Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסתי עם הרכב בעמוד המלצה כיצד לתקן

ereznaa

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, ereznaa כתב:

תודה אני אברר מולם לגבי העניין שלה מילוי בדלת למה צריך לעשות מילוי שואל מחוסר ידע שלי ככל הנראה אבל לא נראה לי שהפח נעלם פשוט התקפל פנימה אין דרך להוציא אותו חזרה ? 

ישנן מכות בפח שניתן למשוך החוצה בצורה שהמכה תיעלם ואז אין צורך במילוי ואם אין שריטות בצבע גם אין צורך בצביעה. 

לדעתי הלא מקצועית, המכה אצלך לא כזו ולא ניתן יהיה לדפוק את הפח החוצה בצורה שתחזיר את הפח למצבו המקורי בצורה מושלמת ולכן יהיה צורך במילוי לפני צביעה כדי להביא את הפח למצבו הקודם מבחינה חיצונית. 

אתה יכול גם להביא את המכה למצב ביניים שבו ינסו עד כמה שניתן לדפוק את המכה החוצה מבלי לצבוע, אבל ישארו סימנים מסויימים לפגיעה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא נכון, גם מכה כזו אפשר לתקן עם pdr , את הצבע אפשר אחר כך עם מכחול ביד אמן לפי קוד הצבע.

בזמנו היה בחור בפתח תקווה שעשה תיקון דומה בגולף.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז התייעצתי עם PDR מומחה שראה את הרכב ואמר לי שאין כל בעיה לתקן את המכה ושעלות היא ככל הנראה 2800 הרכב , בקשר לשריטות אני מקוה שפוליש ונייר שליף יורידו את זה ביינתים חשבתי בשביל האתגר האישי לקנות  מכשיר כזה שנקרא ידית ואקום לפחחות וזכוכית ולראות מה התוצאה שזה ייתן 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את נושא פוליש אפשר לבדוק לבד לפני.

מהתמונות נראה שהשריטות עמוקות

תשתף בתוצאה 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, ereznaa כתב:

אז התייעצתי עם PDR מומחה שראה את הרכב ואמר לי שאין כל בעיה לתקן את המכה ושעלות היא ככל הנראה 2800 הרכב , בקשר לשריטות אני מקוה שפוליש ונייר שליף יורידו את זה ביינתים חשבתי בשביל האתגר האישי לקנות  מכשיר כזה שנקרא ידית ואקום לפחחות וזכוכית ולראות מה התוצאה שזה ייתן 

אם אתה מתכוון ללכת על תיקון הpdr עדיף לך לא לנסות כלום תשאיר את העבודה למומחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.6.2024 בשעה 19:29, Moshe c כתב:

ממליץ על מוסך נבעה מרחובות. 

לדעתי הם ימליצו על החלפת דלת כי הקיפול בדלת ידרוש לא מעט מילוי והם לא אוהבים להשתמש במילוי, תבקש לא להחליף והם יצליחו לעשות עבודה טובה. 

עבודת הצבע שלהם טובה מאוד ועומדת במבחן הזמן. המחיר בהתאם. 

אישית, הייתי מקבל מספר הצעות לפחחות וצבע ללא החלפת דלת ולא מפעיל את הביטוח. זה יהיה יקר בהפסד היעדר תביעות, השתתפות עצמית והפחתה בשווי במכירה. 

לפני כשעה, cohen motor 377 כתב:

אם אתה מתכוון ללכת על תיקון הpdr עדיף לך לא לנסות כלום תשאיר את העבודה למומחה

כל הקטע ב Pdr לדעתי שהוא אמור להיות זול משמעותית מתיקון פחחות וצבע בגלל שעלויות נמוכות יותר אין צורך בחומרים מלבד חימום של הפח יש מכה על אביזרים שונים אז בתאכלס אני ממש מתבאס על הסכום הזה ולהחליף דלת ולהפעיל ביטוח לא בא בחשבון אז חשבתי אולי אצליח למזער את העלות של התיקון על ידי כך שאנסה קצת בעצמי בשביל הפאני למשך לפחות את החלק התחתון של הפח 

עריכה אחרונה על ידי ereznaa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, ereznaa כתב:

כל הקטע ב Pdr לדעתי שהוא אמור להיות זול משמעותית מתיקון פחחות וצבע בגלל שעלויות נמוכות יותר אין צורך בחומרים מלבד חימום של הפח יש מכה על אביזרים שונים אז בתאכלס אני ממש מתבאס על הסכום הזה ולהחליף דלת ולהפעיל ביטוח לא בא בחשבון אז חשבתי אולי אצליח למזער את העלות של התיקון על ידי כך שאנסה קצת בעצמי בשביל הפאני למשך לפחות את החלק התחתון של הפח 

זה כל ההגיון של PDR, עובד ככה בכל מקום בחו"ל, במקום להחליף דלת באלפיים דולר אז מתקנים את זה בחמישית מהמחיר וגם יותר זול מפחחות 

אבל בארץ המצאיו לזה תכלית אחרת לגמרי, יותר משתלם לקנות חליף חדש או לצבוע את כל הרכב במקום לעשות PDR, מחפשים פראיירים 

עריכה אחרונה על ידי Alberrto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לחלוטין פה אני באמת לא מבין למה בשביל כמה משיכות קטנות של פח המחיר הוא אשכרה 2800 ש״ח אני מבין שהעבודה לוקחת זמן אבל עדיין המחיר הוא שערוריתיי ובגלל זה אני כבר שוקל את צעדי מרגיש שנפלתי בין הפטיש לסדן מצד אחד לא רוצה להחליף דלת כי אשכרה זה לא הגיוני מצד שני תיקון של Pdr במדינת ישראל הוא גם לא הגיוני 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין את הטרוניה כאן. 

לפני 7 דקות, ereznaa כתב:

למה בשביל כמה משיכות קטנות של פח המחיר הוא אשכרה 2800 ש״ח

אם זה כל כך פשוט, תתכבד ותעשה לבד. אתה יכול לעשות היום הכל לבד. צפיה בכמה סרטוני יוטיוב וטיקטוק ואתה יכול לנסות לבד. מכסימום לא יצא לך טוב ואז תיגש לבעל מקצוע שינסה לתקן את הטעויות שאתה תעשה 😉 

אנשים משפצים כלי רכב שלמים לבד. סבלנות והרבה מאד זמן, כמה כלים (שעולים לא מעט) וחלק משיג תוצאות יפות.

אני לא בטוח שזה המקרה כאן.

כתבתי קודם, רכב חדש , עלה לך 130-150 אלף שקל, אולי יותר, גרמת נזק עצמי, אין לך למי להלין אלא על עצמך, ואתה רוצה לחסוך ושלא יראו שהיה תיקון/ללא החלפת דלת/ללא צביעה. 

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה לבד. רק תחמיר את המצב

אלו המחירים. רוצה מחירים של חו"ל תגור בחו"ל

אתה חושב שהמחירים הזויים, תפתח מכון ל pdr 

תהיה גם אתה מיליונר 

• אהבתי 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שניסיתי ולצערי לא ממש בהצלחה הפח פשוט חוזר לצורה האחרונה שלו בצורה שבא הוא קיבל אחרי שפגש עמוד פשוט נראה שהפח קיבל זיכרון חדש וכמה שאני לא מנסה למשוך זה לא באמת משנה חשבתי באמת שאני אתן איזה משיכה חזקה ואשמע איזה צליל מרגש כזה והפח יחזור למקומו אבל מסתבר שהעבודה ככל הנראה הרבה יותר מורכבת 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, ereznaa כתב:

אז זהו שניסיתי ולצערי לא ממש בהצלחה הפח פשוט חוזר לצורה האחרונה שלו בצורה שבא הוא קיבל אחרי שפגש עמוד פשוט נראה שהפח קיבל זיכרון חדש וכמה שאני לא מנסה למשוך זה לא באמת משנה חשבתי באמת שאני אתן איזה משיכה חזקה ואשמע איזה צליל מרגש כזה והפח יחזור למקומו אבל מסתבר שהעבודה ככל הנראה הרבה יותר מורכבת 

קיבלת הוכחה ממקור ראשון.

אין מנוס מלפתוח את הארנק ולתת לאיש מקצוע את העבודה. בתקווה שכעת תעריך יותר את הדבר הזה שנקרא pdr  ואת המקצוענים שיודעים לתת כמה מכות לפח 😜

בהצלחה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, zaf כתב:

כתבתי קודם, רכב חדש , עלה לך 130-150 אלף שקל, אולי יותר, גרמת נזק עצמי, אין לך למי להלין אלא על עצמך, ואתה רוצה לחסוך ושלא יראו שהיה תיקון/ללא החלפת דלת/ללא צביעה. 

קצר וקולע, ארוך וצולע.

פות"ש - קדחת/חפרת. לא רוצה לשלם? תשאיר ככה. הכי זול.

מדובר פה בנזק פחחות קלאסי, לא משיכות ולא דחיפות ולא פוליש ולא שמוליש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד אם יש לך בעיה אתה מוזמן לרפרש הלאה אף אחד פה לא קודח וחופר ומטרת הפורום כאן היא להתייעץ , אני כמובן רוצה לתקן את הדלת אבל האלטנרטיבות שמוצעות כאן הן לא ריאליות לא החלםת דלת והפעלת ביטוח ולא pdr באלפי שקלים ואין קשר לערך של הרכב שבהחלט יקר לליבי זה עניין של עיקרון פשוט לפיו התמחור של המוצר הוא לאין עשור גבוה ולא סביר בשום צורה שהיא ועל כן הזמנתי ערכת pdr 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...