Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 שבועות בלי להניע את הרכב - אצטרך להניע עם כבלים?

רוצהרכב

פוסטים מומלצים

הכל תלוי בצריכת הזרם של הרכב כאשר הוא בחניה. האם יש מערכת איתור כלשהיא? האם הרכב חונה בתוך חניון עם תקרה מבטון וכולי. בכל מקרה, במידה והמצבר חלש, הדרך הכי בריאה ונכונה להטעין הוא היא באמצעות מטען מצברים יעודי. נסיעה מחוץ לעיר אכן תטעין את המצבר אבל מערכת החשמל ברכב לא אמורה להטעין מצברים חלשים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שכן, לכן תיערך בהתאם. 

אם במקרה יניע בלי כבלים - מצויין. הניסיון בשטח אומר שעם שבוע - שבועיים אין בעיה אבל שלוש שבועות זה כבר גבולי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, רוצהרכב כתב:

אהלן חברים,
אז כפי שנשאל בכותרת - אם לא נהגתי ברכב בערך 3 שבועות, חושבים שאצטרך להניע עם כבלים? שברולט ספארק 2016

תודה!

אם המצבר יחסית במצב "בריאותי" טוב ואין לך צרכנים כבדים פרזיטים אשר צורכים זרם כאשר הרכב בחניה רוב הסיכויים שלא תהייה לך

בעיה להניע את הרכב.

בכדי להיות בצד הבטוח אני מציע לך לפרק את כבל המינוס מהמצבר. לאחר שאתה מוציא את המפתח מהסווי'ץ פרק את הכבל.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו סלולרי באיזור עם קליטה גרועה - צורך הרבה חשמל בניסיונות להתחבר לרשת.

אני מציע לך להצטייד בבוסטר התנעה, השקעה של 150-200 ש״ח שתתן לך ביטחון לכמה שנים.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

כמו סלולרי באיזור עם קליטה גרועה - צורך הרבה חשמל בניסיונות להתחבר לרשת.

הכוונה במקרה של אמצעי איתור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. חלק ממכשירי האיתור מבוססים על איכון סלולרי, וכולם מתקשרים עם המוקד דרך רשת סלולר. אז אם הם במקום עם קליטה גרועה צריכת הזרם שלהם תהיה גבוהה.  

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דע שמצברים לא אמורים להפרק מעבר ל50-60% וכל פריקה כזו פוגעת בהם.

כשאתה מגיע למצב שצריך בוסטר אז זה כבר מאוחר מדי.

עדיף למצבר שתנתק אותו.

אם יש גישה לחשמל אז אפשר לחבר את המצבר למטען מצברים ואז לא תהיה לך בעיה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שנים אני עם נוקו GB70 ולפני כמה חודשים השתדרגתי לנוקו GBX150. האם אני צריך? ממש לא. אז למה? כי אני אוהב שיהיה לי (בוסטר) גדול וחזק.
האירוניה היא שאני עוזר לאנשים שנתקעו ולא רצו להשקיע בבוסטר.

לפני 23 שעות, היו זמני בומבה כתב:

תוכל להסביר ?

כאשר חונים בחניה תת קרקעית עם תקרה מבטון זה משבש מאוד את היכולת של מערכת האיתור לתקשר עם הכלי. כאשר מדובר בדו גלגלי עם מצבר קטן של בקושי 10 אמפר זה טוחן את המתח במצבר באופן משמעותי. אם לא מטעינים בעזרת מטען מצברים חכם אחרי כמה ימים המצבר מתרוקן לגמרי. כל פעולת ריקון שכזו מקצרת את החיים של המצבר באופן משמעותי.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 25 דקות, Cerebral Cortex כתב:

3 שנים אני עם נוקו GB70 ולפני כמה חודשים השתדרגתי לנוקו GBX150. האם אני צריך? ממש לא. אז למה? כי אני אוהב שיהיה לי (בוסטר) גדול וחזק.
האירוניה היא שאני עוזר לאנשים שנתקעו ולא רצו להשקיע בבוסטר.

לי יש נוקו GB150 שבדיוק חגג 4 שנים. רוב הזמן הוא עזר בעיקר לאחרים. יצא לי לעזור למישהו שמהבוסטר שלו התחיל לצאת עשן לבן תוך כדי ניסיון ההתנעה.

במקרה אחר הצעתי למישהי את עזרתי, אמרה לי שיש לה בוסטר. נשארתי שם ליתר ביטחון, בסוף השתמשנו בבוסטר שלי. 

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Pavlik כתב:

לי יש נוקו GB150 שבדיוק חגג 4 שנים. רוב הזמן הוא עזר בעיקר לאחרים. יצא לי לעזור למישהו שמהבוסטר שלו התחיל לצאת עשן לבן תוך כדי ניסיון ההתנעה.

במקרה אחר הצעתי למישהי את עזרתי, אמרה לי שיש לה בוסטר. נשארתי שם ליתר ביטחון, בסוף השתמשנו בבוסטר שלי. 

היתרון המובהק של ה GB70 ו הGB150 הוא שיש להם את האופציה להשתמש בכל כלי חשמלי 12 וולט שמתחבר לשקע מצת הסיגריות ברכב. שאני על אופנוע אני לוקח את ה GB70 שמאפשר לי להשתמש בקומפרסור אוויר למילוי הגלגל במקרה של פנצר. רציתי בזמנו את ה GB150 אבל הלכתי על ה 70 בסוף כי הצבתות של ה 150 הן עבות מדיי להתחבר למצבר של אופנוע. הצבתות של ה GB70 הן דקות יחסית. אם נוקו יתחילו לייצר את ה GB150 עם צבתות דקות אני אשקול. בינתיים ה GB70 אצל אחותי ובעלה למקרה שהם יצטרכו מקור הטענה לסלולארי שלהם בזמן הזה. אני משתמש כאמור ב GBX150 שיש לו צבתות דקות יחסית אבל אין לא את האופציה לחבר כל מכשיר 12 וולט כאמור שמתחבר למצת הרכב. 

ממה שהבנתי בכלל שסידרת ה GBX היא כיביכול הדור הבא. יותר חזקים ויותר קלים.
לפעמים בלילה שאני חולם את החלומות הפרועים שלי אני חולם על ה GB250 פלוס שזה בוסטר בכלל קטלני למנועים של 16 ליטר ומעלה. עולה מעל 5000 שקלים אבל אני קם עם זיעה קרה באמצע החלום הזה ומודה לעצמי שלא קניתי כזאת מפלצת שהרי אין לי בכלל צורך כזה.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...