Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקלחון לשנתיים - שלוש בזול

RedLabel

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני נכנס בקרוב לדירה של המשפחה.

האמבטיות בדירה יצטרכו שיפוץ בקרוב אך מסיבות כאלו ואחרות הוחלט לא לשפץ כרגע. בסבירות גבוהה בשנתיים - שלוש הקרובות יבוצע שיפוץ.

המקלחת בשירותי ההורים היא מקלחת חזית ללא אגנית (כלומר, 3 צדדים שלה הם קירות, הרצפה היא המשך של רצפת השירותים). המקלחון שהיה פורק משם לפני שנים.

אני מחפש "מקלחון" (למעשה רק חזית) במחיר סביר להתקין שם. רצוי משהו איכותי ככל הניתן אבל בפועל לא חייב להחזיק יותר משנים בודדות.

השירותים יחסית קטנים ולכן צריך מקלחון "אקורדיון" או פטנט חוסך מקום אחר (בגלל מיקום הכיור ליד המקלחון, הדלת חייבת להתקפל פנימה), אין לאן לפתוח דלת שהיא בכל רוחב המקלחון.

האם מישהו מכיר משהו מתאים (רצוי באזור חיפה והקריות)? אם אפשר לסגור את הסיפור ב 1000-1500 ש"ח זה יהיה מצוין.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, 3 קירות, ופתח לחזית.. היה לי מצב דומה בדירה שכורה. אני שמתי מוט ותליתי וילון מקלחת שהגיע עד לריצפה, זה עצר את רוב רוב המים,ואז עם מגב גרבתי בסוף.

החזקתי ככה שנתיים בלי קטסרופה.

• רעיון טוב! 5

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה צריך נקרא מקלחון חזית. למשל כזה:

%D7%90%D7%95%D7%93%D7%9D-1.jpg

אני הזמנתי אחד לפני מעל 6 שנים דרך חבר הפורום @לירוי1. מדובר בעצם על שתי דלתות שהצירים שלהן מחוברים לקירות בשני הצדדים והן נפתחות פנימה או החוצה (גם אצלי משהו מונע פתיחה החוצה של אחת הדלתות).

לא יודע מה מצב המחירים היום, אבל אז עלה 1000 שקל + 300 התקנה עבור רוחב 120-125 ס"מ (המחיר תלוי גם ברוחב החזית). מקלחון של חברת סבח.

עריכה:

תכלס, אם יש לך ידיים טובות ולא איכפת לוותר על אחריות, תוכל להתקין לבד. סה"כ פרופילי האלומינים מוברגים עם הגב לקירות, בתוספת פס סיליקון בינם לקיר. מכניסים דלת עם הצירים שלה בכל צד. ממקמים בקירוב כך שעודף המרווח יתחלק בין שתי הדלתות, ומבריגים ברגים מנירוסטה דרך האלומיניום. יש משחק של עד 5 ס"מ בתוך הפרופיל - זו הסיבה שהמידות למכירה באות בקפיצות של 5 ס"מ.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי עם @לירון .ה. - מוט לחיצה ווילון שמוחלף כל כמה חודשים (כל אימת שמצטבר קצת עובש). ההוצאה מסתכמת בכמה עשרות שקלים בשנה. חייתי עם דבר כזה איזה 16-17 שנים. 

לגבי מקלחונים - מדובר במוצר שאפשר לקנות בהום סנטר בכמה מאות שקלים ועל זה להוסיף התקנה. תביא בחשבון שפירוק שלו יביא להרס של הקרמיקה, כך שאם יש לך כוונה לשמר אותה וותר על המקלחון או קנה במחשבה על הטווח הארוך. אם ממילא הכוונה להחליפה אין לכך משמעות.

חוץ מזה, כידוע לך, אין קבוע יותר מן הזמני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, natco כתב:

מה רוחב החזית?

100 ס"מ.

לפני 6 שעות, לירון .ה. כתב:

אם הבנתי נכון, 3 קירות, ופתח לחזית.. היה לי מצב דומה בדירה שכורה. אני שמתי מוט ותליתי וילון מקלחת שהגיע עד לריצפה, זה עצר את רוב רוב המים,ואז עם מגב גרבתי בסוף.

החזקתי ככה שנתיים בלי קטסרופה.

חשבתי על וילון, הבעיה היא שזו דירה ישנה וחדר השירותים לא מונמך ביחס לחדר השינה. אני חושש שאצטרך לגרוף מים מכל החדר ולכן מעדיף משהו שפיזית עוצר את המים.

לפני 3 שעות, sperial כתב:

לגבי מקלחונים - מדובר במוצר שאפשר לקנות בהום סנטר בכמה מאות שקלים ועל זה להוסיף התקנה. תביא בחשבון שפירוק שלו יביא להרס של הקרמיקה, כך שאם יש לך כוונה לשמר אותה וותר על המקלחון או קנה במחשבה על הטווח הארוך. אם ממילא הכוונה להחליפה אין לכך משמעות.

חוץ מזה, כידוע לך, אין קבוע יותר מן הזמני.

למה בעצם? המקלחון שהיה שם פורק בלי לפגוע בקרמיקה שמתחת. מקסימום חורי ברגים שסותמים עם רובע.

בכל מקרה כשנשפץ תוחלף כל הצנרת בדירה ולכן אין חשיבות לשמירה על הקרמיקה.

ולגבי הזמני, זו עוד סיבה לא להשתמש בוילון. ובגלל זה אני גם מוכן לשלם קצת יותר תמורת משהו סביר.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, RedLabel כתב:

חשבתי על וילון, הבעיה היא שזו דירה ישנה והאמבטיה לא מונמכת ביחס לחדר השינה. אני חושש שאצטרך לגרוף מים מכל החדר ולכן מעדיף משהו שפיזית עוצר את המים.

אפשר להדביק סף דלת בפתח דלת המקלחת

לא הזכוכיות

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המקלחת בנויה בשיפוע נכון לא תהיה בעיה של בריחת מים.

לגבי הקרמיקה - הייתי צריך לפרק מקלחון כדי להחליף חלון צמוד (קומפלט, כולל המסגרת). הזיגוג של מספר אריחים נפגם. לא יודע האם בגלל איכות הזיגוג, הסיליקון או רשלנות בעבודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, RedLabel כתב:

100 ס"מ.

מידה קצת בעייתית.

אין במידה הזו מקלחון הזזה (הפתח שישאר לא יאפשר כניסה), ובסטנדרט לא תמצא אקורדיון. 

הכי טוב שאפשר כאן זה מקלחון שתי דלתות שנפתחות פנימה. אם המקלחון מספיק עמוק, זה אפשרי להכנס ולסגור אחריך את הדלת, גם אם לא מאד נוח.

כזה סטנדרטי, בזכוכית 6 ממ מחוסמת צריך לעלות פחות מאלף ש' .לא יודע כמה יגבו בנוסף על הובלה והתקנה.

אגב- למקלחונים מהסוג הזה אין סף תחתון - האיטום בנוי על גומיה שנגררת עם הדלת על הרצפה, והוא אינו מושלם.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, sperial כתב:

וילון שמוחלף כל כמה חודשים (כל אימת שמצטבר קצת עובש).

גם אצלי היה אותו דבר עד שפעם אחת הזמנתי מדוד-עלי וילון כזה,

ולמרבה הפלא - שום סימן לעובש, בדיוק באותו מקום ותנאים שווילון "ישראלי" היה מתמלא עובש תוך 3-4 חודשים.

כשעברתי דירה לפני שנה+ הזמנתי 2 כאלה מאותו מקום, וגם הם נקיים מהשחור הדוחה הזה.

אצרף קישור מאוחר יותר.

עריכה אחרונה על ידי BoazB11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם וילונות, זה שהם נדבקים לך לת*ת, לא משנה כמה רחוק תעמוד מהם, תוך דקה של מקלחת הם יגיעו אליך, ויצמדו.

אין לי מושג על איזה חוק פיזיקלי זה עובד, אבל אני בעד לשנות אותו.

• מצחיק 4

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, RedLabel כתב:

חשבתי על וילון, הבעיה היא שזו דירה ישנה וחדר השירותים לא מונמך ביחס לחדר השינה. אני חושש שאצטרך לגרוף מים מכל החדר ולכן מעדיף משהו שפיזית עוצר את המים.

זה הפתרון - https://www.aliexpress.com/item/4000837984649.html

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, natco כתב:

הבעיה עם וילונות, זה שהם נדבקים לך לת*ת, לא משנה כמה רחוק תעמוד מהם, תוך דקה של מקלחת הם יגיעו אליך, ויצמדו.

אין לי מושג על איזה חוק פיזיקלי זה עובד, אבל אני בעד לשנות אותו.

חוקי מרפי מן הסתם😁

חשבתי שאני היחיד ביקום שמותקף מדי יום ע"י יריעת בד...

פיזיקלית אני משער שזה בגלל האוויר החם שעולה למעלה, ויוצר תת לחץ בגלל הווילון שבתורו נדחף פנימה.

תכננתי כמה פעמים לעשות לזה סוף בעזרת חוט או משהו,

אבל בסוף, כמו חורני מקצועי, אני פשוט משעין את המגב על הווילון וזהו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...