התקשרו לשאול אם זה בסדר שדיברו איתם מהמידרג... 

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הניסיון שלי עם מידרג לא היה טוב. בעלי מקצוע רבים "מתחזים", אלה שיש להם דירוג גבוה, או תפוסים או מגבילים את אזור העבודה, או את העבודה עצמה. היו כאלה שביקשו לדווח למידרג על מחיר אחר משדרשו וקיבלו או להוסיף כסף מזומן לחשבונית המדווחת. 

• מבאס 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yahaga כתב:

לצערי הניסיון שלי עם מידרג לא היה טוב. בעלי מקצוע רבים "מתחזים", אלה שיש להם דירוג גבוה, או תפוסים או מגבילים את אזור העבודה, או את העבודה עצמה.

היצע וביקוש, זה פחות קשור ל"איש מקצוע גרוע" או "מתחזה". זה אפילו הגיוני, אתה לא יכול לצפות ממנעולן מכרמיאל לעבוד גם בחיפה, או ממדביר ביפו לעבוד עמוק בלב תל-אביב- הפקקים לבדם לא שווים את ההתעסקות, אז הגיוני שיהיו אזורים מוגדרים ספציפית...

לפני 11 שעות, yahaga כתב:

היו כאלה שביקשו לדווח למידרג על מחיר אחר משדרשו וקיבלו או להוסיף כסף מזומן לחשבונית המדווחת. 

זה כבר מעשה נבלה, שיש לדווח עליו. 

בלי קשר למידרג או לכלום. כל עסק שקובע מחיר, ומקבל את העבודה, חייב לעמוד מאחורי המחיר שציטט. נקודה. סוף פסוק. כל דבר אחר לא לגיטימי ולא מקובל. 

אחד הדברים שמידרג בודקים בשיחה לאחר הזמנה זה האם המחיר המדווח היה אמיתי והאם הצעת המחיר הייתה מדוייקת (לא היו חיובים שונים\נוספים). השתמשתי באיש מקצוע שלהם לפני כשנה, וביררו את הנקודות האלו איתי בשיחה שלאחר מכן. 

את הפעולות שננקטות אתה לא תמיד יכול לראות- זה כן משפיע על הדירוג שלהם, ואני מנחש שהבדיקות הבאות עליהם יהיו קפדניות הרבה יותר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...