Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונית מומלצת מגבעתיים לנתב"ג - בלילה?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכנופיה שנוסעת במישפוחה שאלה אם אני מבין בזה. שנים שלא נסעתי לחו"ל ולכן אשאל כאן:
הם צריכים מונית גדולה יחסית (5 נפשות + מזוודה או טרולי לכל אחד) לסביבות השעה 2 או 3 בלילה, בעוד כשבוע.
יש המלצות? באינטרנט יש לא מעט אתרים, חלקם מנסים להיראות "רשמיים כשייכים לשדה התעופה" וכו'.
לא יודע את מי להמליץ להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנות ה90 התקשרו ואמרו שתוריד Gett לטלפון.

אני באמת לא מבין למה עדיין צריך היום לחפש מונית ספציפית או לשמור טלפון של נהג.

פעם אחרונה שנהג מונית דחף לי את המספר שלו ואמר "אל תזמין באפליקציה, תתקשר אליי", חיכיתי שייסע, צחקתי וזרקתי את הפתק לפח.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין את הרציונל למי שנוסע באופן תדיר בענייני עסקים, אבל לא לתיירים מזדמנים. כאילו רבאק, מה כבר יקרה אם תיפול על מונית לא 'מומלצת'? תשמע קצת עומר אדם במשך חצי שעה ותריח סיגריות?

שיעשו כמה טלפונים לתחנות המוניות הקרובות לביתם וילכו על הכי זול/נחמד/גדול/מה שבא להם. לא צריך 'להבין בזה'.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Derish כתב:

שיעשו כמה טלפונים לתחנות המוניות

שיעשו כמה מה למה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 32 דקות, vadim6385 כתב:

שיעשו כמה מה למה?

5 נפשות עם מזוודות כבר כן צריך לעשות כמה טלפונים, זה לא המונית של GETT או UBER

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש Gett XL. אף פעם לא השתמשתי, אבל ראיתי את האופציה באפליקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי השרשורים של פות"ש אני מסיק שהגיל החציוני של ה'כנופיה' שלו הוא 72, לכן הם כנראה לא ישתמשו באפליקציה. מי שחי בעולם המודרני (כמוך וכמוני) לא שואל שאלות כאלה מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, flytomars כתב:

5 נפשות עם מזוודות כבר כן צריך לעשות כמה טלפונים, זה לא המונית של GETT או UBER

לפני 26 דקות, vadim6385 כתב:

יש Gett XL. אף פעם לא השתמשתי, אבל ראיתי את האופציה באפליקציה.

יכול להיות ש-XL נותן מענה, לא בדקתי אף פעם, אבל צריך להזהר עם זה. לחמישה אנשים עם מזוודות צריך משהו בגודל של i800 או מרצדס ויטו.

מזכיר לי שבעיצומה של טרפת הקורונה נחתנו בנתב"גיה השוממת כמעט לחלוטין, ארבעה עם חמש מזוודות בגודל מקסימלי+4 טרולים. היה שם זלמה אחד עם אוקטביה שניסה לשכנע אותנו שאין בעיה ו"בטח שהכל נכנס"... 

לפני שעה, vadim6385 כתב:

אני באמת לא מבין למה עדיין צריך היום לחפש מונית ספציפית או לשמור טלפון של נהג.

יש לזה שימושים ספציפיים שלא רלוונטיים לך. למשל, הורים שמונית מסיעה את הילדים שלהם לביה"ס, חוגים חברים וכו'. מחזיקים רשימה מצומצמת של טלפונים של נהגים שמכירים אישית וסומכים עליהם.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוניות הדר, הם הכי משתלמים בנסיעה לשדה. יש להם מחירון באתר, מדויקים ומגיעים כשמזמינים מראש.

ושווה לבדוק אצלם גם מחיר לשתי מוניות רגילות 

140 שח לכל מונית רגילה

230 שח למונית גדולה

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חכמים יש פה..

כן בואו תפתחו אפליקציה gett ב2 בלילה, תזמינו מונית גדולה ותתפללו שתהיה מונית כזו זמינה באיזור שלכם בדיוק בזמן, כשאתם לחוצים להגיע לטיסה.

פעם אחרונה שפתחתי גט, באמצע היום בת״א, מונית אחת לא היתה זמינה לי. זה לא אובר ולא ליפט.

@ירחמיאל

השבוע חזרתי מחו״ל. את ההסעות הלוך ושוב לשדה, חמישה אנשים + מזוודות לשלושה שבועות, ביצעתי עם נהג מונית שאסף אותי מהבית ומהשדה בחזרה.

הוא הסיע אותי מרחובות ואת הטלפון שלו קיבלתי מחברה לעבודה ממודיעין. לא יודע אם הוא עובד בגבעתיים. אם אתה רוצה אשלח פרטים בפרטי.

עלה לי 240 ש״ח לכל כיוון. מונית מרצדס חדשה ומרווחת, שירות אדיב ובזמן.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...