Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנעול חכם Nuki

פינדר
שימו לב! השרשור הזה בן 278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 27.8.2023 בשעה 09:06, פינדר כתב:

עדכון אחרי כשלושה חודשים.

לא יודע אם הבעיה אצלי בדלת, או בצילינדר או בנוקי, אבל זה לא עובד חלק וזה די מבאס. כי כשזה עובד זה מעולה.

הנוקי מהתחלה לא הצליח בקליברציה האוטומטית שלו (בתהליך ההתקנה) ונאלצתי לשחק עם הגדרות הקאסטום, כדי שהוא יסתובב מספיק בזמן הפתיחה.

הבעיה שזה עובד טוב כמה שבועות ואז זה מתחיל לזייף. בזמן פתיחה הוא לא מסתובב מספיק כדי שהלשוניות יכנסו פנימה למקום שלהן בתוך הדלת.

בהתחלה חסר לו איזה עשירית מילימטר ואז אם אני מנסה פעם או פעמיים לפתוח עם הידית של הדלת, השיניים נכנסות פנימה והדלת נפתחת.

אח״כ המרווח הזה גדל, וצריך 4-5 פעמים לשחק עם הידית עד שהדלת נפתחת.

בשלב הזה, אתמול, שיחקתי עם ההגדרות כדי להאריך את זמן סיבוב הפתיחה. זה עובד בהתחלה ואז שוב יש בעיה.

הכי מעצבן זה שכשאני מסתכל על ההגדרות, זה נראה שהוא לא שמר את השינוי וחזר לערכים הקודמים.

אני מתחיל לפחד שמישהו יתקע בחוץ, בזמן שאני בעבודה (יש לי מפתח בתיק לגיבוי).

ממש מעצבן ואני לא יודע איך להמשיך מפה.

זה קרה לי גם, הוספתי עוד כמה מעלות בהגדרות של הפתיחה וחשבתי שזה נשמר, וזה באמת לא שינה כלום. כשנכנסתי שוב ראיתי שההגדרה נשארה כמו קודם, ואז שמתי לב לכפתור שמירה שלא ראיתי בהתחלה.

תנסה שוב ותוודא שזה נשמר (תצא מההגדרה ותיכנס שוב)

• אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר ששמרתי..

בכל אופן בינתיים כן הצלחתי להוסיף עוד מעלות לסיבוב וכרגע זה עובד טוב.

אם יהיו שוב בעיות אזמין מנעולן לבדוק את הכיוון של הדלת.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.8.2023 בשעה 09:35, פינדר כתב:

דלת בת עשר שנים.

נראה לך שזו יכולה להיות הבעיה?

תשמע אולי שווה להתחיל מהבסיס, שזה הדלת.

אבל פה באמת שתצטרך עין מקצועית טובה. כזה שחי את התחום.

וזה לצערי קשה למצוא בישראל

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע? אין מנעולנים טובים בארץ!
כאילו מפצח האטום.
כל מנעולן עם כמה שנות ניסיון ידע בדיוק מה הבעיה שלך בדלת, ואם אתה גר באיזור השרון אני גם יכול להמליץ לך על אחד

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...