Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו 5 לעומת קליאו 4

lachim

פוסטים מומלצים

היי כולם :)

אני בעלים של קליאו 2013 ידנית, משרתת אותי נאמנה טפו טפו אין יותר מדי תלונות.

הדבר היחיד שמאוד מפריע לי הוא החולשה של המזגן מול מזג אוויר מאוד חם.

וכשאני אומר חולשה אני מתכוון לממש חוסר יכולת קירור (דובר רבות בפורום על הנושא הזה).

לאחרונה אני משתעשע במחשבה לקנות קליאו 2020 ומעלה, דור 5, כי יחסית למחיר(איזור ה55K) היא נותנת המון תמורה.

יש הרבה השוואות ביניהן ברשת אבל אין השוואת מזגן או הרבה מקומות שמרכזים בעיות אמינות בקליאו החדשה.

אשמח לשמוע מאנשי הפורום שמחזיקים בקליאו החדשה על חווייתם הכללית ובפרט לגבי המזגן

ובכללי לקבל מידע על אמינות הרכב עד כה. אמנם המנוע הוחלף והבנתי שבגרסה האוטומטית יש גם גיר חדש (עד 2021 5 הילוכים, אחרי 2021 6 הילוכים), אך האם הם מציגים אמינות טובה?

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על קליו אוטומטית או ידנית? לא זוכר אם הידנית היא 5 או 6 הילוכים, אך כל קליו 5 אוטומטית בארץ היא 7 הילוכים ואמינות טובה (יש גם גיר רציף, לגביו אין לי מה להגיד).

בגדול, רכב אמין, לי אישית לא היו שום בעיות במהלך 4 שנים, והוא אכן נותן תמורה מעולה למחיר. ישנה בעיה במנועי 1.3 - התרמוסטט מתחיל לנזול (עוד לא קרה לי, אחרי 45 אלף קילומטר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהיה לו גם קליאו דור 4(2015) וגם קליאו דור 5(2020), שתיהן ידניות, אני חייב לומר שלא זכור לי שהמזגן השתפר פלאים בין הגרסאות, אולי נהיה טיפה יותר חזק, אבל לא הייתי קורה לו מקפיא. בד״כ מהחוויה שלי הוא הכי מתקשה לקרר את הרכב אחרי שעמד בשמש ולוקח ממש הרבה זמן עד שנהיה יחסית נעים. אם הרכב עמד בצל, אז הרבה יותר קל לו לתחזק טמפרטורה נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...