Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי 95 - סיכום שירות

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 6982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה תגובות יש לי

דבר ראשון כל הכבוד על הכתבה באמת כתבה מעולה!! נהנתי לקרוא ושתדע שאני לא נהנה בדרך כלל

לקרוא כתבות פה

דבר שני... הבהרתם לי נקודה חשובה מאוד על הראלי האמת אני בן 17 וחצי ואני תכננתי לקנות ראלי

ואחרי שקראתי את הכתבה והתגובות אני חושב שאני יוותר... כי אחרי הכל החיים שלי ושל הנוסעים איתי

יותר חשובים מכל דבר במיוחד פרטיים שוליים כמו יופי ומהירות ,

אתם אומרים שלא כדאי בכלל לנהג חדש לקנות ראלי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה תגובות יש לי

דבר ראשון כל הכבוד על הכתבה באמת כתבה מעולה!! נהנתי לקרוא ושתדע שאני לא נהנה בדרך כלל

לקרוא כתבות פה

דבר שני... הבהרתם לי נקודה חשובה מאוד על הראלי האמת אני בן 17 וחצי ואני תכננתי לקנות ראלי

ואחרי שקראתי את הכתבה והתגובות אני חושב שאני יוותר... כי אחרי הכל החיים שלי ושל הנוסעים איתי

תודה

אכן כן ,

אין לנהג חדש מספיק ניסיון מעשי כדי להתמודד עם מצבים שהרכב הזה יכול להביא אותך אליהם ,

רכב משפחתי ממוצע פשוט לא מביא אותך למצבים האלה ולא מעודד אותך בגלל לשאוף אליהם .

רכב ספורטיבי זה דבר מצויין , אבל תחכה כמה שנים , תקבל ניסיון , ואז תקנה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת דעתי , כמה שפחות נהגים שמתפרעים על הכביש , ככה יותר טוב .

הגיע הזמן לקצת תרבות נהיגה בארצינו .

מצחיק שאתה מדבר על תרבות כאשר אתה תומך במוות של נהגים "מפגרים ופזיזים" כהגדרתך...

ומצחיק שאתה לא חושב שכדאי לנהג חדש לקנות 106 ראלי, אבל אתה מחפש 106XSI או פונטו GT (כפי שכתוב בחתימה שלך) - אתה חושב שאלו מכוניות שונות ובטוחות יותר? כי אני מבטיח לך שהן לא.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאתה מדבר על תרבות כאשר אתה תומך במוות של נהגים "מפגרים ופזיזים" כהגדרתך...

רוני

רוני , תסביר לי מה בדיוק מה מצחיק פה ,

איכות תרבות הנהיגה תגדל ככל שיהיו פחות נהגים מתפרעים על הכביש שיסכנו את כולנו ,

"מותם" ( שזה דבר קיצוני אמנם ) יתרום לשקט ולתרבות בכבישים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי, להכניס ת'רד דביק שממליץ לכל הקוראים בפורום הזה לא להתייחס להמלצות שנכתבות כאן מכיוון שפוטנציאל הנזק מהעצות הללו גדול עשרות מונים מפוטנציאל העזרה.

ההמלצות כאן בעיקר מבוססות על שמועות, דעות קדומות וכדומה ומיעוטן מבוססות על ניסיון מעשי.

לחלופין יש להפעיל לאלתר מנגנון סינון יעיל.

לדעתי המצב הנוכחי גורם נזק לפורום.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מותם" ( שזה דבר קיצוני אמנם ) יתרום לשקט ולתרבות בכבישים .

מצחיק , אמרת פעם אותו דבר על ערבים.

אח"כ שמאלנים.

בסוף תישאר לבד. אז יהיה שקט (תרבות ? תלוי איך אתה מגדיר אחת. גם לקניבלים יש תרבות...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומצחיק שאתה לא חושב שכדאי לנהג חדש לקנות 106 ראלי, אבל אתה מחפש 106XSI או פונטו GT (כפי שכתוב בחתימה שלך) - אתה חושב שאלו מכוניות שונות ובטוחות יותר? כי אני מבטיח לך שהן לא.

רוני

אני מקשיב לדעות של אנשים פה בפורום אני בן 17.. משום מה אני ירצה אוטו ספורטיבי,

אולי הXSI לא מתאימה בשבילי.. וכמו שאמרתי קודם החיים יותר חשובים מהכל

אז אם אתם אומרים שהXSI לא בטוחה אני לא יקנה, דרך אגב תנו הצעות למה כן, ובקשר

לפונטו GT האוטו לא מסוכן בכלל לצעירים ואני לא איזה טמבל שיצא קו ישר וילחץ כל היום

עד שאני לא ילמד טוב לתפעל את האוטו אני לא יעשה שטויות פשוט אני חושב שזה טיפשי לקנות אוטו

משפחתי (בטחוני) ולהחליף אחרי זמן קצר, מה גם שאין לי תקציב לאוטו מעל 30 אלף.

אני יודע שזה גלישה מהנושא אבל איזה מכוניות מתאימות לצעיר כמוני מבחינה בטחותית אל עדיין עם

מראה ספורטיבי? ומה החסרונות של הGT בדיוק אם בא לך להגיד לי?

תודה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני , אני נוהג על 106 ראלי דור 1 סטנדרתית כבר 3 שנים כמו שאתה יודע .

אני יכול להגיד פה שאפשרי בהחלט לקבל היגוי יתר ב 120 קמ"ש לדוגמא על ידי

עזיבת גז בסיבוב ( תלוי באיזה סיבוב כמובן - לא עיקול רחב בכביש מהיר לדוגמא)

ללא פרובוקציות מיותרות , קל מאד לתקן כמעט כל היגוי יתר ב 106 דור ראשון , כן גם

ב 120 , ואני יכול לספר שקרו לא מעט כאלו גם במהירויות גבוהות יותר .

אגב לפני שמתחילים הדיבורים על כל רכב ומצבו , אני יכול להגיד שמנהיגה על עוד שני רכבים

דומים לשלי , התוצאות דומות למעט שוני כזה או אחר בהתאם למצב צמיגים /בולמים / הנמכה וכו'.

כפי שנאמר פה ואחרי התקופה הארוכה שלי עם האוטו ( שנמשכת עדיין ) אני יכול להגיד שהוא לא אמין

אבל אני לא בוכה על זה , ידעתי את זה שקניתי אותו , אני יודע את זה עכשיו , ואני גם לא אמרר בבכי

לאחר המכירה , אבל חשוב ליידע אנשים אם הם מתכוונים ללכת לכיוון , אגב הראלי דור 2 מתגלה

כאמינה ללא דופי ביחס לדור ה 1 מניסיון של כמה חברי פורום כמו הראלי של ישי ועומר פה , ועוד

כמה דוגמאות .

לנהג חדש בהודעה מעלי :

לא הרכב שאתה קונה הורג אותך , אתה יכול להרוג את עצמך לבד , הכל תלוי בך ואם אתה יודע

לשלוט על עצמך , 106 ראלי אחרי הכל , היא לא מכונת הרג , היא רכב ספורטיבי עוקצני שצריך

להתייחס אליו בהתאם כמו כל דבר אחר בחיים , לקחת את הדברים בפרופורציות , אתה יכול לההרג

על סובארו DL כמו גם על 106 ראלי חלילה.

אם החלטת שהרכב מתאים לך , תבדוק את עצמך אם תוכל לעמוד בפיתוי שהרכב הזה נותן ( ולא רק

הרכב הזה , אלא בכלליות ) ולנהוג בהתאם ליכולות שלך , אם התשובה היא כן - תלך על זה.

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה , עכשיו נשאר לך רק למצוא אחת , וזו חביבי משימה לא קלה כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. זה מניסיון של עשרות פניות במורשה מכיוון רעננה ימינה לכביש 5 לכיוון צומת הכפר הירוק :lol:

רוני

אתה רואה, לפעמים מגיע למע"צ גם איזו מילה טובה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חולק על הדעה שראלי דור ראשון לא אמינה, לי יש ראלי דור ראשון וכמו כן גם לשני חברים שלי ואף אחד מאיתנו לא נתקל בבעיית אמינות, מה שכן הרכב זקוק לתחזוקה תמידית מי שמזניח יתחשבן עם המוסכניק אחר כך ולגבי פינקסון לא חסר רכבים ספורטיבים לגיל ולניסיון שלך זה הכול תלוי בשליטה העצמית שלך וכדי שתרד מפונטו GT זה באמת לא רכב לנהג חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק , אמרת פעם אותו דבר על ערבים.

אח"כ שמאלנים.

בסוף תישאר לבד. אז יהיה שקט (תרבות ? תלוי איך אתה מגדיר אחת. גם לקניבלים יש תרבות...)

אמרתי את זה על מחבלים שהורגים אנשים ,ואני אומר אותו דבר על נהגים שמסכנים נהגים אחרים , מבחינתי זה אותו דבר .

לגבי שמלאנים אני לא רוצה אפילו להגיב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... אז ככה..

אלון... תודה :)

לנהג החדש פינקסון...

הרכב כמו שנאמר לפני הוא לא מה שיהרוג אותך אלא אתה.

לדעתי אין רכבים ספורטיווים שמתאימים לנהגים צעירים וחדשים בכלל.. אבל אם כבר רכב עם מאפיינים קצת ספורטיוים אז הראלי בהחלט מעניקה את זה ובגדול.

ולגבי הפונטו ג'י טי.. רד מהר מהעניין..

הרכב מתנהג גרוע כמו כל פונטו אחרת.. למרות שיש לו כח ופוטנציאל לתוצאות טובות בישורות.

רכב מסוכן מאד ונושך בהפתעה חזק מאד!! ובכלל מצוא אחת במצב טוב זה סיפור שלא מהעולם!

רוני... גם ב140 אם תשליך את זנב הרכב ותוציא אותו להחלקה קלה תוכל לתקן בעזרת פתיחה לא רצינית של המצערת אבל בהחלקה רצינית.. שההיגוי יתר בה ברור ורציני תסלח לי כן, אבל אני לא מאמין שיהיה לרכב כח להוציא אותך ולא משנה באיזה עוצמה תמסמר את הדוושה לרצפה.

redR

באמת בקצב הזה תשאר לבד... עם כמה שאני תומך ברעיון שיהיו פחות נהגים פזיזים על הכבישים זה עדיין לא סיבה להרוג אותם.

ערבים שהורדים בפיגועים.. שימותו ואני מוכן לתת יד כי זה משקל יחסית שווה. ("עין תחת עין שן תחת שן"). לגבי שמאלנים.. פה אתה מגזים.. (אתה בטוח שאתה לא גר באיזו התנחלות ויש לך זקן וכיפה של נחמן מאומן?!) בגלל דעה של בנאדם להרוג אותו?!?! ("על שמאלנים אני לא רוצה לדבר בכלל")

אני ימני ואפילו דיי קיצוני בדעותי אבל לא קיצוני עד מוות, תרתי משמע, ולהזכירך בגלל דעות כאלו נהרג לנו ראש ממשלה!!!

שבוע טוב לכולם!!!

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... אז ככה..

redR

באמת בקצב הזה תשאר לבד... עם כמה שאני תומך ברעיון שיהיו פחות נהגים פזיזים על הכבישים זה עדיין לא סיבה להרוג אותם.

ערבים שהורדים בפיגועים.. שימותו ואני מוכן לתת יד כי זה משקל יחסית שווה. ("עין תחת עין שן תחת שן"). לגבי שמאלנים.. פה אתה מגזים.. (אתה בטוח שאתה לא גר באיזו התנחלות ויש לך זקן וכיפה של נחמן מאומן?!) בגלל דעה של בנאדם להרוג אותו?!?! ("על שמאלנים אני לא רוצה לדבר בכלל")

אני ימני ואפילו דיי קיצוני בדעותי אבל לא קיצוני עד מוות, תרתי משמע, ולהזכירך בגלל דעות כאלו נהרג לנו ראש ממשלה!!!

שבוע טוב לכולם!!!

אלירן

אני לא אומר להרוג שמלאנים חס וחלילה ,

אני רק אומר שממש כואב לי שיש יהודים שעושים למדינה יותר נזק ממחבלים .

אני לא בעד להרוג אף אחד , אל תהפכו אותי ליגאל אמיר :) .

אבל , לגבי מה שאמרתי על נהגים פזיזים , אני אוכל לנמק בדוגמא אישית .

אני נסעתי ביום שישי האחרון לחיפה ( נסיעה של 100 ק"מ ממני ) , אני נוסע בכביש החוף כ - 100 בערך ופונטו טורבו עוקפת אותי על 150 בערך בשוליים !!! , בשוליים בצד ימין .

אני מפחד לחשוב מה היה קורה אם חברה שלי שהיא נהגת די חדשה הייתה נוהגת , היא הייתה יכולה להיבהל ולחתוך שמאלה , ואז להכנס במישהו אחר ... ו..... לך תדע איפה זה היה נגמר .

וכל זה כי איזה מופרע החליט לעקוף מהשוליים הימניים ב - 150 בערך .

לדעתי צדק אמיתי זה להוריד כזה בן אדם מהכביש לתמיד, ולכן בכנות אם היייתי רואה אותו בתוך עמוד חשמל אחרי כמה קילומטרים הייתי שמח , כי הוא ניסה להרוג אותי ( וזה אכן מה שהוא עשה ) ואני לא מוכן שכאלו נהגים ימשיכו לסכן אותנו.

רכב זה כלי נשק , אל תשכחו כמה אנשים מתים כל סוף שבוע בתאונות דרכים .

כאלו נהגים צריך להוריד מהכביש , בין אם בשלילת רישיון ובין אם בדרכים אחרות , העיקר שלא יהיו על הכביש ושלא יהרגו אנשים טובים שלא עשו שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...