Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההנחה הכי גדולה שקיבלתם מהיבואן ברכישת רכב חדש ואיזה רכב?

Alloytoy
שימו לב! השרשור הזה בן 441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטבות של קצת יותר מ-10K ברכישת לאון 1.5 סטייל בתחילת שנת 2019. 8,000 ש"ח הנחה, מצלמה, חיישנים ושטיחי חורף במתנה.

לא היה מדובר ברכב לפני גיול או משהו בסגנון, הזמנתי בנובמבר וחיכיתי שהרכב יגיע עם מערכת אקטיבית לתיקון סטיה מהנתיב ולא מובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שסייעתי לחבר לרכוש

בחירה בין הלוואה של 130,000 בחלוקה ל60 תשלומים ללא ריבית והצמדה

או הנחה של 8,000 ש"ח מהמחירון + הלוואה של 130,000 בפריים + 0.5

לשמחתי בחר בהלוואה ללא ריבית, רק היום מתברר כמה הרוויח מזה

פיג'ו 3008 דיזל, לפני כ10 חודשים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

13 אלף הנחה.

167 אלף במקום 180 אלף.

C5 איירקרוס בימי מכירות דיגיטלים של לובינסקי בתקופת הקורונה, יוני 2020.

מחיר מציאה, במיוחד לעומת היום, שדגם כזה אחרי מתיחת הפנים כיום עולה כ-196 אלף.

התמורה לכסף הייתה עדיפה אז, במיוחד שתא הנוסעים המגיע עם מתיחת הפנים לארץ מגיע בצבע כהה אחיד והרבה פחות מזמין ומושך משילובי הצבעים הבהירים שהוצעו לפני מתיחת הפנים.

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9,000 ש"ח הנחה על פיז'ו 3008 מאובזרת בשנת 2022 טרום קורונה.

1,000 מצ'מפיון אחרי שאמרתי לנציג שאני לא יכול לחזור הביתה בלי שקיבלתי משהו כי כולם יצחקו עלי שאני פראייר (אני גרוע במשא ומתן כשאני רוצה משהו)

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קונה רכבים חדשים, אבל אלה שרוכשים רכב ב7 ספרות, מנצחים את כולכם.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמשווים הנחות ברור שצריך לתת נתון לא בשקלים אלא באחוזים. 

זה די חסר משמעות לציין סכומים בשקלים של הנחה שקיבלתם בלי לציין בצמוד מה המחיר הרגיל.  השוואה אמיתית היא באחוזי ההנחה ולא כמה אלפי שקלים חסכת. 

כאשר מדובר ברכבי יוקרה ההנחה גדולה יותר  גם באחוזים כי בשוק היוקרה מתח הרווחים של היבואנים גדול. כך יש  יותר  "בשר" לחתוך בו וסיבה נוספת הינה שיש תחרות 

בחלק מהמקרים מיבוא מקביל/אישי  ופתאום ליבואן יש מספיק תמריץ לתת הנחה גדולה. 

חבר שלי התעניין לא מזמן ברכב יוקרה ספציפי והחליט לעשות שופינג רציני. הוא גייס זמן ואת את כישורי המו"מ שלו ונדד בין סוכנויות שונות של היבואן למצוא איפה יקבל את המחיר הטוב ביותר. 

התוצאות היו לא פחות ממדהימות. לגבי אותו מודל בדיוק  בסניפי יבואן שונים:

סוכנות מספר 1: אמרו שאין בכלל אפשרות להנחה. הסכימו למכור במחירון הרשמי של  906,488 ש"ח. 

סוכנות מספר 2: הסכימו לתת הנחה של .80,000 שקל ששווה ל 8.8 אחוזי הנחה. 

סוכנות מספר 3: לאחר מו"מ עיקש ומעבר ביין כמה נציגים עד מנהל הסוכנות הגיע לשיא של הנחה.  קיבל מחיר סופי של 750,000 ש"ח , שהם הנחה של  156,488 ש"ח שהם  17.3 אחוזי הנחה ! 

נשמע הזוי ולא הגיוני? 

במידה ומישהו לא מאמין אני יכול לצרף  הוכחה חד משמעית של צילומי הצעות המחיר השונות שניתנו לאותו דגם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פנדה חדשה שקניתי ב 2011 ב 59,990 במבצע שהיה בזמנו (אחרי מבצע שהתחיל בשיתוף המשביר לצרכן) ושיקף הנחה של 12,000 שח. האמת שזו היתה קניה מוצלחת מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...