Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאיזו מדינה הייתם מהגרים

Coro

פוסטים מומלצים

זה שהסטייט כחול כמובן קשור אבל מה שקרה זה מרוב רצון להכיל את כל ה"אוכלוסיה החלשה" שכחו את שאר האוכלוסיה, בנאדם בא לסופר לוקח מה שהוא רוצה ואי אפשר לעשות לו כלום, משפחה (עם ילדים!) באים לחנות גלידה של מישהי שאני מכיר, לוקחים גלידה ו..יוצאים ואי אפשר לעשות כלום.

כשחזרתי לארץ לקח לי זמן להתרגל שאפשר להשאיר דברים באוטו כי שם אסור להשאיר אפילו מסטיק. עד כדי כך זה הגיע שאנשים היו משאירים על הדש פתק לגנב שאין מה לקחת או אפילו משאירים חלון פתוח.

זה שנשארת עד עכשיו מגיעה לך מדליה בנצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, roiei כתב:

@בנציבגלל שהסטייט כחול? שואל ברצינות בלי להטריל 🤐

ראיתי שרשמת על פשיעה וכו', אבל זה עדיין שאלה רלוונטית

רמות הפשיעה, איכות החיים ויוקר המחיה שלפי מה שהבנתי מאוד יקר לגור שם.

השקעה של הסטייס/העיר בפרויקטיים שלא טובים לציבור ולמי שמיועד (ההומלסים) - זורק פרויקט אחד שאני מכיר.

לקחו בניין ונתנו להומלסים לגור בו שבת'כלס הפך להיות המחסן שלהם במקום הדירה.

כנראה שאני עושה רידוקציה לסיפור ואני מפספס כמה פרטים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מצטרף חדש לאשכול.

לאור התקופה האחרונה, והתקופה הנראית לעין הבאה עלינו ״לטובה״, הבאתי בפני המעסיק רצון לעבור לעבוד מארה״ב באותו התפקיד הנוכחי (ר״צ/מנהל צוות פיתוח בחברה אמריקאית עם סניף ישראלי).
לאחר בדיקה הציע המעסיק לעבור על ויזה L1B, ולהשאר באותו תפקיד (כי גם ככה היום אני עובד ברובו ב remote, וכך גם כל החברה האמריקאיים ברובם) לנהל את הצוות הישראלי והבוס בישראל. בגלל שהרבה מהעבודה שלי היא גם ככה מול חבר'ה אמריקאים מהחברה ובאיזור זמן אמריקאי אז זה דווקא יתרון מבחינתי.
גם השכר שהציעו לא רע בכלל ($190K לפני בונוסים ו RSUים), אין חבילת מעבר בגלל שזה רצון שלי ולא צרכי חברה, אבל המימון והטיפול של הויזות הם דואגים.

יש גם יד חופשית לבחור מקום להשתקע בו (אין הכרח לעבור ל HQ או לידו).

לי בעיקר מפריעה הויזה ואני לא כלכך מבין את המסלולים מ L1B ל GC, האם קיימים כאלה?

כמו כן כל טיפ יתקבל בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, stas12 כתב:

L1B

לא נכנסתי לעומק הויזה אבל היא ויזה שמיועדת רק למעסיק הנוכחי ואם הוא מפטר אותך אזי תצטרך למצוא אחד אחר תוך 60 יום אחרת תצטרך לצאת מארה"ב.

אבל מהרגע הזה, המלצה פה הייתה להתחיל לדאוג לפעול לכיוון גרין קארד או ויזה אחרת שתוכל לעבוד איתה בארה"ב.

תעבור על הדפים האחרונים, אמור להיות רשום מה שכתבתי פה. אני לא מרגיש שאני טועה אבל יש מצב שאני כן טועה ומתבלבל עם ויזה אחרת בכלל.

מה שכן, האמריקאים די מרובעים וכל המידע הנכון תוכל למצוא באתר של משרד העבודה ארה"ב - אין שמה ממה שנתקלתי בתיאורים מעורפלים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על שלל חסרונותיה - מדובר בויזת הגירה מצוינת אז לא בטוח מה מפריע לך... אם זה הסיפור עם עובדת פייסבוק אז כן, זה דרעק, אבל לויזות אחרות יש נק' תורפה יותר קשוחות (תלוי סיטואציה). 

ממליץ לך להכנס לעמוד שלי רילוקיישן אינפורמיישן (בפייסבוק) ותתחיל להשלים פערי ידע. 

יש המון אופטימיזציות שניתן לבצע וקצרה היריעה, הפער בין להגיע לדבר הזה מוכן ובין yolo'ing ישפיע מאוד על החוויה וההצלחה של המשפחה. 

חשוב לסכם מראש עם המעסיק על הוצאת גרין כארד וחשוב לדעת איך לאפטם את זה בשביל לא לשרוף זמן.

שווה לפתוח חשבון בנק asap ולהוציא אשראי בשביל להתחיל לבנות קרדיט. 

עם רילוקיישן 'פתוח' לארהב חשוב לבחור לאן לעבור, דעתי האישית היא שאוסטין ודנבר הן ערים עם איזון טוב בין יוקר מחיה ובין השכלה והזדמנויות תעסוקה. 

בהצלחה! 

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, oryo כתב:

עם רילוקיישן 'פתוח' לארהב חשוב לבחור לאן לעבור, דעתי האישית היא שאוסטין ודנבר הן ערים עם איזון טוב בין יוקר מחיה ובין השכלה והזדמנויות תעסוקה

את האמת אנחנו מוכווני פלורידה.. אבל נבדוק עוד איזורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200K נראה פנטסטי אבל אם אתה מפרנס יחיד זה קצת גבולי, לא תגיע לפת לחם אבל יש שם הוצאות מאוד כבדות החל משכר דירה, בתי ספר (לא יודע אם רלוולנטי לך) ואם יש  PUBLIC טוב זה בא לביטוי בשכר דירה, טיולים, אמזון (...), טיסות לארץ.

עריכה אחרונה על ידי baer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מדינות בארה"ב שבהן כן אפשר לחיות סבבה עם משכורת של פחות מ6 ספרות שנתי?

כי בארץ כן אפשר, לפחות בתור רווק יחידני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, baer כתב:

200K נראה פנטסטי אבל אם אתה מפרנס יחיד זה קצת גבולי, לא תגיע לפת לחם אבל יש שם הוצאות מאוד כבדות החל משכר דירה, בתי ספר (לא יודע אם רלוולנטי לך) ואם יש  PUBLIC טוב זה בא לביטוי בשכר דירה, טיולים, אמזון (...), טיסות לארץ.

190 ברוטו לזוג בפלורידה יוצא בערך 120 נטו וזה אחרי הפרשה מלאה ל-401K ול-IRA (יחד 27.5K).. אני לא מומחה אבל לפי NUMBEO מחיה ל-4 אנשים במיאמי היא כ-4,300 דולר לחודש ועוד כנניח 3,000 דולר שכירות - משאיר לא מעט מרווח ....

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, baer כתב:

זוג וילד בן 8.

דווקא עושה רושם נשארלא קצת, במיוחד בסטייט ללא מס דוגמת פלורידה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, lesles כתב:

I moved to a place that there's not much info about, especially from Israeli sources.

Newfoundland, Canada.

I absolutely fell in love with it.

ein li ivrit ba mahshev shel a avoda :)

st-johns-harbour.jpg

סיקרנת. 

יכול לפרט קצת?

איך האנשים, איך המזג אויר, איך החינוך, במה עובדים? 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

190 לפלורידה זה בסדר גמור, בהנחה שהוא לא גר על החוף במיאמי (וגם שם זה בר ביצוע) 

אני אישית לא התחברתי לפלורידה, הרגישה לי יותר מדי כמו אילת. כמות הוואחשים בהם נתקלתי was too damn high 😅 

אבל כמובן שיש יתרונות לפלורידה - אין מס הכנסה פדראלי, יש ים למי שבקטע, לא רחוקה מניו יורק, חוף מזרחי נוח לטיסות לישראל, מי שקרוב לדת היהודית ימצא שם קהילות יהודיות פרופר. 

קיצר, כמו כל מקום, יתרונות וחסרונות 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, SurfHigh כתב:

סיקרנת. 

יכול לפרט קצת?

איך האנשים, איך המזג אויר, איך החינוך, במה עובדים? 

למי שלא מפחד מקור, והרבה ממנו, הרבה שלג, והרבה ממנו, זה מקום יפה. כמובן בתלות במקצוע שלך. כי לפי המשפחה שלי בקנדה, שגם הם גרים בשומקום (saskatoon) זה אפילו יותר nowhereland מאשר אצלם.🤣 

לא תמצא של הייטקס כמו בערים גדולות כמו טורונטו או קוויבק, אבל אם אתה יכול להתאים עצמך למה שנדרש שם יותר. תקבל שקט והרבה ממנו. (עד כדי שיעמום 😄) אבל זו דעתי המשוחדת , כאחד שיש לו משפחה קרובה שנולדו וחיים בקנדה. 

ראה רשימת מקצועות מבוקשים -  https://ca.indeed.com/Work-Permit-jobs-in-Newfoundland-and-Labrador?vjk=200a299329581f0b

עבודה בשדה התעופה, חשמלאים, מכונאים, שומרים ...

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, stas12 כתב:

בעיקר מפריעה הויזה ואני לא כלכך מבין את המסלולים מ L1B ל GC, האם קיימים כאלה?

זו. דרך הכי ריאלית שלך לעבור מעכשיו לעכשיו

טם אתה לא תגור בקלי והrsu סבבה נשמע באופן עקרוני אחלה דרך לעבור.

חשוב להתעקש על להתחיל לעבוד על הגרין קארד מיידית.

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

לא נכנסתי לעומק הויזה אבל היא ויזה שמיועדת רק למעסיק הנוכחי ואם הוא מפטר אותך אזי תצטרך למצוא אחד אחר תוך 60 יום אחרת תצטרך לצאת מארה"ב.

הסיכוי בימינו להוציא ויזה אחרת והתזמון שלה יהיה הרבה יותר ארוך

מה שכתבת נכון - אבל ריאלית זו עדיין האופציה הכי טובה לעבור בטווח זמן סביר

190 בפלורידה זה ממש אחלה למשפחה וילד שבגיל של חינוך ציבורי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...