Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרסומות באתר

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, FROGIE כתב:

לא קשור לכאן, אבל מי שהגזים בפרסומות באמת אלו יוטיוב בזמן האחרון :P

אכן נושא לדיון נפרד. הז'אנר החביב עליי זה 20 שניות פרסומת לפני סרטון של 15 שניות, או 2.5 דקות פרסומת באמצע סרטון של 10 דקות.

לשמחתי AdBlock עדיין עושה עבודה טובה כשגולשים מהמחשב, אם כי לא ממש עוזר בטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.ee5b8dac9114b865d48c17a00090f96c.pngimage.thumb.png.9e04261328fdc14c2592e4fb56508840.png

וואו, ככה זה בלי החוסם? פחד אלוהים.

אני נמנע מאתרים שלא מאפשרים להפעיל חוסם, ביליתי לא מעט זמן ב hwzone ועזבתי כשהם אילצו כיבוי חוסם פרסומות כדי לראות את הדף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Derish כתב:

באייפון אני לא מכיר, אבל באנדרואיד יש הרבה דרכים להימנע מפרסומות.

להגדיר dns של adblock ולחסום את הפרסומות ברוב האפליקציות, דפדפנים עם חוסם פרסומות (firefox, kiwi, brave ועוד ועוד), youtube revanced (אני אוהב את revanced extended) ליוטיוב משופר - בלי פרסומות, ניגון עם מסך כבוי, סרטון במסך צף כשיוצאים מהיוטיוב, sponsorblock מובנה ועוד..

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Haim_gds כתב:

וואו, ככה זה בלי החוסם? פחד אלוהים.

אני נמנע מאתרים שלא מאפשרים להפעיל חוסם, ביליתי לא מעט זמן ב hwzone ועזבתי כשהם אילצו כיבוי חוסם פרסומות כדי לראות את הדף

קח כבר הלוואה מה אתה לא מבין?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Derish כתב:

אכן נושא לדיון נפרד. הז'אנר החביב עליי זה 20 שניות פרסומת לפני סרטון של 15 שניות, או 2.5 דקות פרסומת באמצע סרטון של 10 דקות.

Youtube Vanced

עריכה: ראיתי שכבר הגיבו את אותו דבר 

עריכה אחרונה על ידי Or05230

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כאנקדוטה - Vanced מת לפני 3 חודשים ומאז מידי פעם הוא איכשהו עובד אבל ברוב הזמן מציג שגיאה על כל סרטון שמנסים לצפות.

על כן, יש לנסות את Revanced במקום (לא ניסיתי).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשי ה-vanced למיניהם, שכחתם לציין שמדובר ב-APK המחייב מסירה של פרטי חשבון הגוגל שלי לצד ג' ולא באפליקציה מן המניין שמורידים מהחנות. פיסת מידע די קריטית.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Derish כתב:

משתמשי ה-vanced למיניהם, שכחתם לציין שמדובר ב-APK המחייב מסירה של פרטי חשבון הגוגל

מסירת פרטים, מה, אם רוצים לכתוב תגובות או משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להיות מחובר לחשבון שלך כדי לראות את הסרטונים שאתה בדר"כ רואה - youtube לדוגמא, צריך להכנס עם חשבון הגוגל

עשיתי את זה וחייתי כדי לספר ב youtube vanced, לאחר שחברים נוספים מהתחום גם עשו, לכן הייתי רגוע יותר

בנוסך באתר שלהם למיטב זכרוני יש אפשרות לבנות מאפס את ה APK כדי לוודא שאתה לא מוריד APK זדוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הזה למעשה עושה לחשבון שלך סימולציה של YouTube Premium ולכן פועל מחוץ למערכת הרשמית של גוגל. כלומר אתה מוריד אותו מאתר אינטרנט, מתקין אצלך על הטלפון (מה שאצל משתמש נורמטיבי דורש נטרול של הגנות מסויימות), נכנס עם הפרטים של חשבון הגוגל שלך ללא שום אבטחה או הצפנה נראית לעין (כי הרי הורדת את זה מחוץ לחנות האפליקציות שלהם), ומקווה שמי שבנה את האפליקציה לא יעשה בזה שימוש זדוני. לא רק היום אלא גם בעוד שנתיים, כשיתחילו בעיות כלכליות ויחליפו בעל בית וכו'. בינתיים לא סתם היית צריך להירשם לשירות עם כתובת אימייל בקטנה, אלא נתת להם את מפתח המאסטר לכל המידע שקיים עליך ברשת, כולל גישה לאמצעים פיננסיים.

לא טריוויאלי הסיפור, במיוחד לאור מה שאנחנו יודעים על אפליקציות עבר כמו TrueCaller שהיו מותקנות בכל טלפון ואז התחילו לסחור בפרטי משתמשים. האם הפיצ'רים הנוספים שווים את הסיכון, זו החלטה אישית לכל מי ששוקל להתקין. האלטרנטיבה היא ללכת על בטוח ולשלם את דמי המנוי החודשיים ליוטיוב תמורת אותה פונקציונליות, או להמשיך לראות פרסומות וכו'.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...