Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה שמתנהלת מולי - קיפוח יכולת תמרון של התובע האם לדעתכם מוצדק?

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, digidigi כתב:

עשיתי את זה תודה רבה זהו נגמר הסיפור 

מה הכוונה? השכן ירד מזה?

האם הוכחת לו שכישורי הנהיגה שלו גרועים?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי הוכחת ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אתה צריך לקחת בחשבון שבבית משפט לא בודקים אם אפשר או אי אפשר ריאלית לצאת מהחניה (מה גם - מה שנוח וקל לך לביצוע זה לא אומר שלכולם זה ככה) אלא נצמדים למה שכתוב בחוק... מהבחינה הזו מצבך לא מי יודע מה, כי מבחינה חוקית אתה צריך להתחיל לחנות 1.5 מטר אחרי החניה שלך.

אל תפתח תקוות שווא ותנסה להגיע לפשרה לפי שהתובע מוריד עליך את הגרזן.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, איציק נ. כתב:

תראה, אתה צריך לקחת בחשבון שבבית משפט לא בודקים אם אפשר או אי אפשר ריאלית לצאת מהחניה (מה גם - מה שנוח וקל לך לביצוע זה לא אומר שלכולם זה ככה) אלא נצמדים למה שכתוב בחוק... מהבחינה הזו מצבך לא מי יודע מה, כי מבחינה חוקית אתה צריך להתחיל לחנות 1.5 מטר אחרי החניה שלך.

אל תפתח תקוות שווא ותנסה להגיע לפשרה לפי שהתובע מוריד עליך את הגרזן.

איציק

פשרה מעידה על כך שאני אשלם את ההוצאות בית משפט שלו? במידה וכן מה עשיתי בזה?

במידה ולא אני אשקול לחיוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, digidigi כתב:

פשרה מעידה על כך שאני אשלם את ההוצאות בית משפט שלו? במידה וכן מה עשיתי בזה?

במידה ולא אני אשקול לחיוב

להערכתי הגעת לנקודת האל חזור.... בוא נגיד שהחוק במקרה הזה - לא לטובתך.

נסה למזער נזקים.

בלי קשר לעניין הספציפי הזה, רציתי לשאול אותך מה היית עושה במקרה הבא:

נגיד ואני הוא השכן שלך.

יש לי רכב פרטי (ברלינגו) עם גרור קטן.

אני מעמיס את הרכב ורוצה לצאת מהחניה - ימינה.

לא יכול לפנות שמאלה כי המשאית זבל בדרך חוסמת את הרחוב.

מתחיל לצאת מהחניה, הרכב שלי כבר עובר - אבל הגרור לא יכול לעבור (הוא מקטין את רדיוס הסיבוב) כי הרכב שלך מפריע לו.
אני ניגש אליך ומבקש ממך לא לחסום את הכניסה לחניה (שלך) כי זה מפריע לי לצאת.

מה אתה עושה ?

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ויכוח עקר

אחד דווקן

אחד עקשן

טוב מזה לא יצמח

אני מבין שאתה לא מדבר עם השכן, אבל לטובתך כדאי לך לדפוק לו על הדלת 

להיות כנה ולהציג את השרטוט עם רדיוס הפניה של המטר וחצי.

אולי זה יהיה מקובל עליו וכל זה יהיה מאחוריך וגם שיפרת את יחסי השכנות שלך.

אני לא מבין למה אתה ממשיך להתעקש שלשון החוק מאוד ברורה?

אולי אתה צודק וזה באמת אפשרי אבל כשיש תקן שנקבע זה לא יעניין את בית המשפט ובסוף כולכם תפסידו כי גם רכב אחד לא יורשה לחנות שם.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, איציק נ. כתב:

נסה למזער נזקים.

נגיד ואני הוא השכן שלך.

מתחיל לצאת מהחניה, הרכב שלי כבר עובר - אבל הגרור לא יכול לעבור (הוא מקטין את רדיוס הסיבוב) כי הרכב שלך מפריע לו.

מה אתה עושה ?

ספציפית עבור כל אדם אחר זה שונה, המקרה פה שהצעתי לו גישורואז הוא אמר שהוא מוכן בתנאי שנסכים שלא נחנה שם אפילו לשניה ולחתום על  האישור לפנות להוצאה לפועל בכל פעם שנעצור לרגע כדי לקבל תביעה כספית מאיתנו. !!

ידי הייתה מושטת לשלום!!! 

מה היית עןשה במצב כזה? היית מסכים לתנאים שלו? אם דוד שלי שהוא נכה לצמיתות עוצר לשניה לרדת מהרכב אני צריך שהוא יצלם אותי ויפנה להןצאה לפועל? שהבת שלי מןרידה עגלה עם התינוק? שטכנאי מגיע? מה אני שןלט בכל העולם ? הכל שם פרוץ ללא שער והמטרה שלו לחלוב אותי כספית ושם זה חצה כל גבול אפשרי הבנתי שאם הןא הולך בראש הזה אז זה בחירה שלו

לפני 5 דקות, סולל הדרך כתב:

זה ויכוח עקר

אחד דווקן

אחד עקשן

טוב מזה לא יצמח

אני מבין שאתה לא מדבר עם השכן, אבל לטובתך כדאי לך לדפוק לו על הדלת 

להיות כנה ולהציג את השרטוט עם רדיוס הפניה של המטר וחצי.

אולי זה יהיה מקובל עליו וכל זה יהיה מאחוריך וגם שיפרת את יחסי השכנות שלך.

אני לא מבין למה אתה ממשיך להתעקש שלשון החוק מאוד ברורה?

אולי אתה צודק וזה באמת אפשרי אבל כשיש תקן שנקבע זה לא יעניין את בית המשפט ובסוף כולכם תפסידו כי גם רכב אחד לא יורשה לחנות שם.

תקרא את ההודעה האחרונה שלי ותבין עם מה אני מתמודד, לא רציתי להלאות אתכם ביותר מדי פרטים ורציתי לקבל תשובה לגבי התקן, אבל אם באלכם לרדת לפרטים זאת התשובה ועם זה אני מתמודד

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, digidigi כתב:

הוכחתי שיוצאים בקלות יש וידאו שעשינו

נכנסת לחניה שלו ויצאת? או משלך ימינה כשרכב עובד באותו מצב?

הטיעון ההגנתי היחיד שלך את מול החוק הוא שאתה לא יכול לשלוט במי שמגיע לחנות (למעט אתה עצמך) ומה הוא חושב לעשות בכל פעם שרכב כלשהו יחנה במקומך. 

זה עשוי להיות עקר אבל יש חוק יבש ויש את החיים עצמם. 

אני מן הסתם מטיל ספק בכישורי הנהיגה של השכן. ללא קשר לחוק. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, איציק נ. כתב:

נסה למזער נזקים.

נגיד ואני הוא השכן שלך.

מה אתה עושה ?

זה חד פעמי או אירוע שמתרחש כל פעם שאתה רוצה לצאת?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, digidigi כתב:

ספציפית עבור כל אדם אחר זה שונה, המקרה פה שהצעתי לו גישורואז הוא אמר שהוא מוכן בתנאי שנסכים שלא נחנה שם אפילו לשניה ולחתום על  האישור לפנות להוצאה לפועל בכל פעם שנעצור לרגע כדי לקבל תביעה כספית מאיתנו. !!

ידי הייתה מושטת לשלום!!! 

מה היית עןשה במצב כזה? היית מסכים לתנאים שלו? אם דוד שלי שהוא נכה לצמיתות עוצר לשניה לרדת מהרכב אני צריך שהוא יצלם אותי ויפנה להןצאה לפועל? שהבת שלי מןרידה עגלה עם התינוק? שטכנאי מגיע? מה אני שןלט בכל העולם ? הכל שם פרוץ ללא שער והמטרה שלו לחלוב אותי כספית ושם זה חצה כל גבול אפשרי הבנתי שאם הןא הולך בראש הזה אז זה בחירה שלו

תקרא את ההודעה האחרונה שלי ותבין עם מה אני מתמודד, לא רציתי להלאות אתכם ביותר מדי פרטים ורציתי לקבל תשובה לגבי התקן, אבל אם באלכם לרדת לפרטים זאת התשובה ועם זה אני מתמודד

איזה גישור הצעת לו בדיוק? גישור זה מה שמציע בית המשפט כדי לנסות להגיע לעמק השווה ללא התערבותו. 

הדוד שלך יכול לחנות תוך כדי חסימת חניה שלך. למה שיחסום חניה של מישהו אחר. אגב גם לנכה אסור לחנות תוך כדי הפרעה לתנועה. אותו דבר עם כל רכב אחר שחוסם חניה. למה אתה חושב שמותר לך להפריע לאחרים, גם אם זה לדקה/5 דקות? למה הזמן שלך חשוב יותר מהזמן של השכן שלך? תחשוב על זה. שים את עצמך במצב שמישהו חוסם לך יציאה מהחניה ,איך אתה מגיב? איך היית מגיב אם הוא עושה את זה פעמיים ביום? וכל פעם אומר לך :"מה הבעיה שלך, זה רק ל5 דקות".

למה אתה חושב שהמטרה שלו זה לחלוב אותך כספית?? הוא ביקש ממך לא לחנות שם, שמת עליו פס. אז הוא הולך לערכאה משפטית. תגיד תודה שזה לא שכן בריון שהיה יכול לחתוך לך צמיגים/לנפץ חלון וכד'.

פתרון סביר זה לשים שם פטרית בטון/עמוד שימנע חניה/עצירה במקום הנ"ל. מצד שני זה עדיין יחסום נתיב נסיעה. כך שכנראה הפתרון הטוב והחוקי, זה פשוט לא לעצור/לחנות שם בכלל.

לפני שעה, zaf כתב:

נכנסת לחניה שלו ויצאת? או משלך ימינה כשרכב עובד באותו מצב?

הטיעון ההגנתי היחיד שלך את מול החוק הוא שאתה לא יכול לשלוט במי שמגיע לחנות (למעט אתה עצמך) ומה הוא חושב לעשות בכל פעם שרכב כלשהו יחנה במקומך. 

זה עשוי להיות עקר אבל יש חוק יבש ויש את החיים עצמם. 

אני מן הסתם מטיל ספק בכישורי הנהיגה של השכן. ללא קשר לחוק. 

אתה יכול להטיל ספק בכישורי נהיגה של השכן אם מדובר בדיוק באותו הרכב מבחינת רוחב ואורך. עד אז ,זה דברים בעלמא.

לפני שעתיים, digidigi כתב:

המטרה להראות אתזה בבית משפט מזתומרת? 

אני לא מדבר עם השכן כלל.

כמו שהסבירו לך כאן, הוידאו לא רלוונטי לבית המשפט. 

• אהבתי 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, fatboy1340 כתב:

איזה גישור הצעת לו בדיוק? גישור זה מה שמציע בית המשפט כדי לנסות להגיע לעמק השווה ללא התערבותו. 

הדוד שלך יכול לחנות תוך כדי חסימת חניה שלך. למה שיחסום חניה של מישהו אחר. אגב גם לנכה אסור לחנות תוך כדי הפרעה לתנועה. אותו דבר עם כל רכב אחר שחוסם חניה. למה אתה חושב שמותר לך להפריע לאחרים, גם אם זה לדקה/5 דקות? למה הזמן שלך חשוב יותר מהזמן של השכן שלך? תחשוב על זה. שים את עצמך במצב שמישהו חוסם לך יציאה מהחניה ,איך אתה מגיב? איך היית מגיב אם הוא עושה את זה פעמיים ביום? וכל פעם אומר לך :"מה הבעיה שלך, זה רק ל5 דקות".

למה אתה חושב שהמטרה שלו זה לחלוב אותך כספית?? הוא ביקש ממך לא לחנות שם, שמת עליו פס. אז הוא הולך לערכאה משפטית. תגיד תודה שזה לא שכן בריון שהיה יכול לחתוך לך צמיגים/לנפץ חלון וכד'.

פתרון סביר זה לשים שם פטרית בטון/עמוד שימנע חניה/עצירה במקום הנ"ל. מצד שני זה עדיין יחסום נתיב נסיעה. כך שכנראה הפתרון הטוב והחוקי, זה פשוט לא לעצור/לחנות שם בכלל.

אתה יכול להטיל ספק בכישורי נהיגה של השכן אם מדובר בדיוק באותו הרכב מבחינת רוחב ואורך. עד אז ,זה דברים בעלמא.

כמו שהסבירו לך כאן, הוידאו לא רלוונטי לבית המשפט. 

אף אחד לא אמר שהזמן שלי חשוב יותר, אבל ללכת להסכים לתנאים של הוצאה לפועל לא יקרה, אף אחד לא יתעשר על חשבוני, אולי על חשבונך כן אבל פרייארים שימצא במקום אחר.

אף אחד לא מבטיח לי שאם יגיע אורח כלשהו אז אני צריך להיות עם היד על הדופק כל הזמן, זה לא עובד ככה, הוא מחר יכול להחנות רכב של חבר שלו ולצלם ולהגיד הנה הוא חנה במקום אסור , אתה חןשב אני אהבל?

ותקרא קצת את הסיפור במקום לקפוץ, אני לא חוסם את החניה שלו, זה השער של הכניסה של הבית שלי!

בגלל שהבנתי שזה מדיר שינה מעיניו אמרתי אסכים לא להפריע לו בתמרון כפי שהוא טוען אך הןא מנסה לסחוט אותי על ידי כספים והסכמים מופרכים.

גישור הכוונה בפניה דרך צד שלישי  שכל אחד יקפיד להחנות איפה שצריך  מבלי להפריע(גם הוא מפריע לי לפעמים אבל אני לא מתקטנן על עוד רוורס שאני צריך לעשות) והמטרה הייתה לסגור את התביעה, הוא המשיך להקשות ולחפש רק את הערכאה המשפטית.

עריכה אחרונה על ידי digidigi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.6.2024 בשעה 12:03, digidigi כתב:

כן זה נבדק, זה שטח משותף מוגדר בצו הבתים המשותפים ונקבע שהוא בהחלטת הוועד, שם החליט הוועד( בדרבון של התובע בעצמו) שכל דייר רשאי להחנות רכב אחד בלבד, אבל וזה אבל גדול אף אחד לא מקיים את הפרוטוקול ומחנה שני רכבים כמוני, אז למה שאני אקיים? זה הכל אישי נגדי

אז אתה מודה בעצמך שאתה מפר את הפרוטוקול. 

בתאריך 14.6.2024 בשעה 14:04, digidigi כתב:

בחיי שאין לי מושג מה הוא רןצה, הוא פעם אחת התלונן שסגרנו את החניה שלו לגמרי(ואני מודה על כך בא אורח שלא שם לב ) אז כנראה הוא החליט שלא יקרה מצב שיחנו שם באיזור לגמרי, אין שום דבר אחר מעבר לזה שעולה לי לנכון.

השאלה סך הכל צריכה להתבסס האם בתמרון ימינה האם מספיק 4 מטר  לתמרון סביר, ולא מוצא חוק שמגדיר את זה

כאן אתה מודה שחסמתם (אתה או אורח שלך) את החניה שלו לחלוטין. 

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, fatboy1340 כתב:

אז אתה מודה בעצמך שאתה מפר את הפרוטוקול. 

כאן אתה מודה שחסמתם (אתה או אורח שלך) את החניה שלו לחלוטין. 

שוב אני אציין, קרה שאורח הגיע וסגר חלקית את החניה ןמיד הזזנו, אין כל קשר בין המקרה הזה לבין מהות התביעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...