Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פס מגנטי

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 6921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין בפס מגנטי לתליה על הקיר, אשר עליו אוכל לתלות את מגוון סכיני המטבח המפחידות שלי לשליפה מהירה (אני משחזר סצינות של סטיבן סיגל בבית).

אני מעדיף משהו שיהיה חלק כמה שיותר, כך שייתפוס פחות לכלוך ויהיה קל לנקות אותו.

מישהו יודע היכן אפשר להשיג כזה?

מצאתי את המגנט הבא

http://www.grub.co.il/product.asp?productid=1285&CatCode=10

אבל לדעתי המבנה שלו תופס לכלוך. ראיתי כבר פס מגנטי חזק למדי, שהיה עטוף בפלדה. כזה אני רוצה.

ליעד

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבתמונה זה לא פס מגנטי אלא פסים מגנטים, זה תבנית פלסטיק לדעתי שבתוכה יש 4 פסי מגנט.

למה שזה יתפוס ליכלוך אם אתה תשים שם סכינים נקיות?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זה. בסביבת המטבח יש הרבה מאוד אדים שומניים. ויש גם אבק. ביחד הם יוצרים ג'יפה נוראית. אפשר לנקות כל דבר, אבל דברים חלקים אפשר לנקות במעבר פשוט של מטלית, בעוד שאם פני השטח מורכבים, צריך להתחיל להתאמץ.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי ששרשור הג'וקים הוא השרשור ההזוי של השבוע...
צריך הרבה אומץ כדי לדבר כך לאדם שעושה כל כך הרבה שימוש בסכינים, עד כדי שהוא צריך פתרונות מיוחדים בשבילן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פס מגנטי כזה. אני טיפה מיתבייש, אבל קניתי אותו באיקאה (שששש...:bugeyed: )

הוא עשוי נירוסטה (או משהו דמוי), פנים חלוקות עם חתך ריבועי ובתוכו יש מגנט. הוא ניצמד לקיר ע"י שתי ארליים + ברגים...

את האמת, קניתי אותו במחיר זול במחשבה שזה יחזיק כמה חודשים עד שאני יבנה אחד חדש וטוב. למרבה הפלא הוא מחזיק יותר מישנה ונראה כאילו יחזיק עוד 15 שנים לפחות...

בקשר לליכלוך, זו בעיה... יש אצלי במיטבח הרבה דברים תלויים. "החוק" אמר, אם יש משהו במיטבח שאתה לא מישתמש בו לפחות פעם-פעמיים במחדש, תכניס את זה לארון...

אני מישתמש ברוב הדברים פעם בשבוע או שבועיים אז מספיקה שטיפה קטנה (גם דברים שיוצאים מהארון מקבלים שטיפה קלה, לא מזיק), ככה לא נאגר אבק + שמן על הכלים והם נימצאים ב"שלוף"...

אם תרצה תמונות, אני יגיע הביתה ויצלם...

בינתיים יש את זה, הדבר מצד ימין (זה לינק)

p-smith.jpg

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מצויין. אני אקפ?ץ לשם לקנות.

לגבי הלכלוך, הסכינים בשימוש כל הזמן, איתן אין בעיה. הפס עצמו הוא זה שמפחיד אותי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין בפס מגנטי לתליה על הקיר, אשר עליו אוכל לתלות את מגוון סכיני המטבח המפחידות שלי לשליפה מהירה (אני משחזר סצינות של סטיבן סיגל בבית).

אני מעדיף משהו שיהיה חלק כמה שיותר, כך שייתפוס פחות לכלוך ויהיה קל לנקות אותו.

מישהו יודע היכן אפשר להשיג כזה?

מצאתי את המגנט הבא

http://www.grub.co.il/product.asp?productid=1285&CatCode=10

אבל לדעתי המבנה שלו תופס לכלוך. ראיתי כבר פס מגנטי חזק למדי, שהיה עטוף בפלדה. כזה אני רוצה.

ליעד

אתה חי בסרט :hihi:

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לסכינים אבל קשר למגנטים

תפרק דיסק קשיח - על הראש שלו יש מגנט

חזק משהו מדהים.

עוד רעיון

יש לך רמקול מקולקל בבית?

תפרק את המגנט שלו וזה יחסוך לך המון :wink:

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצבא יצא לי להשבית הרבה מאוד דיסקים קשיחים ולהוציא מהם את המגנט. דבר ראשון, הם חזקים מדי, אני רוצה לשלוף מהם את הסכין בלי להעיף אותה על עצמי, דבר שני, אני צריך פס, לא מגנט בגודל 3 סנטימטרים.

בכל מקרה, הייתי היום באיקאה בעצת גילי, קניתי פס מגנטי 53 ס"מ ב35 ש"ח.

ובא לציון גואל

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצבא יצא לי להשבית הרבה מאוד דיסקים קשיחים ולהוציא מהם את המגנט. דבר ראשון, הם חזקים מדי, אני רוצה לשלוף מהם את הסכין בלי להעיף אותה על עצמי, דבר שני, אני צריך פס, לא מגנט בגודל 3 סנטימטרים.

בכל מקרה, הייתי היום באיקאה בעצת גילי, קניתי פס מגנטי 53 ס"מ ב35 ש"ח.

ובא לציון גואל

יש סיכוי אתה מעלה לפה כמה סרטוני ביצועים עם הסכינים והפס המגנטי? :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...