Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול תקופתי במוסך כללי

Muzic4Ever

פוסטים מומלצים

תודה, מכיר את פאבל דיי טוב.

טיפלתי שם במשך שנים ברכב של המשפחה, הוא דיי גדל מאז המעבר למקום החדש. יש שם 20 מכונאים או משהו כזה. חלקם טובים וחלקם פחות. אי אפשר לדעת על איזה מהם תיפול.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, SurfHigh כתב:

מה שאתה צריך זה מוסכניק פדנט. 

הוא כבר מטפל אצל אחד כזה...(למי שלא מכיר. עובד לבד. גם מתחיל וגם מסיים את העבודה - יש בזה יתרון גדול). וכן, הזמינות שלו דיי נמוכה, אבל לדעתי עדיין כדאי (אני לקוח שלו, אבל למען ההגינות אציין כי אני גר באיזור המרכז כך שקשה להשוות).

השאלה היא אם המוסך הרחוק אך המקצועי, פותר לך את הבעיות כך שלא תצטרך להגיע פעמיים ואם גם תחזוקה מונעת לפעמים, חוסכת לך עוד ביקור.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, מעדכן שלבסוף נשברתי. כל התגובות כאן שיכנעו אותי להמשיך במתודולוגיה הנוכחית - מומחים לדגם.

אז חזרתי מהטיפול אח"צ. יצאתי מהבית ב 10 בבוקר, הגעתי לשם ב 10:30.

הרכב עלה על הליפט ב 13:15 וירד ב 14:40.

שמן, מסנן שמן, מסנן אויר,  מסנן מזגן. הכל נעשה בצורה רגילה לחלוטין כמו שכנראה כמו ילד ויוטיוב היו עושים בלי יותר מדי נסיון מקדים.

700 ש"ח עבודה ופקק של שעה בדרך הביתה. היה כיף אבל זו כנראה הפעם האחרונה. ניפגש שם אולי לטיימינג אבל טיפולים שוטפים מהיום מאחורי הבית. במקסימום אצל המוסך ממול.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שתיאמתי הגעה (כמעט שבוע מראש), כמובן שטיפול בסיסי כזה לא אמור לקחת מעל שעה גם למכונאי הכי פדנט ובטח שעל ליפט ובטח שאין שום סיבה לגבות מחיר כזה.

אבל את הנסיעה כבר עשיתי, וחבל היה לעזוב ולזרוק חצי יום עבודה.

אבל לפחות זה סגר את הפינה שלהבא אגש למוסך כללי בלב שלם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע לזיסו בראשון לציון (הייתי אצלו גם בתל אביב) שעה נסיעה על שני הרכבים למרות שיש מורשים דקה מהעבודה ובשניהם ביקרתי (רקורד כפר סבא, דנאל כפר סבא)

עריכה אחרונה על ידי naki220
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...