Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

240SX Pignose בארץ

Turbo_LAG
שימו לב! השרשור הזה בן 571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 26.11.2022 בשעה 09:43, ac cobra כתב:

לאנשים יש כסף (והרבהה) והיו להם פוסטרים עם מכוניות בחדר, כעת הם מגשימים את הפוסטר :)

מאמין שבאקזיט הבא נשמע על מישהו שהגשים את את הפוסטר או את ה"רכב ממשחק המחשב" של למבורגיני דיאבלו - הרכב בעקרון כבר בגיל אספנות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה החוק בנוגע לייבוא רכב אספנות משופר?

לדוגמה, ב.מ.וו. E36 בסיסית (318, 320) שהשתילו לה מנוע של אחת הגרסאות החזקות יותר.

או דברים שהם במוצהר אפטרמרקט, כמו קוילאוברים, בלמים מוגדלים וכדומה.

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה. יש כאלה בארץ כמה.

רכבי אספנות שהגיעו מארצות הברית חלקם "עודכנו" בקטנה כמו בלמי דיסק, הגה ובלמים מתוגברים. אבל זה בקטנה.

יש גם כאלה שבמקור היו עם מנוע "קטן" ועלו ארצה עם מנוע גיבור (לא עם טורבו, אבל נפח וצילנדרים,בוודאות) .

אני מניח שזה תלוי באיכות הניירת שהגיעה איתם. לא נראה לי שמשרד התחבורה חופר במפרטי יצרן מקורי על פי VIN . 

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון באותו הנושא: גם יצא לי לראות עוד אחת באזור חדרה לפני כמה ימים, כבר לא הייתי כל כך בשוק. אני מבין שזו מתחילה להיות תופעה מתגברת בארץ.

כתומה, לא Pignose (הסוג השני, לא יודע איך קוראים להן. אלה שיותר נפוצות). ראיתי אותה למחצית שנייה.

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...