Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאיזו מדינה הייתם מהגרים

Coro

פוסטים מומלצים

לפני 29 דקות, עידן. כתב:

סבבה אבל אם תיפול אף אחד לא יעצור לעזור לך

לפני 24 דקות, David32 כתב:

אפילו כלב לא ישתין עליך.

ואתה הרי נופל כל הזמן, בגלל הזנב בין הרגליים וכי מבקשים ממך להוריד מכנסיים בכניסה לכל קניון.

מזג האוויר הוא גורם משמעותי להישארותי פה. שנתיים באנגליה שברו אותי והורידו מהאג'נדה תכניות לגור בהולנד, בלגיה ועוד. בסתיו הראשון שלי שם הרוח התחילה לנשב באוקטובר ולא הפסיקה עד מרץ. קשה לתאר את התחושה הזאת למי שלא עשה טירונות בשבטה בדצמבר, של רעש הרקע הזה שמלווה אותך בכל רגע שאתה נמצא מחוץ לבית, ולפעמים גם מקפיא לך את העצמות.

לפני 32 דקות, vadim6385 כתב:

בלי מלחמות מיותרות ומטומטמות כל הזמן ברקע.

במילים של חנוך לוין ז"ל:

להילחם, פשוט מפני שאין מוצא אחר,

זה לא עושה לי את המוות למושך יותר.

ועוד דבר ברור: אם לא אחיה אני,

אז אף אחד לא יעשה זאת בשבילי.

פעם, כשהייתי קצת יותר מחובר לפורום, זה היה הציטוט הקבוע שלי בשרשורי רילוקיישן. זה, וכמובן 'היאוש נעשה יותר נח' של חווה אלברשטיין.

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"War is where the young and stupid are tricked by the old and bitter into killing each other." - Niko Belic

לפני 29 דקות, Mikelt89 כתב:

בישראל אתה חי בשביל לעבוד במקום לעבוד בשביל לחיות

בפועל עוד משהו שהעתיקו מהאמריקאים.

אף אחד פה לא מיוחד ולא מקורי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Derish כתב:

קשה להסביר את זה לישראלים שרגילים למדוד הכל בכסף, אבל יש פרמטרים לא מדידים שמאד משפרים את איכות החיים גם מבלי לשפר בהכרח את רמתם. אם לא תנסו, לא תבינו.

תגובת העשור.

סיכמת בדיוק את מה שאני מרגיש כלפי רילוקיישן.

לא "ללכת לעשות את המכה" או "להרוויח בדולרים מה שאני מרוויח פה בשקלים" אלא פשוט לעבור למקום אחר, שנותן לחיות כמו בנאדם, שנותן לך קצת יותר וזה עולה לך קצת פחות ממה שכאן, ובעיקר אין את הלחץ של להראות את הפרצוף במשרד עד 19 בערב , ולהיות מחובר גם בשישי ובחופשים....

לחיות רגוע, שקט, נורמלי.

לעבוד, לחיות, להנות, לנשום, לטייל...

• אהבתי 3

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mikelt89 כתב:

בישראל אתה חי בשביל לעבוד במקום לעבוד בשביל לחיות...רגע זה נשמע יותר גרוע מה זה צריך להיות התבלבלתי קצת 

בארץ אתה צריך לשרוד את התופת בשביל לעבוד..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי זה זמן חדש לפתוח שרשור חדש, של החברה שכבר עשו רילוקיישן.

הבחור מברצלונה, ינסה לשכנע את הבחור מפולין, לעבור להולנד, ההולנדי ישכנע את הבחור מאמריקה שיותר טוב בברצלונה, וכולם יסכימו שצריך לעבור לקנדה 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל זה בעברית בלי מבטא, כי אי אפשר להתנתק מישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, לירון .ה. כתב:

וכולם יסכימו שצריך לעבור לקנדה

אז למה לא להגיע ישר לקנדה, במקום לעבור בכל המדינות המוזרות האלה.

לפני 7 דקות, sperial כתב:

וכל זה בעברית בלי מבטא, כי אי אפשר להתנתק מישראל.

אני בטוח כמעט לכל אחד מהנפשות הפועלות יש כבר מבטא בילט אין. בעצם לכולם בארץ יש מבטא, חוץ מהתימנים.

מה שכן, כולם באופן בקיאים בכל מה שהולך בישראל בכל רגע, יותר ממי שגר פה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, לירון .ה. כתב:

וכולם יסכימו שצריך לעבור לקנדה 

עד לפה - זה זרם. בשביל מדינה יותר קרה , שכר חצי במקצוע שלי ותורי על בקופות חולים אני אוותר. (עלויות מחיה לא באמת כאלו שונות מאיפה שאני גר לעומת איזור מקביל בקנדה, יש לי הרבה חברים גם ש״עברו את הגבול״ כשעבדו לאמזון וסיפרו בדיוק אותו הדבר)

הסיבה העיקרית בסופו של יום לעבור לקנדה זה מערכת הגירה יותר חברותית מארה״ב. למי שעובד טק? עדיף שירד עוד קצת דרומה.

לפני 42 דקות, vadim6385 כתב:

מה שכן, כולם באופן בקיאים בכל מה שהולך בישראל בכל רגע, יותר ממי שגר פה.

אני רואה ארץ נהדרת בתור החדשות שלי :)

לפני שעה, vadim6385 כתב:

בפועל עוד משהו שהעתיקו מהאמריקאים.

אף אחד פה לא מיוחד ולא מקורי.

כבר ממש לא הכיוון פה כבר עשרות שנים - אולי את ארה״ב של לפני 50+ שנה.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מעונין בפורטוגל, אולי זה שווה לבדוק: https://www.facebook.com/groups/israelinberlin/permalink/2082878931915720/

עבודה בפורטוגל.JPG

עריכה אחרונה על ידי Michazzz
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת השנה החדשה אני ואשתי עשינו ניתוח עלויות בשנה האחרונה.  בואו נאמר את זה ככה - בעלות המחיה שאנו גרים בה בארה"ב כולל בתי ספר יהודים לילדות ($3000 לחודש לשתי ילדות + כל מיני עלויות מסביב + אין סיכוי למלגות + מכאן זה רק הולך להחמיר 🤣), יכולנו בשקט לשכור דירה מפנקת בכיכר המדינה \ צפון הישן של תל-אביב עם ממ"ד חניה ומעלית, לחיות כמו מלכים ולהישאר עם עודף.

בהתחשב בכך שמבחינה עסקית אין אצלי חשיבות למקום מגורים, זה מפתה...

מצד שני, הרמה של הבתי ספר כאן היא כמה עשרות רמות מעל מה שאני מכיר מישראל, אז יש תמורה בעד האגרה.  זה מה שמשאיר אותנו כאן לעת עתה.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, tzahico כתב:

תל-אביב עם ממ"ד חניה ומעלית

רק בשביל לחדד טיפה, היום ממ"ד לא מספיק בשביל אלו שגרים בתל אביב. כאלה שרוצים לחיות במידה ויש פגיעה ישירה בדירה..

וכמובן שרצוי שזה יהיה מקלט מתחת לאדמה ולאו דווקא ממ"ד.

למודאגים, זה בסדר ממ"ד פשוט בסדרי העדיפויות מקלט יהיה יותר טוב מאשר ממ"ד

לעניינו,

מישהו למד באוסטרליה ויודע להגיד אם אפשרי יהיה לבצע את המעבר מויזת לימודים לאזרחות אוסטרלית?

לגבי פורטוגל, מה אפשר לעשות אם אין לי שום תואר?

איך בעצם מתחילים?

לפני שעה, Michazzz כתב:

עבודה בפורטוגל.JPG

ראיתי את הפוסט וספציפית מדובר על בדיקת תוכן לטיקטוק - ממה שידוע לי בדר"כ זה בדיקת תוכן. לא בדיוק הטיקטוקים שאתם רגילים לראות ונשאיר את זה פה...

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tzahico כתב:

כולל בתי ספר יהודים לילדות

בארה״ב? בגילאי בית ספר ציבורי? אם כן זו בחירה מאוד יקרה. לחיות אורך חיים יהודי מסורתי והלאה - מאוד יקר פה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Liviur כתב:

בארה״ב? בגילאי בית ספר ציבורי? אם כן זו בחירה מאוד יקרה. לחיות אורך חיים יהודי מסורתי והלאה - מאוד יקר פה.

אחת בגיל, אחת לא.  אבל בלאו הכי היינו שולחים אותם למוסד חינוך יהודי, ואכן זה לא זול (הגדולה $1800 לחודש ל Kindergarten).

איך שאומר גיסי:

Family with 3 kids = Teaneck

Family with 4+ kids = Aliyah

🤣

לפני כשעה, DareDevil כתב:

מישהו למד באוסטרליה ויודע להגיד אם אפשרי יהיה לבצע את המעבר מויזת לימודים לאזרחות אוסטרלית?

Been there, done that.  אתה צריך ללמוד מקצוע נדרש, ואז יש לך סיכוי לקבל תושבות ומיד לאחר מכן אזרחות.  שלח לי ה"פ אם אתה רציני.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרתי שנתיים בטינק (ושלחתי לגן לא יהודי, היה מהמם)

כשעברנו לגיל בית ספר עברנו לעיר עם חינוך ציבורי טוב יותר)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...